Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 13 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 3527 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңына сәйкес Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 07.04.2021 № 89 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Түпқараған аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (басшысы А.Жумагазиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгаливке жүктелсін.
Ескерту. 3-тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тіліндегі мәтіні өзгермейді-Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 07.04.2021 № 89 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Асауов
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 18 қаңтардағы
№13 қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 18 января 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 30 января 2018 года № 3527.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Тупкараганскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции, текст на государственном языке не меняется в соответствии с постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 07.04.2021 № 89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии" (руководитель А.Жумагазиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Т. Алтынгалиева.
Сноска. Пункт 3 в редакции, текст на государственном языке не меняется в соответствии с постановлением акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 07.04.2021 № 89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов
Приложение
к постановлению акимата
Тупкараганского района
от 18 января 2018 года №13
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Тупкараганскому району