Қостанай облысы Таран ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 349 бірлескен қаулысы және шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 8174 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 25 қазандағы қорытындысы негізінде, Таран ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынысы бойынша Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Таран ауданы Таран ауылдық округінің Таран ауылы Қостанай облысы Таран ауданы Таран ауылдық округінің Әйет ауылы деп қайта аталсын.
2. Қостанай облысы Таран ауданы Таран ауылдық округі Қостанай облысы Таран ауданы Әйет ауылдық округі деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Есенгельдинов
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Тарановского района Костанайской области
Совместное постановление акимата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 20 и решение маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 349. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2018 года № 8174
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 25 октября 2018 года, по представлению местных представительного и исполнительного органов Тарановского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Тарановское Тарановского сельского округа Тарановского района Костанайской области в село Әйет Тарановского сельского округа Тарановского района Костанайской области.
2. Переименовать Тарановский сельский округ Тарановского района Костанайской области в сельский округ Әйет Тарановского района Костанайской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии Костанайского областного маслихата А. Есенгельдинов
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов