2018 жылға субсидиялауға жататын нақты сатып алған, пайдаланған тұқымдардың шығындарын ішінара өтеуге арналған квоталарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 203 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 мамырда № 7800 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-1-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 15-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс бойынша көзделіп отырған егіс алаңдарының құрылымына, сорт жаңарту мен сорт алмастырудың ғылыми негізделген нормаларына сүйене отырып квоталар:
1) элиталық тұқым өсіру шаруашылықтарының нақты сатып алған бірегей тұқымдарына жұмсалған шығындарды ішінара өтеуге осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) элиталық тұқым өсіру шаруашылығы бір уақытта бірегей тұқым өндіруші болып табылған жағдайда, элиталық тұқым шаруашылықтардың егіске нақты пайдаланған өзі өндірген суперэлиталық тұқымдарына кеткен шығындарын ішінара өтеуге осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес;
3) тұқым өсіру шаруашылықтарының және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің нақты сатып алған элиталық тұқымдарына жұмсалған шығындарын ішінара өтеуге осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес;
4) тұқым өсіру шаруашылығы бір уақытта элиталық тұқым өсіру шаруашылығы болып табылған жағдайда, тұқым шаруашылықтардың егіске нақты пайдаланған өзі өндірген элиталық тұқымдарына кеткен шығындарын ішінара өтеуге осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении квот для частичного возмещения затрат за фактически приобретенные, использованные семена, подлежащие субсидированию на 2018 год
Постановление акимата Костанайской области от 11 мая 2018 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 мая 2018 года № 7800. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", пунктом 15 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты исходя из намечаемой по области структуры посевных площадей, научно-обоснованных норм сортообновления и сортосмены для:
1) частичного возмещения затрат элитно-семеноводческих хозяйств за фактически приобретенные оригинальные семена согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) частичного возмещения затрат элитно-семеноводческих хозяйств за фактически использованные для посева суперэлитные семена собственного производства, в случае, если элитно-семеноводческое хозяйство является одновременно производителем оригинальных семян, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) частичного возмещения затрат семеноводческих хозяйств и сельскохозяйственных товаропроизводителей за фактически приобретенные элитные семена согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) частичного возмещения затрат семеноводческих хозяйств за фактически использованные для посева элитные семена собственного производства, в случае, если семеноводческое хозяйство является одновременно элитно-семеноводческим хозяйством, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 203 қаулысына
1-қосымша
Элиталық тұқым өсіру шаруашылықтарының нақты сатып алған бірегей тұқымдарына жұмсалған шығындарды ішінара өтеуге арналған квоталар

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 11 мая 2018 года
№ 203
Квоты для частичного возмещения затрат элитно-семеноводческих хозяйств за фактически приобретенные оригинальные семена