"2018-2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 14/171 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қаңтарда № 3526 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 13/167 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3510 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері тиісінше 1,2,3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 446 687,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынш – 87 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9 254,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 350 095,0 мың теңге;
2) шығындар – 446 687,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану) – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
мемлекеттік ішкі қарыздар – 0 теңге;
қарыз алу келісім- шарттары – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 22/256 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлық ақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
4. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"О бюджетах сел на 2018-2020 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 5 января 2018 года № 14/171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 января 2018 года № 3526.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 13/167 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3510 ), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1,2, 3, и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 446 687,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 87 338,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 254,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 350 095,0 тысяч тенге;
2) затраты – 446 687,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретения финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
погашение займов – 0 теңге;
внутренние государственные займы – 0 теңге;
договоры займа – 0 теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
остатки бюджетных средств – 0 теңге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 21.12.2018 № 22/256 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. По решению местных представительных органов за счет бюджетных средств специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств устанавить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Мееров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Әбдіхалықова Алия Жұмабайқызы
____________________
05 қантар 2018 жыл
Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы
5 қаңтардағы № 14/171 шешіміне
1 қосымша
Жетібай ауылының 2018 жылға бюджеті

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Осуществляющий полномочия председателя
сессии, секретарь районного маслихата А.Мееров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Каракиянский районный
отдел экономики и финансов"
Абдикаликова Алия Жумабаевна
_________________5 января 2017 год
Приложение 1
к решению Каракиянского районного маслихата
от 5 января 2018 года № 14/171
Бюджет села Жетыбай на 2018 год