Әкімдіктің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 421 "Қамысты ауданының Свердлов ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 566 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8196 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына, Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 4 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 244 "Қостанай облысы Қамысты ауданының Свердлов ауылдық округін Қамысты ауылдық округі деп қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7628 болып тіркелген), қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қамысты ауданының Свердлов ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 421 қаулысына (2016 жылғы 24 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6652 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
1, 2-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Уәкілетті органдармен келісілген, бекітілген жобалық құжаттама негізінде осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі белгіленсін.

О внесении изменений в постановление акимата от 13 сентября 2016 года № 421 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Свердловском сельском округе Камыстинского района, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 566. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8196. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, совместным постановлением акимата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 4 и решением маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 244 "О переименовании Свердловского сельского округа Камыстинского района Костанайской области в Камыстинский сельский округ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7628), а также в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Свердловском сельском округе Камыстинского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 13 сентября 2016 года № 421 (опубликовано 24 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6652) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункты 1, 2 изложить в следующей редакции:
"1. Установить водоохранную зону и полосу реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района, на основании утвержденной проектной документации, согласованной с уполномоченными органами согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес аталған қаулының 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулының 2-қосымшасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 566 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2016 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 421 қаулысына
1-қосымша
Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесіндегі Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Орташа көп жылдық судың сабалық кемері (метр)
ұзындығы (метр)
ені (метр)
ауданы (гектар)
ұзындығы (метр)
ені (метр)
ауданы (гектар)
Тобыл өзені
Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде

2. Установить режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от 25 декабря 2018 года
№ 566
Приложение 1
к постановлению акимата
от 13 сентября 2016 года
№ 421
Водоохранная зона и полоса реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района
Водный объект, его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Среднемноголетний меженный урез воды (метр)
длина (метр)
ширина (метр)
площадь (гектар)
длина (метр)
ширина (метр)
площадь (гектар)
Река Тобол
земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Камыстинском сельском округе Камыстинского района

2810
350-1000
169,5
2810
100
56,38
241,0
Ескерту: су қорғау аймағы мен су қорғау белдеуінің шекаралары "Қостанай облысы Қамысты ауданының Қамысты ауылдық округінде орналасқан, Оңтүстік-Тоқтар тотыққан кен орнының тау-кендік бөлуіне арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін белгілеу жобасы" жобасының картографиялық материалында көрсетілген.

2810
350-1000
169,5
2810
100
56,38
241,0
Примечание: границы водоохранной зоны и водоохранной полосы отражены в картографическом материале проекта "Проект установления водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном под горный отвод Южно-Тохтаровского месторождения окисленных руд, расположенного в Костанайской области Камыстинском районе Камыстинском сельском округе.