2018 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыты бойынша субсидия көлемін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 53 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 мамырда № 3590 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Премьер – Министрінің орынбасары, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 9 маусымдағы "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 237 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 15452 болып тіркелген) сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении объема субсидий по направлению субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2018 год
Постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2018 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 мая 2018 года № 3590
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июня 2017 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15452) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2018 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыты бойынша субсидия көлемі бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.Қ. Жүсіповке жүктелсін.

1. Утвердить объем субсидий по направлению субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2018 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (С.С. Калдыгул) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жусупова Б.К.