Көшелерге атау беру туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы Отпан ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 тамыздағы № 29 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 3704 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Отпан ауылдық округінің Тұщыбек елді мекені халқының пікірін ескере отырып және Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 21 сәуірдегі қорытындысының негізінде Отпан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекеніндегі атаусыз көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің орталық көшесіне "Аңшы Нұр" есімі;
2) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің шығысында орналасқан көшесіне "Сарықолқа" атауы;
3) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің батысында орналасқан көшесіне "Қызылтаң" атауы;
4) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Маңғыстау облыстық Е.Оразақов атындағы туберкулезге қарсы санаторийі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны қызметкерлеріне арналып салынған тұрғын үйлер орналасқан көшесіне "Шипажай" атауы;
5) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің тау етегінде орналасқан көшеге "Қайнар" атауы;
6) Отпан ауылдық округі Тұщыбек елді мекенінің Ақтау-Шетпе автомобиль жолының солтүстік жағында орналасқан көшесіне "Сартаған" атауы.
2. "Отпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман Р.Сармысова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отпан ауылдық округінің әкімі О.Кузембаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Отпан Мангистауского района Мангистауской области от 8 августа 2018 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 августа 2018 года № 3704
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 21 апреля 2017 года, аким сельского округа Отпан РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан следующие наименования:
1) центральной улице населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан имя "Аңшы Нұр";
2) улице расположенной на востоке населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан наименование "Сарықолқа";
3) улице расположенной на западе населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан наименование "Қызылтаң";
4) улице населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан где расположены жилые дома построенные для сотрудников государственного коммунального казенного предприятия "Мангистауский областной противотуберкулезный санаторий имени Е.Оразакова" Управления здравоохранения Мангистауской области наименование "Шипажай";
5) улице расположенной у подножья гор населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан наименование "Қайнар";
6) улице населенного пункта Тущыбек сельского округа Отпан расположенной от северной части автомобильной дороги Актау - Шетпе наименование "Сартаған".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Отпан" (главный специалист Р.Сармысова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Отпан О.Кузембаев