"Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 672 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 сәуірде № 7695 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 18-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінiң коммуналдық, инженерлік, электр және басқа желілер мен жүйелерді төсеу және пайдалану мақсатында, төмендегі объектілер бойынша жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
"Қостанай қаласының "Береке" шағын ауданын тігінен жоспарлау";
"Қостанай қаласының "Береке" шағын ауданында нөсерлі кәрізді орната отырып, кірме жол құрылысы";
"Береке" шағын ауданына инженерлік коммуникациялар салу. Қостанай қаласында ішкі алаң желісі (Сумен жабдықтау. Кәріз)";
"Береке" шағын ауданына инженерлік коммуникациялар салу. Қостанай қаласында ішкі алаң желісі (Жылумен жабдықтау)";
"Береке" шағын ауданына инженерлік коммуникациялар салу. Қостанай қаласында ішкі алаң желісі (Электрмен жабдықтау)";
"Береке" шағын ауданына инженерлік коммуникациялар салу. Қостанай қаласында ішкі алаң желісі (Телефондандыру)".
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов

Об установлении государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 марта 2018 года № 672. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2018 года № 7695
В соответствии со статьей 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьи 31 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации коммунальных, инженерных, электрических и других линий и сетей по объектам:
"Вертикальная планировка микрарайона "Береке в городе Костанай"
"Строительство подъездных путей с устройством ливневой канализации в микрорайне "Береке" города Костанай";
"Строительство инженерных коммуникаций к микрорайону "Береке". Внутриплощадочные сети в городе Костанай (Водоснабжение.Канализации)";
"Строительство инженерных коммуникаций к микрорайону "Береке". Внутриплощадочные сети в городе Костанай. (Сети теплоснабжения)";
"Строительство инженерных коммуникаций к микрорайону "Береке". Внутриплощадочные сети в городе Костанай (Электроснабжение)";
"Строительство инженерных коммуникаций к микрорайону "Береке". Внутриплощадочные сети в городе Костанай (Телефонизация)".
2. Государственному учреждению "Отдел строительства акимата города Костаная" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления, направить копии на казахском и русском языках в бумажном и электронном виде в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов