Әкімдіктің 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 "Таран ауданы Достияр ауылындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 543 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8215 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 3 және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 161 бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7123 болып тіркелген), сондай-ақ қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Таран ауданы Достияр ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 қаулысына (2011 жылғы 8 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы";
1, 2-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Уәкілетті органдарымен келісілген, бекітілген жобалық құжаттамалардың негізінде осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі белгіленсін.

О внесении изменений в постановление акимата от 31 октября 2011 года № 452 "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования"
Постановление акимата Костанайской области от 10 декабря 2018 года № 543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8215. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 39 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, совместным постановлением акимата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 3 и решением маслихата Костанайской области от 24 мая 2017 года № 161 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7123), а также в целях приведения в соответствие с действующим законодательством акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Достияр Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 31 октября 2011 года № 452 (опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3787) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района, режима и особых условий их хозяйственного использования";
пункты 1, 2 изложить в следующей редакции:
"1. Установить водоохранную зону и полосу реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района, на основании утвержденной проектной документации, согласованной с уполномоченными органами согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес аталған қаулының 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулының 2-қосымшасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайлары".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімдіктің
2018 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 543 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің

2. Установить режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в приложении 2 к указанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Режим и особые условия хозяйственного использования водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
от 10 декабря 2018 года
№ 543
Приложение 1
к постановлению акимата

2011 жылғы 31 қазандағы
№ 452 қаулысына
1-қосымша
Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуі
Су объектісі, оның учаскесі
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Орташа көп жылдық судың сабалық кемері (метр)
шекараның ұзындығы, ұзындығы (метр)
алаңы (гектар)
ені (метр)
шекараның ұзындығы, ұзындығы (метр)
алаңы (гектар)
ені (метр)
Тобыл өзені
Таран ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға малшаруашылығы кешенінің құрылысына арналған жер телімі

от 31 октября 2011 года
№ 452
Водоохранная зона и полоса реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района
Водный объект, его участок
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Среднемноголетний меженный урез воды (метр)
протяженность границы, длина (метр)
площадь (гектар)
ширина (метр)
протяженность границы, длина (метр)
площадь (гектар)
ширина (метр)
Река Тобол
Земельный участок, предназначенный под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут Тарановского района