"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 216 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 6355 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 109-1-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 168 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 6128 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 1072957 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті –415388 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 88728 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 79552 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 135174 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге;
салықтық түсімдер – 42960 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 26148 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 1306 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 959 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 3623 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 3751 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 3193 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі –1310 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 2670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2490 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 1983 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 79 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 30 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 86 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 55 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 38 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 53 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1027507 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 387257 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі - 87343 мың теңге
Н.Ілиясов ауылдық округі - 80365 мың теңге
Ақжарма ауылдық округі - 75843 мың теңге;
Шаған ауылдық округі - 131368 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі - 87504 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі - 75782 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі - 102245 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 168 "О бюджетах на 2018 – 2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 22 июня 2018 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 июля 2018 года № 6355
В соответствии с статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 168 "О бюджетах на 2018-2020 годы поселка и сельских округов Сырдарьинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6128, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2018 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 1072957 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 415388 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 88728 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 79552 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 135174 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105081 тысяч тенге;
налоговые поступления – 42960 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 26148 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 1306 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 959 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 3623 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 3751 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 3193 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык –1310 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 2670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2490 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 1983 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 79 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 30 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 86 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 55 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 38 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 53 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1027507 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 387257 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 87343 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 80365 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 75843 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 131368 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 87504 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 75782 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 102245 тысяч тенге.".

1-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар – 1072957 мың теңге, оның ішінде:
Тереңөзек кенті – 415388 мың теңге;
Шіркейлі ауылдық округі – 88728 мың теңге;
Н.Ілиясов ауылдық округі – 81354 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі – 79552 мың теңге;
Шаған ауылдық округі – 135174 мың теңге;
Қоғалыкөл ауылдық округі – 90735 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 76945 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 105081 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 10, 13, 19, 22-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс 24 сессиясының төрағасы: Ж. Ембергенов____________
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е. Әжікенов_____________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 216 шешіміне
1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 168 шешіміне
1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 1072957 тысяч тенге, в том числе:
поселок Теренозек – 415388 тысяч тенге;
сельский округ Ширкейли – 88728 тысяч тенге;
сельский округ Н.Ильясов – 81354 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма – 79552 тысяч тенге;
сельский округ Шаган – 135174 тысяч тенге;
сельский округ Когалыколь – 90735 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 76945 тысяч тенге;
сельский округ Амангельды – 105081 тысяч тенге.".
Приложения 1, 10, 13, 19, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
24 сессии районного маслихата: Ж.Ембергенов___________
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов____________
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 22 июня 2018 года №216
Приложение 1
к решению Сырдарьинского
районного маслихата
от 26 декабря 2017 года №168
Бюджет поселка Теренозек на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование