Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 17 қырқүйектегі № 203 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 3712 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 18.06.2020 № 120 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық Кодексінің 43 бабына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін белгілі бір біліктілікті талап етпейтін тегiн қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері ретінде сотталған тұлғаның тұрғылықты мекен-жайы бойынша аудан аумағындағы қоғамдық орындарда жүзеге асырылатын тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы көшелер мен шағын аудандарды абаттандыру және санитарлық тазалау, жол шаруашылығы саласындағы жергілікті жолдарды санитарлық тазалау және көгалдандыру саласындағы жасыл көшеттерді отырғызу және күту, көп жылдық екпелерді күту бойынша жұмыстар белгіленсін.
2. "Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына, сондай-ақ Жетібай, Құрық, Мұнайшы, Сенек ауылдары және Бостан, Болашақ, Құланды, ауылдық округі әкімдеріне:
қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны сотталушының тұрғылықты жері бойынша тұрғын үй-коммуналдық, көгалдандыру, жол шаруашылықтары нысандарында атқаруды ұйымдастырсын.
3. "Қарақия аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б.Абилов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Түркменбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Қ. Беков

Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 17 сентября 2018 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 октября 2018 года № 3712. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18 июня 2020 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каракиянского района Мангистауской области от 18.06.2020 № 120(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 43 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года, акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам, видами бесплатных общественных полезных работ, не требующих определенной квалификации определить работы благоустройства и санитарной очистки улиц и микрорайонов в сфере жилищно-коммунального хозяйства, санитарная очистка дорог местного значения в сфере дорожного хозяйства и работы по посадке и ухаживанию саженцев, по ухаживанию многолетних насаждении в сфере озеленения, осуществляемые в общественных местах в черте района, по месту жительства осужденного лица.
2. Руководителю государственного учреждения "Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог", а также акимам сел Жетыбай, Курык, Мунайшы, Сенек и сельских округов Бостан, Болашак, Куланды:
организовать отбывание наказания в виде привлечения к общественным работам по месту жительства осужденного в объектах жилищно-коммунальных, озеленительных, дорожных хозяйств.
3. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" (Б.Абилов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Туркменбаеву А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Беков