2018 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 126 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 6211 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2018 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 27 февраля 2018 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2018 года № 6211. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квоталар осы қаулының 1, 2 және 3қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в разрезе на 2018 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Шиелі аудан әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 1191 "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5977 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 11 қазанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Шиелийского района от 14 сентября 2017 года № 1191 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5977, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 октября 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "27" ақпандағы №126 қаулысына 1-қосымша
2018 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Жиделі топтық су құбыры" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ә. Оразбекулы
Приложение 1 к постановлению акимата Шиелийского района от "27" февраля 2018 года №126
Перечень организаций, на которых устанавливается квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации на 2018 год
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (%) от списочный численности работников
Количество рабочих мест установленной квотой (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жиделі топтық су құбыры"