Ақшұқыр ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылы әкімінің 2018 жылғы 13 тамыздағы № 223 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 3705 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 наурыздағы қорытындысы негізінде және Ақшұқыр ауылы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, Ақшұқыр ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақшұқыр ауылының 3 кварталындағы атаусыз көшелеріне:
1) 16, 17, 18, 25, 26, 27, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 61, 62, 68, 69, 75, 76, 82, 83, 89, 90, 91, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 учаскелеріне "Аманов Есболай" атауы;
2) 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 55, 56, 57, 58, 63, 64, 65, 70, 71, 72, 77, 78, 79, 84, 85, 86, 92, 93, 94, 95 учаскелеріне "Шакратов Ысқақ" атауы;
3) 23, 24, 119, 32, 33, 120, 41, 42, 121, 50, 51, 122, 59, 60, 123, 66, 67, 124, 73, 74, 125, 80, 81, 126, 87, 88, 127, 96, 97, 128 учаскелеріне "Есбосынов Батырқожа" атауы берілсін.
Ескерту. 1 – тармаққа орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Маңғыстау облысы әкімдігінің 18.11.2019 № 207 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы (Б.Кабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақшұқыр ауылының әкімі А. Нұғманов

О присвоении наименования безмянных улиц села Акшукур
Решение акима села Акшукур Тупкараганского района Мангистауской области от 13 августа 2018 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 сентября 2018 года № 3705.
В соответствии с подпунктом 4 статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 20 марта 2018 года и с учетом мнения населения села Акшукур, аким села Акшукур РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянным улицам 3 квартала села Акшукур:
1) наименование "Аманов Есболай" на участки 16, 17, 18, 25, 26, 27, 34, 35, 36, 43, 44, 45, 52, 53, 54, 61, 62, 68, 69, 75, 76, 82, 83, 89, 90, 91, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112;
2) наименование "Шакратов Ысқақ" на участки 19, 20, 21, 22, 28, 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40, 46, 47, 48, 49, 55, 56, 57, 58, 63, 64, 65, 70, 71, 72, 77, 78, 79, 84, 85, 86, 92, 93, 94, 95;
3) наименование "Есбосынов Батырқожа" на участки 23, 24, 119, 32, 33, 120, 41, 42, 121, 50, 51, 122, 59, 60, 123, 66, 67, 124, 73, 74, 125, 80, 81, 126, 87, 88, 127, 96, 97, 128.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима села Акшукур Тупкараганского района Мангистауской области от 18.11.2019 № 207 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Главному специалисту государственного учреждения "Аппарат акима села Акшукур" (Кабаев Б.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Акшукур Нугманов А.