2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 26 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 3530 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "Түпқараған аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Утесбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түпқараған ауданы әкімінің орынбасары Т. Алтынгалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Асауов
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпан
№ 26
қаулысына қосымша
Түпқараған ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мек теп ке дей інгі тәр бие жә не оқы ту ұй ым да рын да ғы топ тар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары ндағы бір айға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Ба ла ба қ ша /ме мле кет тік /
Ба ла бақ ша /же ке мен шік /
Мек теп жа нын да ғы то лық күн бо ла тын ша ғын орта лық
Мек теп жа нын да ғы жар ты күн бо ла тын ша ғын орта лық
Дер бес то лық күн бо ла тын ша ғын орта лық
Дер бес жар ты күн бо ла тын ша ғын орта лық
Б а л а б а қ ш а /м е м л е к е т т і к/
Б а л а б а қ ш а / ж е к е м е н ш і к /
Мек теп жа нын дағы тол ық күн бо ла тын ша ғын ор та лық
Мек теп жа нын да ғы жар ты күн бо ла тын ша ғын орта лық
Дер бес то лық күн бо ла тын ша ғын орта лық
Д е р б е с ж а р т ы к ү н б о л а т ы н ш а ғ ы н о р т а л ы қ
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 5 февраля 2018 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 февраля 2018 года № 3530
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Тупкараганскому району, согласно к настоящему приложению.
2. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел образования" (Утесбаева А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тупкараганского района Алтынгалиева Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Асауов
Приложение к постановлению
акимата Тупкараганского района
от "5" февраля 2018 года
№ 26
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Тупкараганскому району
Груп пы в орга ни зац иях дош коль ного воспи тания и обу чен ия
Количество воспитанников организациях дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
Д е т с к и й с а д / г о с у д а р с т в е н н ы й /
Д е т с к и й с а д / ч а с т н ы й /
Мини-центр при школе с пол ным днем пребы вания
Мини-центр при школе с непол ным днем пребы вания
Самос тоя тель ный мини-центр с пол ным днем пребы вания
Само стоя тель ный мини- центр с непол ным днем пребы вания
Д е т с к и й с а д / г о с у д а р с т в е н н ы й /
Д е т с к и й с а д / ч а с т н ы /
Мини-центр при школе с пол ным днем пребы вания
Мини-центр при школе с непол ным днем пребы вания
Самос тоя тель ный мини-центр с пол ным днем пребы вания
Самос тоя тель ный мини-центр с непол ным днем пребы вания
1