Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 "Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 156 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 3683 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 83 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 06.06.2022 № 83 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 шілдедегі № 176 "Маңғыстау облысы аумағын аймақтарға бөлу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3408 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың үшінші абзацы алынып тасталсын;
1 тармақтың сегізінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"нодулярлық дерматит (мүйізді ірі қара) бойынша - Ақтау қаласы, Жаңаөзен қаласы, Бейнеу, Қарақия, Маңғыстау, Мұнайлы, Түпқараған аудандарының аймақтары.".
2. "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ш.С. Хамиев) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облыс әкімінің орынбасары Б. Қ. Жүсіповке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақтау қаласының әкімі
____________ Ғ. М. Ниязов
"25" маусым 2018 жыл
Бейнеу ауданының әкімі
____________ Б.К. Әбілов
"25" маусым 2018 жыл
Жаңаөзен қаласының әкімі
_______________ Ә. Қ. Дауылбаев
"25" маусым 2018 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Маңғыстау
облыстық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________Қ. Ш. Мырзатов
"25" маусым 2018 жыл
Қарақия ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
____________ Қ. Беков
"25" маусым 2018 жыл
Маңғыстау ауданының әкімі
____________ Ж. Қ. Айтуаров
"25" маусым 2018 жыл
"Маңғыстау облысының ветеринария
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ Ш.С. Хамиев
"25" маусым 2018 жыл
Мұнайлы ауданының әкімі
____________ Н.Т. Тәжібаев
"25" маусым 2018 жыл
Түпқараған ауданының әкімі
____________ Т.Т. Асауов
"25" маусым 2018 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176 "О делении территорий Мангистауской области на зоны"
Постановление акимата Мангистауской области от 25 июня 2018 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 июля 2018 года № 3683. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 6 июня 2022 года № 83
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 06.06.2022 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 10 июля 2017 года № 176 "О делении территорий Мангистауской области на зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3408, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 августа 2017 года) следующее изменение:
абзац третий пункта 1 исключить;
абзац восьмой пункта 1 изложить в новой редакции:
"по нодулярному дерматиту (крупный рогатый скот) - территории городов Актау, Жанаозен, Бейнеуского, Каракиянского, Мангистауского, Мунайлинского, Тупкараганского районов.".
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Мангистауской области" (Хамиев Ш.С.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Жусупова Б.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Актау
Ниязов Г. М.
"25" июня 2018 год
Аким Бейнеуского района
________________ Абилов Б. К.
"25" июня 2018 год
Аким города Жанаозен
_____________ Дауылбаев А. К.
"25" июня 2018 год
Исполняющий обязанности
акима Каракиянского района
________________ Беков К.
"25" июня 2018 год
Руководитель Мангистауской областной
территориальной инспекции
Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
__________________ Мырзатов К.Ш.
"25" июня 2018 год
Аким Мангистауского района
________________ Айтуаров Ж. К.
"25" июня 2018 год
Руководитель государственного
учреждения "Управление ветеринарии
Мангистауской области"
__________________ Хамиев Ш. С.
"25" июня 2018 год
Аким Мунайлинского района
________________ Тажибаев Н.Т.
"25" июня 2018 год
Аким Тупкараганского района
________________ Асауов Т.Т.
"25" июня 2018 год