Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 51 "Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдығы № 124 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 маусымда № 3626 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 15.12.2020 № 255 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 51 "Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3538 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы кестенің 4 жолы алынып тасталсын.
2. "Қарақия аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Жұбаназаров) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы Қ. Беков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарақия аудандық кәсіпкерлік
және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Жұбаназаров Нұржан Өтепбергенұлы
28 мамыр 2018 жыл.

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 19 апреля 2018 года № 51 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 28 мая 2018 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 июня 2018 года № 3626. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 15 декабря 2020 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 15.12.2020 № 255 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 19 февраля 2018 года № 51 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3538, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 марта 2018 года) следующие изменения:
исключить строку 4 в таблице приложения указанного постановления.
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Н.Жубаназаров) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима К. Беков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Каракиянский районный отдел
предпринимательства и промышленности"
Жубаназаров Нуржан Утепбергенович
28 мая 2018 год.