Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 302 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 7975 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 09.10.2020 № 356 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 264-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
экологиялық реттеу
және бақылау комитетінең
Қостанай облысы бойынша
экология департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысы
_____________ В. Мухамеджанов
2018 жылғы 29 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Көкшетау қаласындағы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігі Геология және
жер қойнауын пайдалану
комитетінің
"Солтүстікқазжерқойнауы"
Солтүстік Қазақстан өңіраралық
геология және жер қойнауын
пайдалану департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысы
____________ С. Жақыпов
2018 жылғы 29 маусым
Әкімдіктің
2018 жылғы 29 маусымдағы
№ 302 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтар

Об определении территорий для старательства по Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 29 июня 2018 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июля 2018 года № 7975.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на государственном языке, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Костанайской области от 09.10.2020 № 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 264 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить территории для старательства по Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования;
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент экологии
по Костанайской области
Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства энергетики
Республики Казахстан"
_______________ В. Мухамеджанов
29 июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Северо-Казахстанский
межрегиональный департамент
геологии и недропользования
Комитета геологии
и недропользования
Министерства
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
"Севказнедра" в городе Кокшетау"
_______________ С. Жакупов
29 июня 2018 года
Приложение
к постановлению акимата
от 29 июня 2018 года
№ 302
Территории для старательства по Костанайской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы әкімдігінің 11.05.2020 № 168 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы әкімдігінің 09.10.2020 № 356 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 27.07.2021 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
№ р/с
Аумақтардың атауы
Бұрыштық нүктелер
Бұрыштық нүктелердің координаталары
Алаң, (гектар)
Әкімшілік-аумақтық бірлік
Солтүстік ендік
Шығыс бойлық
1
1-учаске
1

Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Костанайской области от 11.05.2020 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными постановлениями акимата Костанайской области от 09.10.2020 № 356 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.07.2021 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование территории
Угловые точки
Координаты угловых точек
Площадь, (гектар)
Административно-территориальная единица
Северная широта
Восточная долгота
1
Участок 1
1