"2018 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 61 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 тамыздағы № 252 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қыркүйекте № 6421 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 19 февраля 2018 года № 61 "Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 14 августа 2018 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2018 года № 6421. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2018 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 61 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6190 болып тіркелген және 2018 жылы 15 наурызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 және 3-қосымшалары осы қаулының 1, 2 және 3қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Сырдарьинского района от 19 февраля 2018 года № 61 "Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6190 и опубликовано 15 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложения 1, 2 и 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Б. Лекеров
Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "19" ақпандағы № 61 қаулысына 1-қосымша
Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "14" тамыздағы № 252 қаулысына 1-қосымша
2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Арал" салынып жатқан кәсіпорындардың бірлескен дирекциясы" филиалы Сырдария ауданының оқшау сумен жабдықтау жүйелерін пайдаланушы өндірістік бөлімшесі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Лекеров Б.
Приложение 1 к постановлению акимата Сырдарьинского района от "19" февраля 2018 года № 61
Приложение 1 к постановлению акимата Сырдарьинского района от "14" августа 2018 года № 252
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для лиц (человек)
1
Производственный участок по эксплуатации локальных систем водоснабжения Сырдарьинского района филиала "Объединенная дирекция строящихся предприятий "Арал" "Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан