Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 14/160 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 3540 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 14/151 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 05.09.2022 № 14/151 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы №504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы №5/51 "Маңғыстау ауданында әлеуметтік көмек мөлшерлерін және мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3175 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қарашадағы №52-53 "Жаңа өмір" газетінде және 2016 жылы 16 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
2 қосымшада:
реттік нөмірі тоғызыншы жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
9
29 тамыз- Халықаралық ядролық сынақтарға қарсы іс-қимыл күні
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккендер қатарына жататын азаматтар
5 айлық есептік көрсеткіш
жылына бір рет
";
реттік нөмірі он бірінші жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
11
1 қазан – Халықаралық қарттар күні
жасы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар және 70 жастан асқан зейнеткерлер
2 айлық есептік көрсеткіш
жылына бір рет
".
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года №5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 28 февраля 2018 года № 14/160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 16 марта 2018 года № 3540. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 5 сентября 2022 года № 14/151
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 05.09.2022 № 14/151 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года №504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года №5/51 "Об утверждении размеров социальной помощи и перечня категорий нуждающихся граждан в Мангистауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3175, опубликовано в газете "Жаңа өмір" от 16 ноября 2016 года №52-53 и 16 ноября 2016 года в информационно- правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в приложении 2:
строку, порядковый номер девятый изложить в новой редакции:
"
9
29 августа - Международный день действий против ядерных испытаний
граждане, относящиеся в ряд пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
5 месячных расчетных показателей
один раз в год
";
строку, порядковый номер одиннадцатый изложить в новой редакции:
"
11
1 октября – международный день пожилых людей
пенсионеры по возрасту старше 70 лет и получатели социального государственного пособия по возрасту
2 месячных расчетных показателей
один раз в год
".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Е.Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Құсымбаев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Сарбалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Оразалиев Марат Амангелдиевич
23 ақпан 2018 жыл
"Маңғыстау аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
Ұзақбай Әсемгүл Жылқыбекқызы
23 ақпан 2018 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Кусымбаев
Секретарь районного маслихата А.Сарбалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Мангистауский районный отдел
занятости и социальных программ"
Оразалиев Марат Амангелдиевич
23 февраля 2018 год
Исполняющий обязанностей
руководителя государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мангистауского района"
ҰзақбайАсемгүлЖылқыбекқызы
23 февраля 2018 год