Білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 207 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 7810 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын жоғары білімі бар және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мен "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері бекітілген техникалық және кәсіптік, жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында заңнамада белгіленген тәртіппен орналастыруды жүргізсін.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, высшим и послевузовским образованием в организациях образования на 2018-2019 учебный год
Постановление акимата Костанайской области от 11 мая 2018 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 июня 2018 года № 7810. Прекращено действие в связи с истечением срока. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2018-2019 учебный год, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год, финансируемый из местного бюджета, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление образования акимата Костанайской области" и "Управление здравоохранения акимата Костанайской области" провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, высшим и послевузовским образованием в организациях образования на 2018-2019 учебный год в соответствующих учебных заведениях в установленном законодательством порядке.
3. Государственному учреждению "Управление образования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 207 қаулысына 1-қосымша

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 11 мая 2018 года № 207