Көшелерге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 75 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 мамырда № 6301 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 07 ақпандағы №1 қорытындысына сәйкес Тереңөзек кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы, Тереңөзек кентіндегі:
1) жаңа көшеге "Елтай Тыныштықбаев" есімі;
2) жаңа көшеге "Қожанбай Бекжанов" есімі берілсін.
2. Сырдария ауданы, Тереңөзек кентінің келесі көшелері:
1) Ақтам көшесінің бойындағы "Айтбай арық" каналы мен Т.Қозыбаев тұйығы аралығындағы бөлігін "Арғынбай Сырғабаев" есімімен;
2) Қызылдихан көшесі "Оспан Мәлібаев" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңөзек кенті әкімінің орынбасары А.Ұзақбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Тереңөзек кентінің әкімі Н.Бисембаев

О присвоении наименований и переименований улиц
Решение акима поселка Теренозек Сырдарьинского района Кызылординской области от 16 мая 2018 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2018 года № 6301
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением областной ономастической комиссии от 07 февраля 2018года №1 аким поселка Теренозек РЕШИЛ:
1. Присвоить в поселке Теренозек Сырдарьинского района:
1) новой улице имя "Елтай Тыныштықбаев";
2) новой улице имя "Қожанбай Бекжанов";
2. Переименовать следующие улицы поселка Теренозек Сырдарьинского района:
1) Часть улицы между каналом "Айтбай арық" вдоль улицы Актам и переулка Т.Козыбаева именем "Арғынбай Сырғабаев";
2) улицу "Қызылдихан" именем "Оспан Мәлібаев".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Теренозек Узакбаева А.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Теренозек Бисембаев Н.