Қостанай қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8099 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 19.06.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес Қостанай аумақтық қалалық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қостанай қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай аумақтық қалалық сайлау
комиссиясының төрайымы
___________ С. Шарипова
2018 жылғы 15 қараша
Қостанай қаласы
әкімінің 2018 жылғы
16 қарашадағы шешіміне
1-қосымша
Сайлау учаскелерінің шекаралары
№ 1 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ы. Алтынсарин көшесінен Тәуелсіздік көшесі бойынша (тақ жағы № 67-ден №87-ге дейін) С. Баймағамбетов көшесіне дейін, С.Баймағамбетов көшесі бойынша (жұп жағы №164) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы №91) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (жұп жағы) Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесі бойынша (жұп жағы №72) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы №156-дан №160-қа дейін) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесінің бойы, осы көшеде орналасқан үйлерді қоспай, №50 кварталдың аумағы арқылы Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (жұп жағы) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы №109-дан №117-ге дейін) Тәуелсіздік көшесіне дейін.

Об образовании избирательных участков в городе Костанай
Решение акима города Костаная Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8099. Утратило силу решением акима города Костанай Костанайской области от 19 июня 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Костанай Костанайской области от 19.06.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", по согласованию с Костанайской территориальной городской избирательной комиссией аким РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Костанай, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Костанай согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Костанай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан";
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Костаная.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Костанайской
территориальной городской
избирательной комиссии
__________ С. Шарипова
15 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению акима
города Костаная
от "16" ноября 2018 года № 3
Границы избирательных участков
Избирательный участок № 1
В границах: от улицы И. Алтынсарина по улице Тәуелсіздік (нечетная сторона с №67 по №87) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона № 164) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона №91) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (четная сторона) до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого (четная сторона №72) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №156 по №162) до улицы Павлова, вдоль улицы Павлова, не включая дома, расположенные на этой улице, через территорию квартала №50 до улицы Гоголя, по улице Гоголя (четная сторона) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №109 по №117) до улицы Тәуелсіздік.

Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша №71, 72, 77, 81, 81/89, 82, 85, 86, 91; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №156, 158, 162, 164, 185, 187, 189; А. Байтурсынов көшесі бойынша №45, 49, 55, 57, 59; Гоголь көшесі бойынша № 78, 80, 85, 87, 89; Тәуелсіздік көшесі бойынша №67; Л. Толстой көшесі бойынша №72.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Байтурсынов көшесі, 47, А. Байтурсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің ғимараты.
№ 2 сайлау учаскесі
Шекаралары: Победа көшесінен С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы №168-ден №170-ке дейін) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (жұп жағы №70-тен №84-ке дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы №119-дан №133-ке дейін) Шевченко көшесіне дейін, Шевченко көшесі бойынша (тақ жағы №39А-дан №47-ге дейін) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (жұп жағы) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы №60-тан по №64-ке дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №119, 121, 131; Амангелді көшесі бойынша №72, 76, 77, 79, 85, 86, 86А, 87, 88, 90, 92, 95; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №168, 170; А. Байтурсынов көшесі бойынша № 102, 102А, 103, 104, 106, 108, 108А, 110, 110А, 112, 114; М. Дулатов көшесі бойынша №89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111А; Победа көшесі бойынша №60, 64, 66, 83, 85, 93/2; Пушкин көшесі бойынша №65, 69, 90, 92, 100; Тәуелсіздік көшесі бойынша №70; Шевченко көшесі бойынша№ 41, 47.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, М. Дулатов көшесі, 72, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №2 мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 3 сайлау учаскесі
Шекаралары: Ы. Алтынсарин көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы №42-ден №56-ға дейін) 5 Апрель көшесіне дейін, 5 Апрель көшесі бойынша (тақ жағы №87-ден №145-ке дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы №35-тен №65-ке дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы №118-ден №150-ге дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 5 Апрель көшесі бойынша №97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; Абай даңғылы бойынша №161, 166, 167, 168, 170, 172, 172А, 173, 174, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 191А, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 208; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша № 122, 124, 132, 138, 139, 140, 142А, 148, 150; Әл-Фараби даңғылы бойынша №44; Амангелді көшесі бойынша № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/3А, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42А, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; А. Қасымқанов көшесі бойынша №66, 68, 70, 72, 78, 91, 91А, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; Победа көшесі бойынша № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57А, 59, 61, 63; Пушкин көшесі бойынша №39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59А; Тәуелсіздік көшесі бойынша №35, 37, 48, 48А, 50, 50А, 65.

Входят дома: по проспекту Аль-Фараби №71, 72, 77, 81, 81/89, 82, 85, 86, 91; по улице С. Баймагамбетова №156, 158, 162, 164, 185, 187, 189; по улице А. Байтурсынова №45, 49, 55, 57, 59; по улице Гоголя № 78, 80, 85, 87, 89; по улице Тәуелсіздік №67; по улице Л. Толстого №72.
Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Байтурсынова, 47, здание "Костанайского государственного университета имени А. Байтурсынова".
Избирательный участок № 2
В границах: от улицы Победы по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №168 по №170) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (четная сторона с №70 по №84) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №119 по №133) до улицы Шевченко, по улице Шевченко (нечетная сторона с №39А по №47) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (четная сторона) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с №60 по №64) до улицы С. Баймагамбетова.
Входят дома: по улице И. Алтынсарина №119, 121, 131; по улице Амангельды №72, 76, 77, 79, 85, 86, 86А, 87, 88, 90, 92, 95; по улице С. Баймагамбетова №168, 170; по улице А. Байтурсынова № 102, 102А, 103, 104, 106, 108, 108А, 110, 110А, 112, 114; по улице М. Дулатова №89, 90, 91, 105, 107, 109, 111, 111А; по улице Победы №60, 64, 66, 83, 85, 93/2; по улице Пушкина №65, 69, 90, 92, 100; по улице Тәуелсіздік №70; по улице Шевченко № 41, 47.
Местонахождение участка: город Костанай, улица М. Дулатова, 72, здание Государственного учреждения "Школа - лицей №2 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 3
В границах: от улицы И. Алтынсарина по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с №42 по №56) до улицы 5 Апреля, по улице 5 Апреля (нечетная сторона с №87 по №145) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с №35 по №65) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №118 по №150) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 5 Апреля №97, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119,123, 127, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145; по проспекту Абая №161, 166, 167, 168, 170, 172, 172А, 173, 174, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 191А, 192, 193, 194, 198, 200, 200/2, 200/4, 200/6, 200/8, 200/10, 202, 204, 208; по улице И. Алтынсарина № 122, 124, 132, 138, 139, 140, 142А, 148, 150; по проспекту Аль-Фараби №44; по улице Амангельды № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/3А, 37/4, 37/5, 38, 39, 42, 42А, 44, 45, 46, 47, 49, 56, 62, 64, 66; по улице А. Касымканова №66, 68, 70, 72, 78, 91, 91А, 99, 108, 110, 111, 115, 117, 121, 123, 125, 127, 129; по улице Победы № 37, 39, 41, 43, 49, 55, 57, 57А, 59, 61, 63; по улице Пушкина №39, 40, 41, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 59, 59А; по улице Тәуелсіздік №35, 37, 48, 48А, 50, 50А, 65.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Пушкин көшесі, 64, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №1 балалар музыка мектебі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
№ 4 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Костанай-сайы бойынша И. Сьянов көшесіне дейін, И. Сьянов көшесі бойынша (жұп жағы №16-дан 28-ге дейін) Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесі бойынша (жұп жағы №20-дан №42-ге дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (№164) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы №43-тен №45-ке дейін) 5 Апрель көшесіне дейін, 5 Апрель көшесі бойынша (жұп жағы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы №1-ден №35-ке дейін) Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесі бойынша (жұп жағы №54-тен №60-қа дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Апрель көшесі бойынша №56/2, 26/7, 64А, 67, 879/1. 7; Абай даңғылы бойынша №164; Әл-Фараби даңғылы бойынша №1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 17, 19, 20, 22, 22/4, 23, 24, 29, 31, 32, 36, 36А, 38, 39А, 40, 40А, 40Б, 42, 43, 43А, 45, 48, 54, 56, 58, 59; Буденный көшесі бойынша №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 15, 16, 16/1, 16/8, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Гоголь көшесі бойынша №2, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 66А, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 96/1, 96А, 98, 98/1, 98Б; Колесная көшесі бойынша №1, 2, 2/1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; Красный Кузнец көшесі бойынша №1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 21, 22, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61/1, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; Набережная №1, 1А, 1Б, 2, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 20, 22, 24, 24/1, 31, 32, 33, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 44, 44/1, 44/3, 48, 48А, 50, 50/3, 50/4, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 56Г, 56Д, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 67, 69, 71; Пионер көшесі бойынша №1, 2, 2/1, 3/1, 4, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 24/1, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53А; Пушкин көшесі бойынша №3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А, 27, 27А, 29/1, 29/2; И. Сьянов көшесі бойынша №16, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 49/1, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/6, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; Тәуелсіздік көшесі бойынша №2А, 2Б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32; Л. Толстой көшесі бойынша №1, 2А, 8, 11, 11А, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26А, 30; Юный Боец көшесі бойынша №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 36, 38, 38А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Г. Қайырбеков көшесі, 75, "Қостанай облысы әкімдігінің Қостанай түзету мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 5 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица Пушкина, 64, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа №1 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 4
В границах: от реки Тобол по логу Костанай-сай до улицы И. Сьянова, по улице И. Сьянова (четная сторона с №16 по №28) до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого (четная сторона с №20 по №42) до проспекта Абая, по проспекту Абая (№164) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона с №43 по №45)до улицы 5 Апреля, по улице 5 Апреля (четная сторона) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона с №1 по №35) до улицы Набережная, по улице Набережная (четная сторона с №54 по №60) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 Апреля №7, 26/7, 56/2, 64А, 67; по проспекту Абая №164; по проспекту Аль-Фараби №1, 1А, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/7, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 17, 19, 20, 22, 22/4, 23, 24, 29, 31, 32, 36, 36А, 38, 39А, 40, 40А, 40Б, 42, 43, 43А, 45, 48, 54, 56, 58, 59; по улице Буденного №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 12, 13, 15, 16, 16/1, 16/8, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; по улице Гоголя №2, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18; по улице Г. Каирбекова №52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 66А, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 92, 94, 96, 96/1, 96А, 98, 98/1, 98Б; по улице Колесная №1, 2, 2/1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; по улице Красный Кузнец №1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/9, 3/11, 3/13, 3/15, 3/17, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19А, 20, 21, 22, 24, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61/1, 62, 62/2, 64/1, 66/1, 68, 70, 72; Набережная №1, 1А, 1Б, 2, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 12, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 20, 22, 24, 24/1, 31, 32, 33, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 44, 44/1, 44/3, 48, 48А, 50, 50/3, 50/4, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 56Б, 56Г, 56Д, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/7, 56/10, 56/12, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 67, 69, 71; по улице Пионерская №1, 2, 2/1, 3/1, 4, 5/1, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 24/1, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/1, 51, 53А; по улице Пушкина №3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 19А, 27, 27А, 29/1, 29/2; по улице И. Сьянова №16, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 49/1, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69/6, 70, 72, 73, 73/1, 74, 74/1, 75, 76, 77, 77/1, 79, 81, 83, 85; по улице Тәуелсіздік № 2А, 2Б, 4, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 30, 32; по улице Л. Толстого №1, 2А, 8, 11, 11А, 13, 15, 17, 20, 24, 24/1, 26, 26А, 30; по улице Юный боец №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 30, 32, 36, 38, 38А.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 75, здание Коммунального государственного учреждения "Костанайская коррекционная школа управления акимата Костанайской области".
Избирательный участок № 5

Шекаралары: Тобыл өзенінен Набережная көшесі бойынша (тақ жағы №77-ден №89-ға дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 36-ға дейін) 5 Апрель көшесіне дейін, 5 Апрель көшесі бойынша (жұп жағы № 102-ден № 134-ке дейін) Победа көшесі дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы № 36-дан № 52А-ға дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 156-дан № 178-ге дейін) Пролетарская көшесіне дейін, Пролетарская көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 67-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Апрель көшесі бойынша №102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140А, 142, 142/2, 142/4, 144, 144А, 146, 146А, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; Абай даңғылы бойынша № 201, 203, 205, 206, 208, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217А, 218, 219, 221, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 172, 174, 176; Амангелді көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/6А, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1, 19/3, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 23/1, 24, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; Г. Қайырбеков көшесі бойынша № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 141, 142, 143, 144, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172А, 174, 176, 178, 180, 182; А. Қасымқанов көшесі бойынша №120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 126/1, 128, 128А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 149, 151; Набережная көшесі бойынша №62, 64, 64А, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85А, 86, 87, 87/1, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127; Победа көшесі бойынша №7, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 32А, 33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52А; Пролетарская көшесі бойынша №3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51А, 53, 55, 61, 63, 65, 67; Пушкин көшесі бойынша №2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34/2; И. Сьянов көшесі бойынша №80, 82, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 128/3, 129А, 130, 131, 132, 132/2, 133, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147А, 149, 151, 153, 153А, 155, 155А, 157; Шевченко көшесі бойынша №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 46/2, 48, 48А, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/10, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74.

В границах: от реки Тобол по улице Набережная (нечетная сторона №77 по №89) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с № 2 по № 36) до улицы 5 Апреля, по улице 5 Апреля (четная сторона с № 102 по № 134) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с № 36 по № 52а) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с № 156 по № 178) до улицы Пролетарская, по улице Пролетарская (нечетная сторона с № 1 по № 67) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 Апреля №102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/8, 104/10, 104/14, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 124/6, 124/8, 124/10, 128, 130, 132, 134, 138, 140, 140А, 142, 142/2, 142/4, 144, 144А, 146, 146А, 148, 150, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173; по проспекту Абая № 201, 203, 205, 206, 208, 209, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 217А, 218, 219, 221, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 240; по улице И. Алтынсарина №156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 172, 174, 176; по улице Амангельды № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/6А, 18/8, 18/10, 18/12, 19, 19/1,19/3, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 20/7, 20/9, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 22, 23, 23/1, 24, 26, 26/1, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34; по улице Г. Каирбекова № 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 145А, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 172, 172А, 174, 176, 178, 180, 182; по улице А. Касымканова №120, 120А, 122, 124, 124А, 126, 126А, 126/1, 128, 128А, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 147А, 149, 151; по улице Набережная №62, 64, 64А, 66, 74, 76, 77, 77/1, 77/2, 77/3, 77/4, 77/5, 77/6, 77/8, 77/10, 78, 78/1, 79, 80/3, 81, 82, 83, 85, 85А, 86, 87, 87/1, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/10, 104, 105, 105/1, 105/3, 107, 109, 109/1, 111, 113, 115, 117, 117А, 119, 121, 123, 125, 127; по улице Победы №7, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 26А, 27, 28, 29, 31, 32А, 33А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52А; по улице Пролетарская №3, 5, 5/1, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 19/1, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 39/1, 41, 43, 45, 49, 51, 51А, 53, 55, 61, 63, 65, 67; по улице Пушкина №2, 4, 6, 6/1, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 22/1, 22/3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34/2; по улице И. Сьянова №80, 82, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 104, 105, 106, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114/1, 115, 117, 119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128/1, 128/3, 129А, 130, 131, 132, 132/2, 133, 134/1, 135, 136, 137, 139, 143, 145, 147А, 149, 151, 153, 153А, 155, 155А, 157; по улице Шевченко №2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/7, 25, 26, 28, 32, 36, 40, 42, 42А, 44, 46, 46/2, 48, 48А, 48/1, 48/3, 48/4, 48/5, 48/6, 48/7, 48/8, 48/10, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 64, 66, 68, 70, 72, 74.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Победа көшесі, 32, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №14 негізгі жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 6 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Қостанай-сай бойы И. Сьянов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 35-ке дейін) Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесі бойынша (тақ жағы № 21-ден № 49-ға дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 138-ден №162-ге дейін) Әбілсай көшесіне дейін, Әбілсай көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 58-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Апрель көшесі бойынша №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20А, 21, 22, 28, 28А, 30, 32, 32А, 34А, 36, 36А, 37, 38; 8 Март көшесі бойынша №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21; Абай даңғылы бойынша № 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; Гоголь көшесі бойынша №15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 26А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42А, 43, 44, 48, 60, 61, 62; Омар Досжанов көшесі бойынша № 2А, 4, 6, 6А, 14, 16А, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20/1, 20/3, 22, 24; Әбілсай көшесі бойынша №2, 4, 5, 6, 8, 10, 10А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/11, 12/7, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 28А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 54Б, 56; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/39, 38, 39, 40, 40/7, 41, 41/39, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 53; Краснопартизан көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 9; Павлов көшесі бойынша № 1/3, 1/5, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/16А, 2/20, 2/22, 3, 4, 5/3, 5/5, 6, 6Б, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 14/8, 19, 19А, 20, 21, 22А, 24, 25, 28, 38, 42, 44; И. Сьянов көшесі бойынша №1, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29А, 31, 33, 35; Тобольская көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 33, 35; Л. Толстой көшесі бойынша №21, 23, 25, 33, 49.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Толстой көшесі, 33, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің №3 бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 7 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Әбіл-сай сай бойы Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы с № 180-нен № 224-ке дейін) Пролетарская көшесіне дейін, Пролетарская көшесі бойынша (жұп жағы №2-ден № 82-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Апрель көшесі бойынша № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162А, 164, 166, 168, 170, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 206/1, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; Абай даңғылы бойынша №223, 225, 225/2, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 250А, 251, 252, 253, 254, 255, 255А, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/9, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/3, 214/4, 214/5, 214/6, 214/7, 218, 224; Ю. Гагарин көшесі бойынша №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 47, 50, 50А, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 67, 67В, 69, 71; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 185/1, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 214А, 215, 215/4, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 234; А. Қасымқанов көшесі бойынша № 138, 140, 140А, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 153, 154, 154А, 155, 157, 159, 159А, 161, 161А, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; Набережная көшесі бойынша №114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145А, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 157А, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/8, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 181, 183, 185, 185А, 187, 189, 191, 193, 195; Пролетарская көшесі бойынша №2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/2А, 48/4, 48/5, 48/6, 48/6А, 48/8, 48/9, 48/10, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82; Рабочая көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 19, 20, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61А, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 74; И. Сьянов көшесі бойынша №138, 138/1, 140, 140А, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168А, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 190, 191, 191А, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 217А, 219, 221, 221/1; О. Шипин көшесі бойынша № 1/1, 1/1Г, 1А, 2, 2А, 2/1, 3А, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 31/1, 31/1А, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/5А, 31/5Б, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/2А, 46/3, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 61А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ю. Гагарин көшесі, 68, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай қызмет көрсету саласының колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 8 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица Победы, 32, здание Государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа №14 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 6
В границах: от реки Тобол вдоль лога Костанай-сай по улице И. Сьянова (нечетная сторона с № 1 по № 35) до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого (нечетная сторона с № 21 по № 49) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 138 по № 162) до улицы Абильсай, по улице Абильсай (четная сторона с № 2 по № 58) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 Апреля №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20А, 21, 22, 28, 28А, 30, 32, 32А, 34А, 36, 36А, 37, 38; по улице 8 Марта №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 21; по проспекту Абая № 140, 142, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162; по улице Гоголя №15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 26А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 42А, 43, 44, 48, 60, 61, 62; по улице Омара Дощанова № 2А, 4, 6, 6А, 14, 16А, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 20/1, 20/3, 22, 24; по улице Абильсай №2, 4, 5, 6, 8, 10, 10А, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/11, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/11, 12/7, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 28А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54А, 54Б, 56; по улице Г. Каирбекова №1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/7, 41, 42, 43, 45, 47, 47А, 48, 49, 50, 50А, 53; по улице Краснопартизанская №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/4, 6, 7, 9; по улице Павлова № 1/3, 1/5, 1/9, 1/11, 2, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/16А, 2/20, 2/22, 3, 4, 5/3, 5/5, 6, 6Б, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14А, 14/8, 19, 19А, 20, 21, 22А, 24, 25, 28, 38, 42, 44; по улице И. Сьянова №1, 5, 7, 9, 11, 13, 15А, 19, 21, 23, 25, 25А, 27, 29А, 31, 33, 35; по улице Тобольская №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7/1, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24а, 25, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 33, 35; по улице Л. Толстого №21, 23, 25, 33, 49.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Л. Толстого, 33, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №3 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 7
В границах: от реки Тобол вдоль лога Абиль-сай до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с № 180 по № 224) до улицы Пролетарская, по улице Пролетарская (четная сторона с № 2 по № 82) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 Апреля № 154, 156, 156/2, 156/4, 156/6, 156/8, 156/9, 156/10, 158, 158/1, 158/3, 158/5, 160, 162, 162А, 164, 166, 168, 170, 170А, 172, 172А, 174, 174А, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188А, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 206/1, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241; по проспекту Абая №223, 225, 225/2, 227, 229, 231, 233, 235, 239, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 250А, 251, 252, 253, 254, 255, 255А, 255/1, 255/2, 255/3, 255/4, 255/5, 255/6, 255/7, 255/8, 255/9, 255/10, 255/12, 255/14, 255/16, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/9, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 314; по улице И. Алтынсарина № 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 214/1, 214/2, 214/3, 214/4, 214/5,214/6, 214/7, 218, 224; по улице Ю. Гагарина №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22/1, 23, 24, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 35, 36, 37, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 47, 50, 50А, 53, 54, 55, 55А, 57, 58, 67, 67В, 69, 71; по улице Г. Каирбекова №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 175/2, 177, 179, 181, 183, 184, 185, 185/1, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211, 212, 213, 214, 214А, 215, 215/4, 216, 217, 218, 219, 220, 220А, 221, 222, 223, 223А, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 229А, 230, 232, 234; по улице А. Касымканова № 138, 140, 140А, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, 140/5, 140/6, 140/8, 142, 144, 146, 148, 150,152, 152А, 153, 154, 154А, 155, 157, 159, 159А, 161, 161А, 162, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 178, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 206; по улице Набережная №114, 116, 118, 120, 120А, 122, 124, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/11, 143/12, 144, 145, 145А, 145/1, 145/3, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 155, 156, 157, 157А, 159, 160, 161, 162, 163, 163/1, 163/3, 163/5, 163/7, 163/8, 163/9, 163/11, 164, 165, 165/1, 165/3, 165/5, 165/7, 165/9, 165/11, 165/13, 165/15, 165/17, 165/19, 167, 168, 170, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 178а, 179, 180, 181, 183, 185, 185А, 187, 189, 191, 193, 195; по улице Пролетарская №2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/1, 48/2, 48/2А, 48/4, 48/5, 48/6, 48/6А, 48/8, 48/9, 48/10, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 74, 76, 78, 78А, 80, 80А, 82; по улице Рабочая №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 15, 15А, 16, 17, 17/1, 19, 20, 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 61А, 63, 64, 65, 65А, 66, 68, 70, 72, 74; по улице И. Сьянова №138, 138/1, 140, 140А, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 159, 161, 161/1, 162, 163, 164, 165, 165/1, 165/3, 166, 166/1, 167, 168, 168А, 169, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/6, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 177, 178, 179, 180, 180/1, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 190, 191, 191А, 192, 192/1, 193, 195, 196, 197, 199, 201, 202, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 215/1, 217, 217А, 219, 221, 221/1; по улице О. Шипина № 1/1, 1/1Г, 1А, 2, 2А, 2/1, 3А, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 31/1, 31/1А, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/5А, 31/5Б, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/9, 43/10, 43/14, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/2А, 46/3, 46/4, 46/6, 46/8, 46/10, 46/12, 47, 47А, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 61А.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Ю. Гагарина, 68, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж сферы обслуживания" управления образования акимата Костанайской области".
Избирательный участок № 8

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 1 Май көшесі, 151, "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
№ 9 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 9, "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.
№ 10 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойынша (тақ жағы) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (тақ жағы 213А) Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесі бойынша (тақ жағы №139) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (тақ жағы №149) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы №72-ден №106-ға дейін) темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: А. Бородин көшесі бойынша № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197А, 199, 199А, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213А; Ю. Гагарин көшесі бойынша №139, 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 168/3, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185, 209; Дзержинский көшесі бойынша № 59А, 61, 61/1, 61Б, 92; Железнодорожная көшесі бойынша №81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/5А, 105/7, 106, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 143/4, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; Б. Майлин көшесі бойынша №56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 83, 85; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша №149; Победа көшесі бойынша № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82А, 84, 84А, 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106; Рабочая көшесі бойынша №159; Урицкий көшесі бойынша №21, 23, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/1А, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; Шевченко көшесі бойынша № 67, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 113, 127, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158А, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 138/1, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай кәсіптік-техникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 11 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица 1 Мая, 151, здание Коммунального государственного предприятия "Костанайская областная больница" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 9
Местонахождение участка: город Костанай, улица Дзержинского, 9, здание Коммунального государственного предприятия "Костанайская городская больница" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 10
В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (нечетная сторона) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (нечетная сторона 213А) до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина (нечетная сторона №139) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона №149) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона с №72 по № 106) до линии железной дороги.
Входят дома: по улице А. Бородина № 142, 144, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 197А, 199, 199А, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213А; по улице Ю. Гагарина №139, 149, 151, 151А, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 168, 168/3, 169, 171, 177, 180, 181, 183, 185; по улице Дзержинского № 59А, 61, 61/1, 61Б, 92; по улице Железнодорожная №81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/3, 105/5, 105/5А, 105/7, 106, 107, 107/2, 107/4, 107/6, 107/8, 107/10, 107/12, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 134, 138, 140, 143/4, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176; по улице Б. Майлина №56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 79, 83, 85; по улице Шайсултан Шаяхметов №149; по улице Победы № 74, 76, 78, 78/2, 78/4, 78/6, 78/8, 78/10, 78/12, 80/3, 80/5, 80/7, 80/9, 80/11, 80/13, 82, 82А, 84, 84А, 86, 92, 96, 98, 100, 104, 106; по улице Рабочая №159; по улице Урицкого №21, 23, 55, 57, 59, 61, 61А, 63, 63/1, 63/3, 63/5, 63/7, 63/9, 63/11, 65, 65/2, 65/4, 65/6, 65/8, 67, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80, 80/1, 80/1А, 80/2, 80/4, 80/6, 80/7, 80/8, 80/9, 80/10, 80/12, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106,108; по улице Шевченко № 67, 69, 71, 73, 75, 75А, 77, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 107, 109, 111, 113, 127, 130, 136, 138, 140, 142, 144, 144/1, 146, 148, 150, 154, 156, 158А, 162, 166, 168, 170, 172, 176, 178.
Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Бородина, 138/1, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский профессионально-технический колледж" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 11

Шекаралары: Ы. Алтынсарин көшесінен Шевченко көшесі бойынша (жұп жағы №76-дан № 126-ға дейін) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (жұп жағы № 170-тен № 326а-ға дейін) Әбіл- сай сайға дейін, Әбіл-сай сай бойы Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 135-тен №229-ға дейін) Шевченко көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №135, 137, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 147А, 155А, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 176/8, 180, 184, 184/1, 184/2, 184,3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 200Б, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226А, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/8, 242/8А, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/14, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267А, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287А, 288, 289, 289А, 290,290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291А, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/5, 377/6, 377/7, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399; А. Байтурсынов көшесі бойынша №119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148А, 148Б, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/19, 151, 152, 153, 154, 155А, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 167, 167А, 168, 169, 170, 170А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202А, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/2А, 221/3, 211/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/14, 221А, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/10А, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; Ш. Уалиханов көшесі бойынша №2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; Ю. Гагарин көшесі бойынша№ 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 100, 102, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; М. Дулатов көшесі бойынша №108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 134А, 135, 135А, 136,136А, 137, 137А, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 151, 153, 153Б, 155, 157, 159, 161, 161А, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 179А, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184/2, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/9, 199/10, 200, 202, 202А, 203, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 214, 216, 220, 220А, 221, 221А, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; О. Қозыбаев көшесі бойынша № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/1А, 218/2, 218/2А, 218/2Б, 218/3, 218/4, 218/4А, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 244, 246, 248, 250, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306А, 308, 310, 312, 314, 314А, ,314/1, 314/2, 314/2А, 314/3, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326А; Пролетарская көшесі бойынша №75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91А, 93А, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 102А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 116А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128А, 129, 130, 132, 134, 136; Рабочая көшесі бойынша № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/2, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 126, 128; Шевченко көшесі бойынша № 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 92, 94, 96А, 98А, 100, 104, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 22/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/16, 124А, 126; О. Шипин көшесі бойынша №58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 90, 90А, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/10, 110/11, 110/14, 111, 112, 112А, 113, 114.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Пролетарская көшесі, 82, Қостанай облысының педагогикалық қызметкерлердің біліктіліктерін арттыру институтының "Өрлеу" біліктіліктерді арттыру ұлттық орталығы" Акционерлік қоғамы филиалының ғимараты.
№ 12 сайлау учаскесі

В границах: от улицы И. Алтынсарина по улице Шевченко (четная сторона с №76 по № 126) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (четная сторона с № 170 по № 326А) до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с № 135 по №229) до улицы Шевченко.
Входят дома: по улице И. Алтынсарина №135, 137, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 147А, 155А, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 197, 199, 201, 203, 207, 207А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229; по улице С. Баймагамбетова № 176/8, 180, 184, 184/1, 184/2, 184/3, 184/4, 184/5, 184/6, 184/7, 184/8, 184/9, 184/10, 184/11, 184/12, 184/14, 186, 188, 190, 192, 198, 200, 200Б, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 224, 226, 226А, 228, 230, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 241, 242, 242/1, 242/3, 242/4, 242/5, 242/6, 242/8, 242/8А, 242/9, 242/10, 242/11, 242/12, 242/14, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 265, 266, 267, 267А, 269, 270, 271, 272, 273, 273/1, 273/2, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 287, 287А, 288, 289, 289А, 290, 290/2, 290/3, 290/4, 290/6, 290/8, 291, 291а, 292, 292/1, 292/3, 292/5, 292/7, 292/9, 292/11, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 323, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 369, 371, 373, 375, 375/1, 375/3, 375/5, 375/7, 375/9, 377, 377/2, 377/4, 377/5, 377/6, 377/7, 377/8, 377/10, 379, 381, 383, 385, 387, 389, 391, 393, 395, 397, 399; по улице А. Байтурсынова №119, 120, 121, 121А, 122, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128/1, 128/2, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 147, 148, 148А, 148Б, 149, 149/1, 149/2, 149/3, 149/5, 149/6, 149/7, 149/8, 149/9, 149/10, 149/11, 149/12, 149/13, 149/19, 151, 152, 153, 154, 155А, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 167, 167А, 168, 169, 170, 170А, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180А, 181, 182, 183, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202А, 204, 205, 206, 207, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 221/1, 221/2, 221/2А, 221/3, 211/4, 221/5, 221/6, 221/7, 221/8, 221/9, 221/10, 221/11, 221/14, 221А, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245/4, 245/6, 245/7, 245/8, 245/9, 245/10, 245/10А, 245/11, 245/12, 245/13, 245/14, 245/15, 245/16, 245/18, 245/19, 245/20, 245/22, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260; по улице Ч. Валиханова №2, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 46, 47, 51, 53; по улице Ю. Гагарина № 74, 76, 77, 81, 82, 83, 83А, 83Б, 84, 85, 86, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 100, 102, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 130; по улице М. Дулатова №108, 110, 112, 114, 116, 116А, 118, 118А, 120, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 134А, 135, 135А, 136,136А, 137, 137А, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 142А, 143, 144, 145, 146, 147, 147А, 151, 153, 153Б, 155, 157, 159, 161, 161А, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 176А, 177, 178, 179, 179А, 180, 181, 181А, 182, 183, 184, 184/2, 185, 186, 186/1, 186/3, 186/5, 186/6, 186/7, 186/8, 186/9, 186/10, 186/11, 186/12, 186/13, 186/14, 187, 188, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199/1, 199/2, 199/3, 199/4, 199/5, 199/6, 199/7, 199/9, 199/10, 200, 202, 202А, 203, 205, 206, 207, 208, 208А, 209, 210, 211, 212, 212А, 213, 214, 216, 220, 220А, 221, 221А, 223, 224, 225, 227, 228, 229, 231, 235, 239, 241, 241/1, 241/2, 241/3, 241/4, 241/5, 241/6, 241/7, 241/8, 241/9, 241/10, 241/11, 241/12, 241/13, 241/14, 241/15, 241/16, 241/17, 241/19, 241/21, 241/23, 241/25, 241/27, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261; по улице О. Козыбаева № 172, 174, 176, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 216, 218, 218/1, 218/1А, 218/2, 218/2А, 218/2Б, 218/3, 218/4, 218/4А, 218/5, 218/6, 218/7, 218/8, 218/9, 218/10, 220, 222, 224, 226, 230, 232, 234, 236, 240/1, 240/2, 240/3, 240/5, 240/6, 240/7, 240/8, 240/9, 240/10, 240/12, 242, 244, 246, 248, 250, 258, 260, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 306А, 308, 310, 312, 314, 314А, 314/1, 314/2, 314/2А, 314/3, 314/5, 314/6, 314/7, 314/8, 314/9, 314/10, 314/12, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 326А; по улице Пролетарская №75, 77, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 91, 91А, 93А, 94, 95, 96, 99, 100, 102, 102А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 116А, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 128, 128А, 129, 130, 132, 134, 136; по улице Рабочая № 69, 71, 73, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84/2, 84/3, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 96, 97, 98, 99, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 122, 126, 128; по улице Шевченко № 78, 80, 82, 84, 86, 86А, 92, 94, 96А, 98А, 100, 104, 108, 112, 116, 118, 120, 122, 122/1, 122/2, 122/3, 122/4, 22/5, 122/6, 122/7, 122/8, 122/9, 122/10, 122/11, 122/12, 122/13, 122/16, 124А, 126; по улице О. Шипина № 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67А, 68, 69, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 69/5, 69/7, 69/8, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 88, 90, 90А, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 97А, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 107, 108, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/10, 110/11, 110/14, 111, 112, 112А, 113, 114.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Пролетарская, 82, здание филиала Акционерного общества "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу" Института повышения квалификации педагогических работников по Костанайской области.
Избирательный участок № 12

Шекаралары: Ю. Гагарин көшесінен А. Бородин көшесі бойынша (жұп жағы № 154) Рабочая көшесіне дейін, Рабочая көшесі бойынша (тақ жағы №147) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (жұп жағы) Ш. Уалиханов көшесіне дейін, Ш. Уалиханов көшесі бойынша (тақ жағы № 59-дан № 81-ге дейін) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 155-тен №241-ге дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (жұп жағы) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (жұп жағы) Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесі бойынша (жұп жағы № 164, 166) А. Бородин көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша №157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182А, 183, 184, 184А, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 199, 200/1, 200/1А, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 256А; А. Бородин көшесі бойынша №154; Ш. Уалиханов көшесі бойынша №59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8,75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; Ю. Гагарин көшесі бойынша № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 154, 160, 162, 164, 166; О. Қозыбаев көшесі бойынша №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 195А, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225А, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241А; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша №120А; Пролетарская көшесі бойынша №140, 142, 144, 144А, 146, 148, 168; Рабочая көшесі бойынша №117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138/3, 138/5, 138/6, 138/7, 138/11, 138/11А, 138/13, 139, 139А, 139б, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; А. П. Чехов көшесі бойынша № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 190, 190А, 191, 192, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; О. Шипин көшесі бойынша №116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ю. Гагарин көшесі, 156, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай автожол көлігі колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 13 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Ю. Гагарина по улице А. Бородина (четная сторона № 154) до улицы Рабочая, по улице Рабочая (нечетная сторона №147) до улицы Летунова, по улице Летунова (четная сторона) до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова (нечетная сторона с № 59 по № 81) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (нечетная сторона с № 155 по № 241) до улицы Победы, по улице Победы (четная сторона) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (четная сторона) до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина (четная сторона № 164, 166) до улицы А. Бородина.
Входят дома: по улице 1 Мая №157, 159, 161, 161/1, 161/2, 161/3, 161/5, 161/6, 161/7, 161/8, 161/9, 161/10, 161/11, 161/12, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 182А, 183, 184, 184А, 184/2, 184/3, 184/4, 184/6, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 190А, 191, 193, 194, 194А, 195, 196, 197, 199, 200/1, 200/1А, 200/2, 200/3, 200/4, 200/5, 200/6, 200/7, 200/8, 200/10, 200/11, 200/12, 200/14, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 215, 216, 217, 218, 220, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 254А, 256, 256А; по улице А. Бородина №154; по улице Ч. Валиханова №59, 61, 63, 63А, 65, 69, 71, 73, 73/1, 73/3, 73/5, 73/7, 73/9, 73/11, 75, 75/2, 75/4, 75/6, 75/8,75/10, 75/12, 75/14, 75/16, 77, 79, 81; по улице Ю. Гагарина № 127, 129, 131, 133, 134, 137, 137/1, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 154, 160, 162, 164, 166; по улице О. Козыбаева №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 195А, 197, 197А, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 225А, 225/1, 225/2, 225/3, 225/4, 225/7, 225/9, 225/10, 225/11, 225/12, 225/13, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 241А; по улице Шайсултан Шаяхметов №120А; по улице Пролетарская №140, 142, 144, 144А, 146, 148, 168; по улице Рабочая №117, 119, 121, 123, 127, 129, 130, 131, 133, 134, 135, 136, 136/2, 136/4, 136/6, 136/8, 136/10, 136/12, 138/3, 138/5, 138/6, 138/7, 138/11, 138/11А, 138/13, 139, 139А, 139Б, 140, 141, 142, 144, 145, 146, 147/3, 148, 150, 152, 154, 156, 158; по улице А. П. Чехова № 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177/1, 177/3, 177/5, 177/7, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 188/1, 188/2, 188/3, 188/4, 188/5, 188/7, 188/8, 188/9, 188/10, 188/11, 188/12, 190, 190А, 191, 192, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 204, 205, 206, 208, 210, 212, 214; по улице О. Шипина №116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 146, 147, 148, 150, 152, 154, 154/1, 154/2, 154/3, 154/4, 154/5, 154/6.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Ю. Гагарина, 156, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж автодорожного транспорта" управления акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 13

Шекаралары: Летунов көшесінен Рабочая көшесі бойынша (жұп жағы №162) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша, бұл көшеде орналасқан №168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 221А, 223, 225, 227, 227/1, үйлерді қоса алғанда, Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойынша (жұп жағы) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 243-тен № 281-ге дейін) Ш. Уалиханов көшесіне дейін, Ш. Уалиханов көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден №88-ге дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (тақ жағы) Рабочая көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша №221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268А, 270, 270/2, 270/4, 270/5, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/5А, 272/7, 274, 276, 276/4, 277, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; А. Бородин көшесі бойынша № 168, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 190, 196, 221А, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; Ш. Уалиханов көшесі бойынша №52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68А, 70, 70А, 70б, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14,70/16, 70/16А, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/28А, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9,72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/17А, 72/19, 72/23, 72/25, 72/25А, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 100, 102, 104; О. Қозыбаев көшесі бойынша №243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/2А, 275/4, 275/4А, 275/4Б, 275/4В, 275/5, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/13, 277/15, 277/17, 279, 281, 281А; Летунов көшесі бойынша №149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/3, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 169, 170, 170А, 171, 171А; А. П. Чехов көшесі бойынша №209, 211, 213, 214, 215, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256; О. Шипин көшесі бойынша №156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 56/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.

В границах: от улицы Летунова по улице Рабочая (четная сторона №162) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина, включая дома №168, 168/1, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 188А, 190, 221А, 223, 225, 227, 227/1, расположенные на этой улице, до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова (четная сторона) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (нечетная сторона с № 243 по № 281) до улицы Ч. Валиханова, по улице Ч. Валиханова (четная сторона с № 48 по № 88) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона) до улицы Рабочая.
Входят дома: по улице 1 Мая №221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 260, 261, 262, 262/1, 262/2, 262/3, 262/4, 262/5, 262/6, 262/8, 264, 266, 268, 268А, 270, 270/2, 270/4, 270/5, 270/6, 272, 272/1, 272/3, 272/5, 272/7, 274, 276, 276/4, 277, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294; по улице А. Бородина № 168, 170, 172, 174, 176, 184, 184А, 186, 186А, 188, 190, 196, 221А, 223, 225, 225/1, 227, 227/1; по улице Ч. Валиханова №52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 68А, 70, 70А, 70Б, 70/6, 70/8, 70/10, 70/12, 70/14,70/16, 70/16А, 70/18, 70/20, 70/22, 70/24, 70/26, 70/28, 70/28А, 70/32, 70/34, 70/36, 70/38, 72, 72/1, 72/3, 72/5, 72/7, 72/9,72/11, 72/13, 72/15, 72/17, 72/17А, 72/19, 72/23, 72/25, 72/25А, 72/27, 72/29, 72/31, 72/33, 72/35, 72/37, 72/39, 74, 76, 78, 80, 80/4, 80/6, 80/8, 80/10, 80/12, 80/14, 80/16, 80/18, 80/20, 80/24, 80/26, 80/28, 80/30, 80/32, 80/34, 80/36, 80/38, 80/40, 82, 82/1, 82/3, 82/5, 82/7, 82/9, 82/11, 82/13, 82/14, 82/15, 82/16, 82/17, 82/19, 82/21, 82/25, 82/29, 82/31, 82/33, 82/35, 82/37, 82/39, 82/41, 82/43, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 100, 102, 104; по улице О. Козыбаева №243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 275/2, 275/2А, 275/4, 275/4А, 275/4Б, 275/4В, 275/5, 275/6, 275/8, 275/10, 275/12, 275/14, 277, 277/1, 277/3, 277/5, 277/7, 277/9, 277/13, 277/15, 277/17, 279, 281, 281А; по улице Летунова №149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 181/1, 181/3, 181/4, 181/5, 181/6, 181/7, 181/8, 181/9, 181/10, 181/11, 181/12, 181/13, 181/14, 181/15, 181/16, 181/17, 181/18, 181/19, 181/20, 181/21, 181/22, 181/23, 181/24, 181/25, 181/26, 181/27, 181/28, 181/29, 181/30, 181/32, 182, 183, 183/2, 183/3, 183/4, 183/6, 183/8, 183/9, 183/10, 183/12, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224; по улице Шайсултан Шаяхметов № 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 165, 166, 167, 169, 170, 170А, 171, 171А; по улице А. П. Чехова №209, 211, 213, 214, 215, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230/1, 230/2, 231, 232, 233, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 252, 254, 256; по улице О. Шипина № 156, 156/1, 156/2, 156/3, 156/4, 156/5, 156/6, 156/7, 156/8, 156/9, 156/10, 156/11, 156/12, 156/14, 158, 160, 162, 164, 166.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221А, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №5А мектеп-гимназия мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 14 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен Рабочая көшесі бойынша (жұп жағы №166-дан №182-ге дейін) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойы, бұл көшеде орналасқан 215, 215А, 217, 217А, 219А, үйлерді қоса алғанда, Лермонтов көшесіне дейін, Лермонтов көшесі бойынша темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: А. Бородин көшесі бойынша № 215, 215А, 217, 217А, 219а; Ш. Уалиханов көшесі бойынша №110А, 112, 112/3; Рабочая көшесі бойынша №166, 168, 170, 170А, 174, 174А, 176, 176А, 176б, 176/1, 176/4, 178, 180, 182; О. Шипин көшесі бойынша № 151, 153, 153/1, 155, 155А, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 172, 172А, 174, 174А, 176.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Бородин көшесі, 221, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №5 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 15 сайлау учаскесі
Шекаралар: С. Баймагамбетов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 88-ден №92-ге дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (жұп жағы №116-дан №118А-ға дейін) А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойынша (жұп жағы) №86 кварталының аумағы арқылы 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы №148-дан №178-ге дейін) Победа көшесіне дейін, Победа көшесі бойынша (тақ жағы №109-дан №139-ға дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы №193-тен № 231-ге дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша №126, 126А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 170, 170А, 172, 174, 174А, 176, 176А, 178; Әл-Фараби даңғылы бойынша № 88, 90, 92А, 92; Амангелді көшесі бойынша №111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 122, 122А, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128А, 129, 130; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №193, 199А, 201, 203, 203А, 207, 207А, 211, 215, 217, 219, 219А, 221, 221/2А, 223, 223А, 225, 225А, 227, 229, 231; О. Қозыбаев көшесі бойынша №96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135А, 136, 137, 137А, 138, 138А, 139А, 140, 140А, 141А, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 153, 152, 152А, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 162, 164; Победа көшесі бойынша №109, 119, 119А, 121, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; Пушкин көшесі бойынша №118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134, Тәуелсіздік көшесі бойынша №89, 105, 107, 111, 112, 116.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Тәуелсіздік, 118Б, "Қостанай қаласының әлеуметтік-техникалық колледжінің" ғимараты.
№ 16 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Бородина, 221А, здание Государственного учреждения "Школа-гимназия №5а отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 14
В границах: от линии железной дороги по улице Рабочая (четная сторона с № 166 по № 182) до улицы А. Бородина, вдоль улицы А. Бородина, включая дома 215, 215А, 217, 217А, 219А расположенные на этой улице, до улицы Лермонтова, по улице Лермонтова до линии железной дороги.
Входят дома: по улице А. Бородина № 215, 215А, 217, 217А, 219А; по улице Ч. Валиханова №110А, 112, 112/3; по улице Рабочая №166, 168, 170, 170А, 174, 174А, 176, 176А, 176 Б 176/1, 176/4, 178, 180, 182; по улице О. Шипина № 151, 153, 153/1, 155, 155А, 155/2, 157, 159, 161, 165, 167, 168, 170, 172, 172А, 174, 174А, 176.
Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Бородина, 221, здание Государственного учреждения "Средняя школа №5 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 15
В границах: от улицы С. Баймагамбетова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 88 по № 92) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона)до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (четная сторона с №116 по №118А) до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (четная сторона) через территорию квартала №86 до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона с № 148 по № 178) до улицы Победы, по улице Победы (нечетная сторона с № 109 по № 139) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с № 193 по № 231) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 Мая №126, 126А, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166А, 168, 170, 170А, 172, 174, 174А, 176, 176А, 178; по проспекту Аль-Фараби № 88, 90, 92А, 92; по улице Амангельды №111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 119А, 120, 122, 122А, 123, 124, 124А, 125, 126, 126А, 127, 128, 128А, 129, 130; по улице С. Баймагамбетова №193, 199А, 201, 203, 203А, 207, 207А, 211, 215, 217, 219, 219А, 221, 221/2А, 223, 223А, 225, 225А, 227, 229, 231; по улице О. Козыбаева №96, 98, 107, 111, 113, 115, 117, 125, 125/1, 125/2, 125/3, 125/6, 125/8, 125/10, 125/18, 127, 129, 133, 134, 135, 135А, 136, 137, 137А, 138, 138А, 139А, 140, 140А, 141А, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 150, 150А, 151, 153, 152, 152А, 154, 156, 156А, 158, 158А, 160, 162, 164; по улице Победы №109, 119, 119А, 121, 123А, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143/2; по улице Пушкина №118А, 122, 126, 130, 130/1, 132, 134; по улице Тәуелсіздік №89, 105, 107, 111, 112, 116.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Тәуелсіздік, 118Б, здание "Костанайского социально-технического колледжа".
Избирательный участок № 16

Шекаралары: 1 Май көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы № 98-ден №112-ге дейін) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (жұп жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (жұп жағы № 138-ден №142-ге дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (жұп жағы № 90-нан №116-ға дейін) Амангелді көшесіне дейін, Амангелді көшесі бойынша (тақ жағы №135-тен №167А-ға дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (тақ жағы №139-дан №149-ға дейін) №86 кварталының аумағы арқылы А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойынша (тақ жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (тақ жағы №113-тен №115-ке дейін) 1 Май көшесіне дейін, 1 Май көшесі бойынша (жұп жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша №139, 139А, 141, 141А, 143, 143А, 145, 147, 147А, 149; Әл-Фараби даңғылы бойынша№ 96, 98, 100, 100А,, 102; Амангелді көшесі бойынша №135, 139, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 155А, 161, 163, 165, 167, 167А; Летунов көшесі бойынша №87, 91, 93, 95, 100, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 152, 154, 154/7, 156, 156А, 158, 158А, 160, 160А, 162, 162А, 164, 166, 168, 170; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша №90, 94, 96, 100, 102, 106, 108, 110; Пушкин көшесі бойынша №131, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170А, 172, 174, 176; Тәуелсіздік көшесі бойынша №113, 115, 117; А. П. Чехов көшесі бойынша № 106, 106/1, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151А, 152, 153, 153А, 154, 155, 157, 157А, 161, 163.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 118, Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтының ғимараты.
№ 17 сайлау учаскесі
Шекаралары: Шайсұлтан Шаяхметов көшесінен Победа көшесі бойынша (тақ жағы №163-тен № 205-ге дейін) Урицкий көшесіне дейін, Урицкий көшесі бойынша (жұп жағы) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (жұп жағы № 178 ден № 200 дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (тақ жағы № 111-ден № 143-ке дейін) Победа көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Амангелді көшесі бойынша №154, 156, 158, 160, 162, 162А, 164, 164А, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174А, 174/2, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179А, 180, 185, 187А, 189, 193, 193А; А. Бородин көшесі бойынша №104, 108, 109, 110, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 139, 141, 141/11, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/12, 147, 149; Железнодорожная көшесі бойынша №43, 57, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша №117А, 119, 120А, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143; Победа көшесі бойынша №163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 167/14, 169, 169/3, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 171, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 199, 201, 203; Урицкий көшесі бойынша№60, 60а, 60б, 62, 64, 66, 66А. Пушкин көшесі бойынша №178, 178А, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188А, 192, 194, 196, 196А, 197, 198, 198А, 199, 200.

В границах: от улицы 1 Мая по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 98 по № 112) до улицы Летунова, по улице Летунова (четная сторона) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (четная сторона с № 138 по № 142) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (четная сторона с № 90 по № 116) до улицы Амангельды, по улице Амангельды (нечетная сторона с № 135 по № 167А) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (нечетная сторона с № 139 по №149) через территорию квартала №86 до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (нечетная сторона) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (нечетная сторона с №113 по №115) до улицы 1 Мая, по улице 1 Мая (четная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 Мая №139, 139А, 141, 141А, 143, 143А, 145, 147, 147А, 149; по проспекту Аль-Фараби № 96, 98, 100, 100А, 102,; по улице Амангельды №135, 139, 143, 147, 149, 151, 153, 155, 155А, 161, 163, 165, 167, 167А; по улице Летунова №87, 91, 93, 95, 100, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 151, 152, 154, 154/7, 156, 156А, 158, 158А, 160, 160А, 162, 162А, 164, 166, 168, 170; по улице Шайсултан Шаяхметов №90, 94, 96, 100, 102, 106, 108, 110; по улице Пушкина №131, 133, 135, 136, 138, 140, 140/1, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170А, 172, 174, 176; по улице Тәуелсіздік №113, 115, 117; по улице А. П. Чехова № 106, 106/1, 106/2, 109, 125, 147, 149, 151, 151А, 152, 153, 153А, 154, 155, 157, 157А, 161, 163.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Тәуелсіздік, 118, здание "Костанайского государственного педагогического университета".
Избирательный участок № 17
В границах: от улицы Шайсултан Шаяхметов по улице Победы (нечетная сторона с № 163 по № 205) до улицы Урицкого, по улице Урицкого (четная сторона) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона с №178 по №200) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона с № 111 по № 143) до улицы Победы.
Входят дома: по улице Амангельды №154, 156, 158, 160, 162, 162А, 164, 164А, 166, 168, 170, 172, 173, 174, 174А, 174/2, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179А, 180, 185, 187А, 189, 193, 193А; по улице А. Бородина №104, 108, 109, 110, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 125, 125А, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 132А, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 139, 141, 141/11, 143, 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 143/6, 143/7, 143/8, 143/9, 143/10, 143/12, 147, 149; по улице Железнодорожная №43, 57, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/16, 71, 73, 75, 77, 79, 98, 100/1, 100/2, 100/3, 100/4, 100/5, 100/6, 100/7, 100/8, 102, 108, 116, 116А, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132; по улице Шайсултан Шаяхметов №117А, 119, 120А, 121, 129, 133, 135, 137, 139, 143; по улице Победы №163, 165, 167, 167/1, 167/3, 167/5, 167/7, 167/9, 167/11, 167/14, 169, 169/3, 169/4, 169/6, 169/8, 169/10, 169/12, 171, 177, 179, 183, 185, 187, 189, 199, 201, 203; по улице Урицкого № 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 66А; по улице Пушкина №178, 178А, 180, 180/1, 182, 186, 188, 188а, 192, 194, 196, 196А, 197, 198, 198А, 199, 200.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №8 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 18 сайлау учаскесі
Шекаралары: Летунов көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы №116-дан №124-ке дейін) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (тақ жағы) шағын аудан аумағы арқылы Б. Майлин көшесіне дейін, Б. Майлин көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 6-ға дейін) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (жұп жағы №190-нан №194-ке дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы №48-ден №54-ке дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы № 175-тен №191-ге дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (тақ жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (тақ жағы №133, 135) Летунов көшесіне дейін, Летунов көшесі бойынша (тақ жағы 77, 79) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша № 124, 124А, 124Б, 126, 126/1, 130, 132, 134, 136, 138; А. Бородин көшесі бойынша № 80, 82, 107; Дзержинский көшесібойынша №48, 50, 52, 54; Железнодорожная №1, 3; Б. Майлин көшесі бойынша № 10, 12, 49, 49А, 51, 51А, 53; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша № 83, 83А; Пушкин көшесі бойынша №175, 181, 183, 187, 189, 191; Тәуелсіздік көшесі бойынша № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; Урицкий көшесі бойынша № 4, 9.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 144, "Ілияс Омаров атындағы Қостанай облыстық қазақ драма театры" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 19 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен бастап, Кәмшат Дөненбаева, Линейная, Мостовая, Пикетная, Путейская, Сарыбай, Троицкая көшелеріндегі үйлерді қоса алғанда, Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспай, Темірбаев көшесіне дейін, Темірбаев көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 15-ке дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (жұп жағы) қалалық аурухана шекарасының бойында, оның аумағын қоспай, Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 21-ге дейін) Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (тақ жағы) темір жолына дейін.
Кіретін үйлер: Кәмшат Дөненбаева көшесі №1, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 36, 42, 46, 46А, 50; Әл-Фараби даңғылы бойынша №139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 141/7, 141/8, 141/9, 141/10, 141/11, 141/13, 141/77, 143, 143А, 144, 145, 146, 149, 152, 158/1, 158/4, 158/5, 158/6, 158/8, 159, 162, 164/1, 369; Вокзальная көшесі бойынша № 4, 6, 8, 67, 69, 71; Дзержинский көшесі бойынша № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Линейная көшесі бойынша № 2/2, 14, 20, 21, 22, 23, 24; Мостовая көшесі бойынша №1, 1А, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 12/2, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; Перронная көшесі бойынша № 3, 4, 10, 18; Пикетная көшесі бойынша № 6, 6А, 11; Победа көшесі бойынша №225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239; Путейская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Пушкин көшесі бойынша № 193, 197, 201; Сарыбай көшесі бойынша №1А, 10, 28, 30, 34; Тәуелсіздік көшесі бойынша №173, 183, 185, 187, 189, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А; Темірбаев көшесі бойынша №3А, 5, 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 57А, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 80, 81; Троицкая көшесі бойынша № 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Перронная көшесі, 20, "Қостанай облыстық қуыршақ театры" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 20 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица Урицкого, 58, здание Государственного учреждения "Средняя школа №8 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 18
В границах: от улицы Летунова по проспекту Аль-Фараби (четная сторона с № 116 по № 124) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (нечетная сторона) через территорию микрорайона до улицы Б. Майлина, по улице Б. Майлина (четная сторона с № 2 по № 6) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (четная сторона с № 190 по № 194) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона с № 48 по № 54) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона № 175 по № 191) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (нечетная сторона № 133, № 135) до улицы Летунова, по улице Летунова (нечетная сторона № 77, № 79) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по проспекту Аль-Фараби № 124, 124А, 124Б, 126, 126/1, 130, 132, 134, 136, 138; по улице А. Бородина № 80, 82, 107; по улице Дзержинского № 48, 50, 52, 54; по улице Железнодорожная № 1, 3; по улице Б. Майлина № 10, 12, 49, 49А, 51, 51А, 53; по улице Шайсултан Шаяхметов № 83, 83А; по улице Пушкина № 175, 181, 183, 187, 189, 191; по улице Тәуелсіздік № 135, 135/1, 141, 143, 145, 149, 161, 162, 163, 164, 165, 168, 170, 184, 186, 188, 190, 192, 194; по улице Урицкого № 4, 9.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Тәуелсіздік, 144, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский областной казахский театр драмы имени Ильяса Омарова".
Избирательный участок № 19
В границах: от линии железной дороги, включая дома по улицам Камшат Доненбаева, Линейная, Мостовая, Пикетная, Путейская, Сарбайская, Троицкая до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова, не включая дома по этой улице до улицы Темирбаева, по улице Темирбаева (нечетная сторона с №11 по № 15) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (четная сторона) вдоль границы городской больницы, не включая ее территорию до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (нечетная сторона с № 11 по № 21) до улицы Пушкина, по улице Пушкина (нечетная сторона) до линии железнодорожной дороги.
Входят дома: по улице Камшат Доненбаева №1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 34, 36, 42, 46, 46А, 50; по проспекту Аль-Фараби №139, 139А, 141, 141/1, 141/2, 141/3, 141/4, 141/5, 141/6, 141/7, 141/8, 141/9, 141/10, 141/11, 141/13, 141/77, 143, 143А, 144, 145, 146, 149, 152, 158/1, 158/4, 158/5, 158/6, 158/8, 159, 162, 164/1, 369; по улице Вокзальная №4, 6, 8, 67, 69, 71; по улице Дзержинского № 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/6, 9/8, 9/9, 9/10, 9/12, 11, 13, 15, 17, 19, 21; по улице Линейная № 2/2, 14, 20, 21, 22, 23, 24; по улице Мостовая №1, 1А, 2, 5Б, 6, 7, 8, 11, 12/2, 13, 15, 16, 18, 23, 25, 27; по улице Перронная №3, 4, 10, 18; по улице Пикетная №6, 6А, 11; по улице Путейская № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; по улице Пушкина №193, 197, 201; по улице Сарбайская №1А, 10, 28, 30, 34; по улице Тәуелсіздік №173, 183, 185, 187, 189, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А; по улице Темирбаева №3А, 5, 11, 11/1, 13, 15, 39, 46, 48, 56, 57А, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 74, 77, 79, 81; по улице Троицкая №1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Перронная, 20, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Костанайский областной кукольный театр".
Избирательный участок № 20

Шекаралары: Омар Досжанов көшесінен Б. Майлин көшесі бойынша (тақ жағы № 5-тен №43-ке дейін) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойынша (тақ жағы №167-ден №171-ге дейін) Дзержинский көшесіне дейін, Дзержинский көшесі бойынша (жұп жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы №125) Темірбаев көшесіне дейін, Темірбаев көшесі бойынша (жұп жағы № 10, 12, 14) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойымен бұл көшедегі үйлерді қоспай, Б. Майлин көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Әл-Фараби даңғылы бойынша №117, 117/2, 121, 121/1, 123, 123/1, 123А, 125, 142, 142/1, 142/2; Вокзальная көшесі бойынша №2, 2/1, 29; Гоголь көшесі бойынша №144, 146, 148; Дзержинский көшесі бойынша № 1, 4, 5В, 7, 8, 12, 14, 14А, 15, 16, 26, 28, 44А; Б. Майлин көшесі бойынша № 3, 5, 5А, 5Г, 13, 15, 17, 19, 21, 41, 42, 43, 213; Тәуелсіздік көшесі бойынша № 169, 171; Темірбаев көшесі бойынша №10, 12, 14; Л. Толстой көшесі бойынша № 120, 125, 127.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 5, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №115 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 21 сайлау учаскесі
Шекаралары: О. Қозыбаев көшесінен Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы № 93-тен №101-ге дейін) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (жұп жағы) шағын аудан аумағы арқылы Б. Майлин көшесіне дейін, Б. Майлин көшесі бойынша (жұп жағы) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша (жұп жағы №134-тен №182-ге дейін) А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойынша (тақ жағы №45-тен №83-ке дейін) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (жұп жағы №92-ден №110-ға дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы №181,183) Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесі бойынша (тақ жағы №67) О. Қозыбаев көшесіне дейін, О. Қозыбаев көшесі бойынша (тақ жағы) Әл-Фараби даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша № 80, 81, 86, 88, 90, 90/1, 99, 107; Әл-Фараби даңғылы бойынша №93, 95, 97, 99, 101; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №183; А. Бородин көшесі бойынша №42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 79, 81, 83; Гоголь көшесі бойынша №92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151А, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; Омар Досжанов көшесі бойынша №134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152А, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180А, 182; Железнодорожная көшесі бойынша № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64А, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/13, 64/18, 66, 68, 70, 72А; Летунов көшесі бойынша №31, 33, 33/2, 33А, 35, 35А, 35Б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74А, 76, 84, 84А; Павлов көшесі бойынша №120, 122, 124, 126, 128, 131, 131А, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142А, 143, 143/2, 143/11, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша №40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 71а, 72, 72А, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 82; Л. Толстой көшесі бойынша № 67, 69,76, 112; А. П. Чехов көшесі бойынша №45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 99, 100, 102.

В границах: от улицы Омара Дощанова по улице Б. Майлина (нечетная сторона с № 5 по № 43) до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік (нечетная сторона с № 167 по № 171) до улицы Дзержинского, по улице Дзержинского (четная сторона) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона №125) до улицы Темирбаева, по улице Темирбаева (четная сторона № 10, 12, 14) до улицы Омара Дощанова, вдоль улицы Омара Дощанова, не включая дома на этой улицы, до улицы Б. Майлина.
Входят дома: по проспекту Аль-Фараби №117, 117/2, 119,121, 121/1, 123, 123/1, 123А, 125, 142, 142/1, 142/2; по улице Вокзальная №2, 2/1, 29; по улице Гоголя №144, 146, 148; по улице Дзержинского № 1, 4, 5В, 7, 8, 12, 14, 14А, 15, 16, 26, 28, 44А; по улице Б. Майлина № 3, 5, 5А, 5Г, 13, 15, 17, 19, 21, 41, 42, 43; по улице Тәуелсіздік № 169, 171; по улице Темирбаева №10, 12, 14; по улице Л. Толстого № 120, 125, 127.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Дзержинского, 5, здание Государственного учреждения "Средняя школа №115 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 21
В границах: от улицы О. Козыбаева по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона с № 93 по № 101) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (четная сторона) через территорию микрорайона до улицы Б. Майлина, по улице Б. Майлина (четная сторона) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (четная сторона с №134 по №182) до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (нечетная с №45 по №83) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (четная сторона с № 92 по № 110) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона №181,183) до улице Л. Толстого, по улице Л. Толстого (нечетная сторона №67) до улицы О. Козыбаева, по улице О. Козыбаева (нечетная сторона) до проспекта Аль-Фараби.
Входят дома: по улице 1 Мая № 80, 81, 86, 88, 90, 90/1, 99, 107; по проспекту Аль-Фараби №93, 95, 97, 99,101; по улице С. Баймагамбетова №183; по улице А. Бородина №42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 69, 70, 71, 72, 75, 77, 79, 81, 83; по улице Гоголя №92, 96, 98, 110, 112, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 143, 145, 145/2, 145/4, 145/6, 147, 147/1, 147/2, 147/3, 149, 151А, 153, 157, 159, 165, 169, 171, 173, 175, 177; по улице Омара Дощанова №134, 136, 138, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 152а, 154, 156, 158, 162, 164, 166, 168, 168А, 170, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 176/10, 176/12, 178, 180, 180а, 182; по улице Железнодорожная № 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 62, 64, 64А, 64/1, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 64/9, 64/13, 64/18, 66, 68, 70, 72А; по улице Летунова №31, 33, 33/2, 33А, 35, 35А, 35Б, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/15, 54/17, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/11, 74, 74А, 76, 84, 84А; по улице Павлова №120, 122, 124, 126, 128, 131, 131А, 132, 132/2, 133, 134, 135, 136, 137, 139, 139/2, 139/4, 139/6, 139/10, 141, 141/3, 141/5, 141/7, 141/9, 141/11, 142А, 143, 143/2, 143/11, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 153, 153А, 154, 155, 156, 157, 157/1, 157/2, 157/3, 157/4, 157/5, 157/6, 157/7, 157/8, 157/9, 157/10, 157/11, 157/12, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177; по улице Шайсултан Шаяхметов №40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 71А, 72, 72А, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 82; по улице Л. Толстого № 67, 69,76, 112; по улице А. П. Чехова №45, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 94, 96, 99, 100, 102.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. П. Чехов көшесі, 98, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №1 лицей-мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 22 сайлау учаскесі
Шекаралары: Костанай-сай бойы Юлия Журавлева көшесіне дейін, Юлия Журавлева көшесі бойынша (тақ жағы №44-тен №108-ге дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (жұп жағы № 24-тен № 38-ге дейін) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы №83-тен №107-ге дейін) А. П. Чехов көшесіне дейін, А. П. Чехов көшесі бойынша (тақ жағы № 38-ден №72-ге дейін) Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (тақ жағы №113-тен №125-ке дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы №179) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойынша № 61-ден № 65-ке дейін және №64-тен №68-ге дейінгі үйлерді қоса алғанда Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 97-ден № 105-ке дейін) Костанай-сай сайға дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесінен №13, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5А, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/11, 24, 24А, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №97, 99, 101, 103, 105; С. Баймағамбетов көшесі бойынша №152, 153, 161, 163, 165, 167, 169, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; А. Байтурсынов көшесі бойынша №1, 2, 4, 4/8, 4/11, 4/13, 5, 6, 8, 12, 12/1, 12А, 14А, 16, 18, 19, 20, 9, 22, 24; Гоголь көшесі бойынша №91, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/3, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125А; Омар Досжанов көшесі бойынша №13, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 83, 85, 85А, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; М. Дулатов көшесі бойынша № 1А, 2, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 24, 24/4, 24/25, 26, 28; Юлия Журавлева көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 11А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 92, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108; О. Қозыбаев көшесі бойынша №1, 2, 2/7, 3, 4, 5А, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; Летунов көшесі бойынша №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; Павлов көшесі бойынша №61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95А, 99, 105, 107, 107А, 109, 110, 112, 112А, 114, 115, 116, 117А, 119, 121, 125; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А; А. П. Чехов көшесі бойынша № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50А, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, С. Баймагамбетов көшесі, 154, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөілімінің "М. Горький атындағы гимназия" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 23 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица А. П. Чехова, 98, здание Государственного учреждения "Школа-лицей №1 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 22
В границах: вдоль лога Костанай-сай до улицы Юлии Журавлевой, по улице Юлии Журавлевой (четная сторона с № 44 по № 108) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (четная сторона с № 24 по № 38) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (нечетная сторона с № 83 по № 107) до улицы А. П. Чехова, по улице А. П. Чехова (четная сторона с № 38 по № 72) до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона с № 113 по № 125) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона № 179) до улицы Павлова, по улице Павлова включая дома с № 61 по № 65 и с №64 по №68 до улицы И. Алтынсарина , по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с № 97 по № 105) до лога Костанай-сай.
Входят дома: по улице 1 Мая №13, 15, 16, 17, 20, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5А, 23/6, 23/7, 23/8, 23/9, 23/11, 24, 24А, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/10, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 62, 65; по улице И. Алтынсарина №97, 99, 101, 103, 105; по улице С. Баймагамбетова №152, 153, 161, 163, 165, 167, 169, 173/2, 173/4, 173/6, 173/8, 173/9, 173/10, 179; по улице А. Байтурсынова №1, 2, 4, 4/8, 4/11, 4/13, 5, 6, 8, 9, 12, 12/1, 12А, 14А, 16, 18, 19, 20, 22, 24; по улице Гоголя №91, 113, 115, 117/1, 117/2, 117/3, 117/5, 117/7, 117/9, 119, 119/6, 119/8, 119/10, 119/12, 119/14, 125А; по улице Омара Дощанова 13, 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 55, 55/1, 55/4, 55/6, 55/8, 55/10, 57, 59, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 83, 85, 85А, 87, 89, 91, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 99/7, 99/8, 99/9, 99/10, 99/11, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 104, 105, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130; по улице М. Дулатова № 1А, 2, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 24, 24/4, 24/25, 26, 28; по улице Юлии Журавлевой №, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 11, 11А, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 44, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58/2, 60, 60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 92, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108; по улице О. Козыбаева №1, 2, 2/7, 3, 4, 5А, 7, 7/1, 7/3, 7/5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 17, 18, 19, 19А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39; по улице Летунова №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/5, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 36; по улице Павлова №61, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74, 76, 95, 95А, 99, 105, 107, 107А, 109, 110, 112, 112А, 114, 115, 116, 117А, 119, 121, 125; по улице Шайсултан Шаяхметов № 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А; по улице А. П. Чехова № 24, 26, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 50, 50А, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Местонахождение участка: город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 154, здание Государственного учреждения "Гимназия имени М. Горького отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 23

Шекаралары: Костанай-сайдан Ы. Алтынсарин көшесіне дейін (жұп жағы № 98-ден № 106-ға дейін) Павлов көшесіне дейін, Павлов көшесі бойынша (жұп жағы № 58-ден №62-ге дейін) 50 кварталының аумағы арқылы Гоголь көшесіне дейін, Гоголь көшесі бойынша (тақ жағы № 77, 79) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы №112-ден №116-ға дейін) Әл-Фараби даңғылына дейін, Әл-Фараби даңғылы бойынша (тақ жағы №69) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылына дейін (тақ жағы № 137-ден №155-ке дейін) Костанай-сай сайы бойына дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153,155; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша№98, 100, 106, 110, 112, 114; Гоголь көшесі бойынша №63, 64, 65, 67, 77; Омар Досжанов көшесі бойынша № 1, 5, 7, 9А, 9Б, 30, 42, 44, 44А, 46; А. Қасымқанов көшесі бойынша № 2, 3, 5, 5А, 6, 9, 16, 18/1, 19, 25, 30, 49; Павлов көшесі бойынша № 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41,48, 58, 60/1, 60А, 62; Л. Толстой көшесі бойынша №50, 51, 62.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 112, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "С. Мәуленов атындағы гимназиясы" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 24 сайлау учаскесі
Шекаралары: Орджоникидзе көшесінен Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (жұп жағы №2/6) Урожайная көшесіне дейін, Урожайная көшесі бойынша (тақ жағы № 31-ден № 37-ге дейін) квартал аумағы арқылы әскерге шақыру пунктінің ауданында Зерновая көшесіне дейін, Зерновая көшесі бойынша (жұп жағы №12-ден №36-ға дейін) С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойымен көшедегі үйлерді қоспай Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы №283-ден №341-ге дейін) Введенская көшесіне дейін, Введенская көшесі бойынша (жұп жағы №26) Орджоникидзе көшесіне дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (жұп жағы № 44-тен № 52-ге дейін) Қобыланды Батыр даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: Введенская көшесі бойынша №26, 47; Введенский тұйық көшесі бойынша №1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Қобыланды Батыр даңғылы бойынша №2Б; Зерновая көшесі бойынша №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 30, 32, 34, 36; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №283, 285, 287, 289, 291, 297, 301, 301/1, 303, 305, 307, 309, 309А, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; Луговая көшесі бойынша № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29; Молодежная көшесі бойынша №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Орджоникидзе көшесі бойынша №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52; Урожайная көшесі бойынша № 29, 31, 35, 37; Юность көшесі бойынша №1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35; Яковлев көшесі бойынша №1а, 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.

В границах: от лога Костанай-сай по улице И. Алтынсарина (четная сторона с № 98 по № 106) до улицы Павлова, по улице Павлова (четная сторона с № 58 по №62) через территорию квартала 50 до улицы Гоголя, по улице Гоголя (нечетная сторона № 77, 79) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с № 112 по № 116) до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (нечетная сторона № 69) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона с № 137 по № 155) до лога Костанай-сай.
Входят дома: по проспекту Абая №137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155; по улице И. Алтынсарина №98, 100, 106, 110, 114; по улице Гоголя №63, 64, 65, 67, 77; по улице Омара Дощанова № 1, 5, 7, 9А, 9Б, 30, 42, 44, 44А, 46; по улице А. Касымканова № 2, 3, 5, 5А, 6, 9, 16, 18/1, 19, 25, 30, 49; по улице Павлова 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39А, 41, 48, 58, 60/1, 60А, 62; по улице Л. Толстого №50, 51, 62.
Местонахождение участка: город Костанай, улица И. Алтынсарина , 112, здание Государственного учреждения "Гимназии имени С. Мауленова отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 24
В границах: от улицы Орджоникидзе по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона №2/6) до улицы Урожайная, по улице Урожайная (нечетная сторона с № 31 по № 37) через территорию квартала в районе призывного пункта до улицы Зерновая, по улице Зерновая (четная с сторона с № 12 по № 36) до улицы С. Кубеева, вдоль улицы С. Кубеева, не включая дома по этой улице до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с № 283 по № 341) до улицы Введенская, по улице Введенская (четная сторона №26) до улицы Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (четная сторона с № 44 по № 52) до проспекта Кобыланды батыра.
Входят дома: по улице Введенская №26, 47; по переулку Введенский №1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; по проспекту Кобыланды батыра №2Б; по улице Зерновая №2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28А, 32, 34, 36; по улице Г. Каирбекова №283, 285, 287, 289, 291, 297, 299, 301, 301/1, 303, 305, 307, 309, 309А, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 333, 335, 337, 339, 341; по улице Луговая № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 29; по улице Молодежная №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; по улице Орджоникидзе №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52; по улице Урожайная № 29, 31, 35, 37; по улице Юности №1, 1а, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35; по улице Яковлева №1А, 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дружба көшесі, 17, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №14 бөбекжай-бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 25 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Г. Қайырбеков көшесіне дейін (тақ жағы) Г. Қайырбеков көшесі бойынша Әбіл-сай сайға дейін, Әбіл-сай сай бойы Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Дальний тұйық көше бойынша № 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29А, 30, 32, 32А; Железный тұйық көше бойынша № 2, 2А, 3, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №238, 238А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 298, 296, 300, 300/А, 300/1, 302, 304, 306, 308, 310, 310А, 310Б, 312, 314; Ключевая көшесі бойынша №1, 3, 4, 4А, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; Луговая көшесі бойынша №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Песочная көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17, 17А, 18, 20; Пригородная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 6А, 7А, 8, 9/2, 10, 10А, 12, 14, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 48, 50, 52, 54; Школьная көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 26 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Киевский" елді мекеннің аумағы.
Кіретін үйлер: 40 лет Октября көшесі бойынша №1Б, 2, 9, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/2А, 22/2, 22/4, 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 50/33, 52А, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/44, 52/52, 52/54, 52/58, 52/66, 52/68, 53/33, 56, 58, 60, 62, 90; 40 лет Октября 3 - өтпе жолы бойынша № 1, 28/7, 28/7, 52/36, 52/38, 52/42, 52/44, 52/60, 52/72, 52/76, 52/78, 52/80; Восточная көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27, 27/1, 29, 31, 33; Восточный өтпе жолы бойынша №1, 23, 23/2, 25, 25/2, 25/6, 26, 26/4, 26/8, 26/10, 27, 27/3, 27/5; Гастелло көшесі бойынша 1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 7/2, 7/8, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10А, 11, 13/25, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 23, 23А, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; 3аря көшесі бойынша №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; Качарская көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Киевская көшесі бойынша № 21/17, 22, 22/15, 22/19, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44А, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; Киевский өтпе жолы бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 27; Короткая көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15/3; З. Космодемьянская көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 37/2, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 49/5, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 80; А. Матросов көшесі бойынша №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3,19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 30А, 33/7, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 40, 42; Мехколонна 27 көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 8/3, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; Парковая көшесі бойынша №1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 43; СМП-4 шағын ауданы бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 21/2, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43, 44А, 50/5, 50/7, 52, 52/44, 54, 56, 58; Л. Чайкина көшесі бойынша № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 2А, 2Б,2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/8, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7А, 8, 8/3, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/3, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16,17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83; Чапаев көшесі бойынша №3, 3/1, 3/1А, 3/5, 3/7, 3/11, 5, 5/2, 5/6, 8, 10, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 22, 26; Чапаев өтпе жолы бойынша № 3/1, 3/9, 8, 10/1, 10/4.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Дружбы, 17, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 14 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 25
В границах: от реки Тобол до улицы Г. Каирбекова (четная сторона), по улице Г. Каирбекова до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до реки Тобол.
Входят дома: по переулку Дальний № 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29А, 30, 32, 32А; по переулку Железный № 2, 2А, 3, 5, 5/1, 6, 6А, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; по улице Г. Каирбекова №238, 238А, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 298, 296, 300, 300/А, 300/1, 302, 304, 306, 308, 310, 310А, 310Б, 312, 314; по улице Ключевая №1, 3, 4, 4А, 4/1, 4/2, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; по улице Луговая №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; по улице Песочная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 16А, 17, 17А, 18, 20; по улице Пригородная № 2, 4, 6, 6А, 7А, 8, 9/2, 10, 10А, 12, 14, 16, 20, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42А, 44, 48, 50, 52, 54; по улице Школьная №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8.
Местонахождение участка: город Костанай, ул. Введенская, 37, здание Государственного учреждения "Средняя школа №11 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 26
В границах: территория населенного пункта "Киевский".
Входят дома: по улице 40 лет Октября №1Б, 2, 9, 12, 14, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 16/9, 16/11, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 19/1, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/2а, 22/2, , 22/4, 22/8, 24, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/9, 28/11, 28/13, 30, 30/3, 30/5, 30/7, 30/9, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 50/21, 50/33, 52А, 52/1, 52/2, 52/4, 52/34, 52/36, 52/40, 52/44, 52/52, 52/54, 52/66, 52/58, 52/66, 52/68, 53/33, 56, 58, 60, 62, 90; по проезду 3-й 40 лет Октября № 1, 28/7, 28/7, 52/36, 52/38, 52/42, 52/44, 52/60, 52/72, 52/76, 52/78, 52/80; по улице Восточная № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21/1, 22, 23, 23/1, 23/2, 23/4, 23/6, 24, 25/1, 25/2, 26, 26/4, 26/6, 26/8, 26/10, 27, 27/1, 29, 31, 33; по проезду Восточный №1, 23, 23/2, 25, 25/2, 25/6, 26, 26/4, 26/8, 26/10, 27, 27/3, 27/5; по улице Гастелло №1, 1/2, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 7/2, 7/8, 8, 9, 10/2, 10/4, 10/6, 10А, 11, 13/25, 15, 16, 16/1, 16/3, 16/5, 16/7, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 20, 22, 22/1, 22/3, 23, 23А, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; по улице 3аря №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24; по улице Качарская №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; по улице Киевская № 21/17, 22, 22/15, 22/19, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 23/9, 23/11, 23/13, 23/15, 23/17, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 44, 44А, 48, 52, 52/2, 52/4, 54, 56, 58, 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12; по проезду Киевский № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 27; по улице Короткая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 15/3; по улице З. Космодемьянской № 3, 4, 5, 6, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 34, 35, 35/2, 35/4, 35/6, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 37, 37/2, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 39, 40, 43, 45, 45/1, 45/3, 45/5, 46, 47, 47/2, 47/4, 47/6, 48, 48/1, 48/3, 48/5, 49, 49/5, 50, 50/2, 50/4, 50/6, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 80; по улице А. Матросова №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 12А, 12/2,13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/3,19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 30А, 33/7, 32, 34, 35,36, 38, 38/1, 40, 42; по улице Мехколонна 27 № 2, 4, 6, 8, 8/3, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 36, 37, 40, 41, 42, 77; по улице Парковая №1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14А,16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 42, 43; по микрорайону СМП-4 №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 21, 21/2, 22, 23, 24, 27, 35, 36, 36/2, 39, 40, 41, 43, 44А, 50/5, 50/7, 52, 52/44, 54, 56, 58; по улице Л. Чайкиной № 1, 1/2, 1/4, 1/6, 1/8, 1/10, 1/12, 1/14, 1/16, 1/18, 1/20, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 2/10, 2/11, 2/12, 2/13, 2/15, 2/17, 3, 4, 4/8, 4/1, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7А, 8, 8/3,9, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/5, 15/7, 15/9, 15/11, 15/13, 15/15, 16,17, 17/2, 17/4, 17/6, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 83; по улице Чапаева №3, 3/1, 3/1А, 3/5, 3/7, 3/11, 5, 5/2, 5/6, 8, 10, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 14, 22, 26; по проезду Чапаева № 3/1, 3/9, 8, 10/1, 10/4.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Гастелло көшесі, 15/3, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №13 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 27 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қостанай қаласы, А. Матросов көшесі, 12, "№6697 әскери бөлімі" Республикалық Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 28 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Узкая колея" елді мекеннің аумағы.
Кіретін үйлер: Попович көшесі бойынша №1, 1/А, 1/В, 1/1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18; Титов көшесі бойынша №1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21; Узкоколейная көшесі бойынша №1, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/5, 16А, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/10, 20/11, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/28, 20А, 21, 21/1, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39, 41, 41/1, 41/11, 43, 45, 47, 48, 49, 51.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Узкоколейная көшесі, 14, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №25 жалпы білім беру орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 29 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша (жұп жағы) С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойынша, бұл көшедегі №4, 6, 8, 1, 12, 17 үйлерін қосып, Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (жұп жағы № 22, № 24) Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен №11-ге дейін) Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы №351-ден № 353-ке дейін) онкодиспансер аумағы бойы, оның аумағын қоспай, С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойынша Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Қобыланды Батыр даңғылы бойынша №22, 24, 24/1, 24/2, 24/17, 24Б; Г. Қайырбеков көшесі бойынша № 345, 347, 351, 351/1, 353, 353/1, 353/3, 355; Киевская көшесі бойынша №3, 6, 7, 8, 11; Красносельская көшесі бойынша № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9А, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46; С. Кубеев көшесі бойынша №2А, 4, 6, 8, 10, 12, 17, 27; Левобережная көшесі бойынша №1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; Мичурин көшесі бойынша №2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; Свобода көшесі бойынша № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 46, 46А, 48.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Гастелло, 15/3, здание Государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа №13 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 27
Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Матросова, 12, здание Республиканского государственного учреждения "Воинская часть № 6697".
Избирательный участок № 28
В границах: территория населенного пункта "Узкая колея".
Входят дома: по улице Поповича №1, 1/А, 1/В, 1/1, 1/3, 1/5, 1/7, 1/9, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16/1, 18; по улице Титова №1, 1/1, 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 21; по улице Узкоколейная №1, 1/9, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2А, 3, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/3, 10, 10А, 11, 12, 12/1, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16, 16/1, 16/5, 16А, 17, 19, 20, 20/1, 20/2, 20/10, 20/11, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 20/19, 20/20, 20/21, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/22, 20/23, 20/24, 20/25, 20/26, 20/28, 20А, 21, 21/1, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 37, 39, 41, 41/1, 41/11, 43, 45, 47, 48, 49, 51.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Узкоколейная, 14, здание Государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №25 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 29
В границах: от реки Тобол до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (четная сторона) до улицы С. Кубеева, по улице С. Кубеева, включая дома №1, 4, 6, 8, 12, 17 по этой улицы, до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона № 22, № 24) до улицы Киевская, по улице Киевская (нечетная сторона с № 3 по № 11) до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с № 351 по № 353) вдоль границы онкодиспансера, не включая его территорию, до улицы С. Кубеева, по улице С. Кубеева до реки Тобол.
Входят дома: по проспекту Кобыланды батыра №22, 24, 24/1,24/2 24/17, 24Б; по улице Г. Каирбекова № 343, 345, 345А, 347, 347А, 347Б, 351, 351/1, 351/2, 351/3, 353, 353/1, 353/3, 355; по улице Киевская №3, 6, 7, 8, 11; по улице Красносельская № 4, 5, 5/1, 6, 7, 9, 9А, 9/1, 9/5, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 23, 23/1, 24/2, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 44, 46; по улице С. Кубеева №2А, 4, 6, 8, 10, 12, 17, 27; по улице Левобережная №1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 17, 19, 21, 23, 25; по улице Мичурина №2, 4, 6, 8, 10, 12, 12А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; по улице Свободы № 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41А, 42, 44, 46, 46А, 48.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Г. Қайырбеков көшесі, 349, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№4 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 30 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен Орджоникидзе көшесі бойынша Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (тақ жағы) Урожайная көшесіне дейін, Урожайная көшесі бойынша (жұп жағы №18а-дан №20-ға дейін) квартал аумағы арқылы әскерге шақыру пункті ауданында Зерновая көшесіне дейін, Зерновая көшесі бойынша (тақ жағы) С. Кубеев көшесіне дейін, С. Кубеев көшесі бойынша (тақ жағы №19-дан №25-ке дейін) Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (тақ жағы), Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша темір жол желісіне дейін.
Кіретін үйлер: Автомобильная көшесі бойынша № 14, 16, 16/1, 18, 18А, 19, 20; Қобыланды Батыр даңғылы бойынша №2, 2А, 4, 4А, 5, 7, 7А, 8, 10, 12, 12А, 14, 15; Зерновая көшесі бойынша № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 16, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 26, 30; С. Кубеев көшесі бойынша №19, 21, 23, 25; Сейфуллин көшесі бойынша № 2, 3, 5, 7, 13; Урожайная көшесі бойынша №18, 18А, 20.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 3, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай политехникалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 31 сайлау учаскесі
Шекаралары: С. Кубеев көшесі бойынша, онкодиспансер шекарасы бойы, оның аумағын қоспай, Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша (жұп жағы № 336-дан №340-қа дейін, тақ жағы №369-дан № 371 дейін) шағын аудан аумағы арқылы Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесі бойынша №1 үйден №93 үйге дейін қоса, С. Кубеев көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Г. Қайырбеков көшесі бойынша №334, 336, 340, 340/1; Красносельская көшесі бойынша №46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125А, 126, 127, 129; Свобода көшесі бойынша №43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 74, 75, 76, 76А, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 97, 99, 105, 107; Тимирязев көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 349, здание Государственного учреждения "Средняя школа №4 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 30
В границах: от линии железной дороги по улице Орджоникидзе до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (нечетная сторона) до улицы Урожайная, по улице Урожайная (четная сторона с № 18А по №20) через территорию квартала в районе призывного пункта до улицы Зерновая, по улице Зерновая (нечетная сторона) до улицы С. Кубеева, по улице С. Кубеева (нечетная сторона с № 19 по № 25) до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (нечетная сторона), до улицы Киевская, по улице Киевская до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Автомобильная № 14, 16, 16/1,18, 18А, 19, 20; по проспекту Кобыланды батыра №1, 1А, 2, 2А, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 14, 15; по улице Зерновая № 12, 12/1, 12/3, 12/5, 15, 16, 19, 21, 21А, 22, 22А, 23, 26, 30; по улице С. Кубеева №19, 21, 23, 25; по улице Сейфуллина № 2, 3, 5, 7, 13; по улице Урожайная №18, 18А, 20.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 3, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский политехнический колледж" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 31
В границах: по улице С. Кубеева, вдоль границы онкодиспансера, не включая его территорию, до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (четная сторона с №336 по №340, нечетная сторона №369 по №371) через территорию микрорайона до улицы Тимирязева, по улице Тимирязева включая дома от №1 по №93 до улицы С. Кубеева.
Входят дома: по улице Г. Каирбекова №336, 336А, 338, 338Б, 340; 340/1, 369, 369/1, 371, 371/1; по улице Красносельская №46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 84, 85, 85/1, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125А, 126, 127, 129; по улице Свободы №43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56/2, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73А, 74, 75, 76, 76А, 77, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 84а, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 97, 99, 105, 107; по улице Тимирязева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Г. Қайырбеков көшесі, 334, Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№9 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 32 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен, "Тепличный" елді мекені шекарасының бойы, оның аумағында орналасқан үйлерді қоспағанда, Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесінің бойы, Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойынша жеке құрылыс үйлерін қоспағанда, Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 4 шағын ауданы бойынша №1, 2, 4, 4Б, 5, 6, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 72; Притобольская көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 114А; Совхозная көшесі бойынша №1, 1/17, 2, 2А, 2/2А, 2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/25А, 2/27, 2/27А, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; 2 Совхозная көшесі бойынша №1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2/29, 2/30, 2/33, 2/39, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 5/8, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/7, 7/8, 7/12, 7/14, 7/18, 7/20, 7А, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 11, 11/3, 11/4, 11/6, 11/10, 17, 17/1, 17/3; Тепличная көшесі бойынша № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20; Южная көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №352, 352/3, 354, 358, 358/1, 358А, 360 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 362А, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366, 366/2, 366/4, 366/6, 368, 368/1, 370, 370/1, 370/2, 370/3, 370/4, 370/5, 370/6, 372, 372/1, 372/2, 372А, 398.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Текстильщиктер көшесі, 9, "Студенттер" Мәдениет сарайының ғимараты.
№ 33 сайлау учаскесі
Шекаралары: Г. Қайырбеков көшесінен Киевская көшесі бойынша (жұп жағы № 18-ден № 26-ға дейін) Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (жұп жағы №30) №3 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 373-тен № 385/1 дейін) Киевская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Қобыланды Батыр даңғылы бойынша № 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28б, 30, 30/1, 30А; Г. Қайырбеков көшесі бойынша № 355, 357, 361, 365, 367, 367А, 373, 375, 377, 379, 379А, 383, 383/1, 385, 385/1; Киевская көшесі бойынша №18, 18А, 20, 22, 24, 26.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание Государственного учреждения "Средняя школа №9 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 32
В границах: от реки Тобол, вдоль границы населенного пункта "Тепличный", не включая дома расположенные на его территории, до улицы Г. Каирбекова, вдоль улицы Г. Каирбекова до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков не включая дома индивидуальной застройки до реки Тобол.
Входят дома: №1, 2, 4, 4Б, 5, 6, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/4, 72 микрорайона 4; по улице Притобольская № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 114А; по улице Совхозная №1, 1/17, 2, 2А, 2/2А,2/1, 2/3, 2/5, 2/7, 2/9, 2/11, 2/13, 2/15, 2/17, 2/19, 2/21, 2/23, 2/25, 2/25А, 2/27, 2/27А, 2/29, 2/33, 2/35, 2/37, 2/39, 2/41, 3, 3/37, 3/7, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60; улица 2 Совхозная №1, 1/1, 2, 2/1, 2А, 2Б, 2/29, 2/30, 2/33, 2/39, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 3/7, 5, 5/2, 5/4, 5/6, 5/8, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/7, 7/8, 7/12, 7/14, 7/18, 7/20, 7А, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 11, 11/3, 11/4, 11/6, 11/10, 17, 17/1, 17/3; по улице Тепличная № 1, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20; по улице Южная №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; по улице Г. Каирбекова №352, 352/3, 354, 358, 358/1, 358А, 360 360/1, 360/3, 360/5, 360/7, 362, 362/2, 362/3, 362/4, 362/6, 362А, 364, 364/1, 364/3, 364/5, 366, 366/2, 366/4, 366/6, 368, 368/1, 370, 370/1, 370/2, 370/3, 370/4, 370/5, 370/6, 372, 372/1, 372/2, 372А, 398.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Текстильщиков, 9, здание Дворца культуры "Студентов".
Избирательный участок № 33
В границах: от улицы Г. Каирбекова по улице Киевская (четная сторона с № 18 по № 26) до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона №30) через территорию микрорайона в районе школы №3 до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с № 373 по № 385/1) до улицы Киевская.
Входят дома: по проспекту Кобыланды батыра № 26, 26/1, 26/2, 28/1, 28Б, 30, 30/1, 30А; по улице Г. Каирбекова № 355, 357, 361, 365, 367, 367А, 373, 375, 377, 379, 379А, 383, 383/1, 385, 385/1; по улице Киевская №18, 18А, 20, 22, 24. 26.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 28, Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№3 гимназия мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 34 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Киевский" елді мекені шекарасынан А. Матросов көшесі бойынша (тақ жағы) Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (жұп жағы № 34-тен № 42/1 дейін) Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойынша (тақ жағы №21,23,23А) Қобыланды Батыр даңғылына дейінгі шағын аудан аумағы арқылы, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (тақ жағы № 17-ден № 23-ге дейін) Киевская көшесіне дейін, Киевская көшесі бойынша (жұп жағы) "Киевский" елді мекенінің шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Қобыланды Батыр даңғылы №17, 21, 21/3, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42, 42/1; Текстильщиктер көшесі бойынша №21, 23, 23А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 21, "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "№3 емханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 35 сайлау учаскесі
Шекаралары: қаланың солтүстік бөлігінен Г. Қайырбеков көшесі бойынша (тақ жағы № 425-тен № 445-ке дейін) Курганская көшесіне дейін, Курганская көшесі бойынша (№ 4, № 5) №22 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша (тақ жағы № 25-тен № 29-ға дейін) А. Матросов көшесіне дейін, А. Матросов көшесі бойынша (жұп жағы) "Киевский" елді мекені шекарасының бойынан қаланың солтүстік бөлігіне дейін.
Кіретін үйлер: Қобыланды Батыр даңғылы бойынша № 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 44, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/13, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А, 58/19, 60, 61, 62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 86/1, 88, 90; 1 Герцен өтпе жолы бойынша №58/1, 58/3, 58/5, 58/6 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; 2 Герцен өтпе жолы бойынша № 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/16, 58/18, 58/20, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42, 58/44; 3 Герцен өтпе жолы бойынша №1Б, 58А, 58Б, 58/1, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33; 4 Герцен өтпе жолы бойынша № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; 5 Герцен өтпе жолы бойынша № 58/1, 58/3, 58/5, 58/9, 58/11, 58/15, 58/17, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37; Г. Қайырбеков көшесі бойынша № 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 445А, 447, 447А, 449, 453, 459, 459Б; Қостанай көшесі бойынша №3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; 1 Қостанай көшесі бойынша №5, 7, 9, 9А, 10, 10А, 14, 14А, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 27, 28, 30, 36, 36А, 36В, 40, 52; 2 Қостанай көшесі бойынша № 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 2Б, 3, 5, 9, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 54А, 55, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 56/17, 56/18, 56/20, 56/21, 56/22, 56/24, 56/25, 56/26, 56/28, 57, 58, 60, 62, 62А, 64, 67, 164; 3 Қостанай көшесі бойынша № 8, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 19, 20, 70, 72; 4 Костанайский өтпе жолы бойынша № 5; Курганская көшесі бойынша № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31А; 4 Қостанай көшесі бойынша № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1; 5 Қостанай көшесі бойынша №1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 51; 6 Костанайский көшесі бойынша № № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 27, З. Алдамжар атындағы Қостанай әлеуметтік техникалық университетінің ғимараты.
№ 36 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 28, здание Государственного учреждения "Школа-гимназия №3 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 34
В границах: от границы населенного пункта "Киевский" по улице А. Матросова (нечетная сторона) до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (четная сторона с № 34 по № 42/1) до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков (нечетная сторона №21, 23, 23А) через территорию микрорайона до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (нечетная сторона с № 17 по № 23) до улицы Киевская, по улице Киевская (четная сторона) до границы населенного пункта "Киевский".
Входят дома: по проспекту Кобыланды батыра № 17, 17А, 19, 19/1, 19А, 19Б, 21А, 21/3, 32, 32/1, 34, 36, 36А, 36Б, 36Г, 38, 38А, 40, 40А, 40/1, 42, 42/1; по улице Текстильщиков № 21, 23, 23А.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 21, здание Коммунального государственного предприятия "Поликлиника №3" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 35
В границах: от северной части города по улице Г. Каирбекова (нечетная сторона с № 425 по № 445) до улицы Курганская, по улице Курганская (№ 4, № 5) через территорию микрорайона в районе школы №22 до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра (нечетная сторона с № 25 по № 29) до улицы А. Матросова, по улице А. Матросова (четная сторона) вдоль границы населенного пункта "Киевский" до северной части города.
Входят дома: по проспекту Кобыланды батыра № 25, 25/9, 29, 29/1, 31, 33, 35, 35/1, 37, 39, 43, 44, 44/1, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 49/3, 50, 50А, 51, 51/1, 51/3, 51А, 52, 52/13, 52/20, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 58/19, 59, 60, 61, 62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 86/1, 88, 90; по 1 проезду Герцена №58/1, 58/3, 58/5, 58/6, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37, 58/39, 58/41, 58/43, 58/45, 58/47; по 2 проезду Герцена № 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/16, 58/18, 58/20, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42, 58/44; по 3 проезду Герцена №1Б, 58А, 58Б, 58/1, 58/5, 58/7, 58/9, 58/11, 58/13, 58/15, 58/17, 58/19, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33; по 4 проезду Герцена № 58/2, 58/4, 58/6, 58/8, 58/10, 58/12, 58/14, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 58/24, 58/26, 58/28, 58/30, 58/32, 58/34, 58/36, 58/38, 58/40, 58/42; по 5 проезду Герцена № 58/1, 58/3, 58/5, 58/9, 58/11, 58/15, 58/17, 58/21, 58/23, 58/25, 58/27, 58/29, 58/31, 58/33, 58/35, 58/37; по улице Г. Каирбекова № 425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 445А, 447, 447А, 449, 453, 459, 459Б; по улице Костанайская №3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 23, 24, 26, 36, 37, 41, 62; по улице 1 Костанайская №5, 7, 9, 9А, 10, 10А, 14, 14А, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 24А, 26, 26А, 27, 28, 30, 36, 36А, 36В, 40, 52; по улице 2 Костанайская № 1, 1А, 1Б, 1В, 2А, 2Б, 3, 5, 9, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 46, 53, 54, 54А, 55, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 56/4, 56/5, 56/6, 56/7, 56/8, 56/9, 56/10, 56/11, 56/12 56/13, 56/14, 56/15, 56/16, 56/17, 56/18, 56/20, 56/21, 56/22, 56/24, 56/25, 56/26, 56/28, 57, 58, 60, 62, 62А, 64, 67, 164; по улице 3 Костанайская № 8, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 18, 19, 20, 70, 72; по проезду 4 Костанайский № 5; по улице Курганская № 3, 4, 4/2, 5, 5/1, 7/4, 12, 13, 15, 15А, 15Б, 17, 19, 21, 25, 25/9, 27/11, 31А; по улице 4 Костанайская № 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17/1, 18, 19/1, 21/1, 23/1, 25/1, 27/1, 29/,1; по улице 5 Костанайская №1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1К, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 51; по улице 6 Костанайская № 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 27, здание "Костанайского социально-технического университета имени З. Алдамжара".
Избирательный участок № 36

Шекаралары: Г. Қайырбеков көшесінен Курганская көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, №22 мектеп ауданындағы шағын аудан аумағы арқылы Қобыланды Батыр даңғылына дейін, Қобыланды Батыр даңғылы бойынша Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойынша (жұп жағы № 8, 18 дейін) Г. Қайырбеков көшесіне дейін, Г. Қайырбеков көшесі бойынша, № 399, 399/1, 403, 405, 407, 409, 411 үйлерді қоса алғанда, Курганская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Қобыланды Батыр даңғылы бойынша № 46/1, 60А, 62; Г. Қайырбеков көшесі бойынша № 397, 399, 399/1, 401, 403, 403А, 405, 405/1, 405А, 407, 409, 409А, 411; Текстильщиктер көшесі бойынша № 6, 6/1, 8, 10, 10А, 10/5, 14, 16, 18.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қобыланды Батыр даңғылы, 40/1, Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№22 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 37 сайлау учаскесі
Шекаралары: Воинов Интернационалистов көшесінен Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 33-тен № 35 дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 11 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (тақ жағы № 55-тен № 73 дейін, жұп жағы № 98-ден №110/4 дейін) квартал аумағынан облтубдиспансер шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы №8) Воинов Интернационалистов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №33, 33/1, 35, 35Б; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №4, 4А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 13/1, 13/3, 13/8, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27; Бауман көшесі бойынша №,4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8А, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 14/6А, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; Гвардейская көшесі бойынша № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9а, 9б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; Садовая көшесі бойынша №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71а, 73, 98, 100А, 100Г, 100Д, 100Е, 100И,100К, 110/4; Фрунзе көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 35, "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы "Индустриалдық-педагогикалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 38 сайлау учаскесі
Шекаралары: Маяковский көшесінен Сибирская көшесі бойынша (тақ жағы) Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесі бойынша (тақ жағыс № 89 дан № 89/3 дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 34-тен № 50-ге дейін) шағын аудан аумағы арқылы Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша № 104/1, № 104/2) Сибирская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №34, 36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; Жамбыл көшесі бойынша № 83А, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; Маяковский көшесі бойынша №104/1, 104/2, 104/5, 104/6, 104А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 34, "КазНИИМЭСХ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Қостанайдағы филиалының ғимараты.
№ 39 сайлау учаскесі

В границах: от улицы Г. Каирбекова по улице Курганская, не включая дома по этой улице, через территорию микрорайона в районе школы №22 до проспекта Кобыланды батыра, по проспекту Кобыланды батыра до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков (четная сторона с №8 по №18) до улицы Г. Каирбекова, по улице Г. Каирбекова, включая дома №399, 399/1, 403, 405, 407, 409, 411, до улицы Курганская.
Входят дома: по проспекту Кобыланды батыра №46/1, 60А, 62; по улице Г. Каирбекова №397, 399, 399/1, 399/2, 401, 403, 403А, 405, 405/1, 405А, 407, 409, 409А, 411; по улице Текстильщиков № 6, 6/1, 8, 10, 10А,10/5, 14, 16, 18.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 40/1, здание Государственного учреждения "Средняя школа №22 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 37
В границах: от улицы Воинов Интернационалистов по проспекту Абая (нечетная сторона № 33, № 35) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (нечетная сторона с № 1 по № 11) до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с № 55 по № 73, четная сторона с №98 по №110/4) до территории квартала вдоль границы облтубдиспансера, не включая его территорию, до улицы С. Баймагамбетова по улице С. Баймагамбетова (четная сторона №8) до улицы Воинов Интернационалистов.
Входят дома: по проспекту Абая №33, 33/1, 35Б; по улице С. Баймагамбетова №4, 4А, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 13/1, 13/3, 13/8, 15, 17, 19, 21, 23, 23А, 25, 27; по улице Баумана №,4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/13, 4/14, 14/15, 4/16, 4/18, 4/20, 4/22, 6, 8, 8А, 10, 12, 14/2, 14/4, 14/6, 14/6А, 18, 19, 19/2, 20, 21/3, 21/9, 22, 26; по улице Гвардейская № 1/1, 3, 3/1, 3/3, 3/5, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/8, 5/10, 5/12, 5/14, 5/16, 5/18, 7, 9, 9А, 9Б, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7; по улице Садовая №55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 71, 71А, 73, 98, 100А, 100Г, 100Д, 100Е, 100И,100К, 110/4; по улице Фрунзе №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 35, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Индустриально-педагогический колледж" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 38
В границах: от улицы Маяковского по улице Сибирская (нечетная сторона) до улицы Джамбула, по улице Джамбула (нечетная сторона с № 89 по № 89/3) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 34 по № 50) через территорию микрорайона до улицы Маяковского, по улице Маяковского № 104/1, № 104/2) до улицы Сибирская.
Входят дома: по проспекту Абая №36, 36/1, 36/2, 38, 40/1, 42/1, 44, 44/1, 46, 48, 50; по улице Джамбула № 83А, 89, 89/1, 89/3, 91, 93, 95, 97; по улице Маяковского №104/1, 104/2, 104/5, 104/6, 104А;
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 34, здание Костанайского филиала Товарищество с ограниченной ответственностью "КазНИИМЭСХ".
Избирательный участок № 39

Шекаралар: Тобыл өзенінен Кирпичная көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 38-ге дейін) Краснопартизан көшесіне дейін, Краснопартизан көшесі бойынша (тақ жағы) Л. Беда көшесіне дейін, Л. Беда көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 28-ге дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 56а дан №60 дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы №28) В.М. Комаров көшесіне дейін, В. М. Комаров көшесі бойынша (жұп жағы № 12-ден № 22-ге дейін) 5 Декабрь көшесіне дейін, 5 Декабрь көшесі бойынша (тақ жағы № 49-дан № 67-ге дейін) Л. Беда көшесіне дейін, Л. Беда көшесі бойынша (тақ жағы № 23-тен № 33-ке дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (жұп жағы № 32-ден № 94-ға дейін) Костанай-сай сайы бойынан Әбілсай көшесіне дейін, Әбілсай көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 51-ге дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Декабрь көшесі бойынша №49, 5, 51, 53, 53/3, 55, 55А, 55/4, 55/5, 55/9, 57,57А, 59, 61, 63, 65, 67; 8 Март көшесі бойынша №22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/1А, 51/1Б, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/13, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 83, 84, 86, 86А, 88, 88А, 90; Абай даңғылы бойынша №63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2,75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20,104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116А, 116В, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128а, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/7, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; Л. Беда көшесі бойынша № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54; Жамбыл көшесі бойынша №1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1А, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10а, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36А, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37А, 39, 39А; Әбілсай көшесі бойынша №1, 3, 7, 9, 13, 17, 17А, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21А, 23, 25, 29, 31, 39, 41, 41А, 47; Кирпичная көшесі бойынша №2, 4, 6, 12, 14, 14/2, 14/6,14/6А, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 34, 35, 36, 38; В. М. Комаров көшесі бойынша № 14, 14А, 16, 18, 20, 22; Краснопартизан көшесі бойынша №8, 12, 12А, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45/1, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/1А, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/8А, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 75, 77, 79, 79А; Маяковский көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11А, 12, , 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 57, 59, 61; Нариман көшесі бойынша № 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16А, 16/1, 18, 18А, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20/А, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6А, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25А, 27, 27А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; Н. Островский көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7а, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33А, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; Тобольская көшесі бойынша №34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48А, 49, 49А, 50, 53, 54, 55, 55А, 55/Б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Н. С. Фролов көшесі бойынша № 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/12, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/8А, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 60/9А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83; М. Хакімжанова көшесі бойынша № 60.

В границах: от реки Тобол по улице Кирпичная (четная сторона с № 2 по № 38) до улицы Краснопартизанская, по улице Краснопартизанская (нечетная сторона) до улицы Л. Беды, по улице Л. Беды (четная сторона с № 2 по № 28) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (четная сторона с № 56А по №60) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона №28) до улицы В. М. Комарова, по улице В. М. Комарова (четная сторона с № 12 по № 22) до улицы 5 Декабря, по улице 5 Декабря (нечетная сторона с № 49 по № 67) до улицы Л. Беды, по улице Л. Беды (нечетная сторона с № 23 по № 33) до улицы И. Алтынсарина , по улице И. Алтынсарина (четная сторона с № 32 по № 94) вдоль лога Костанай-сай до улицы Абильсай, по улице Абильсай (нечетная сторона с № 1 по № 51) до реки Тобол.
Входят дома: по улице 5 Декабря №49, 51, 53, 53/3, 55, 55А, 55/4, 55/5, 55/9, 57,57А, 59, 61, 63, 65, 67; по улице 8 Марта №22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 51/1А, 51/1Б, 51/2, 51/3, 51/4, 51/5, 51/6, 51/7, 51/8, 51/9, 51/10, 51/13, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/3, 71/5, 71/7, 72, 73, 73А, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 83, 84, 86, 86А, 88, 88А, 90; по проспекту Абая №63, 67, 69, 71, 75, 75/1, 75/2,75/3, 75/4, 75/6, 75/7, 75/8, 75/9, 75/10, 75/12, 75/14, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/16, 103/18, 103/20,104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 116А, 116В, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; по улице И. Алтынсарина №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 64/7, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 66/5, 66/6, 66/7, 66/8, 66/9, 66/10, 66/11, 66/12, 68, 70, 72, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; по улице Л. Беды № 4, 6, 8, 10, 12, 18, 18А, 20, 22, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54; по улице Джамбула №1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 8/1А, 8/3, 8/5, 8/7, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 34А, 34/2, 34/4, 34/6, 34/8, 34/10, 34/13, 35, 36А, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/11, 36/13, 37, 37А, 39, 39А; по улице Абильсай №1, 3, 7, 9, 13, 17, 17А, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/5, 19/6, 21, 21А, 23, 25, 29, 31, 39, 41, 41А, 47; по улице Кирпичная №2, 4, 6, 12, 14, 14/2, 14/6,14/6А, 14/10, 14/14, 16, 16/2, 16/4, 16/6, 16/8, 16/10, 16/12, 18, 20, 34, 36, 38; по улице В. М. Комарова № 14, 14А, 16, 18, 20, 22; по улице Краснопартизанская №8, 12, 12А, 12/1, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12/9, 12/12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45/1, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 58/1, 58/1А,58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/8А, 58/10, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 74, 75, 77, 79, 79А; по улице Маяковского №1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 61; по улице Наримановская № 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16А, 16/1, 18, 18А, 18/1, 18/3, 18/5, 18/7, 18/9, 18/11, 19, 20, 20А, 20/2, 20/4, 20/6, 20/8, 20/10, 20/12, 20/14, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 23А, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6А, 23/6, 23/7, 23/8, 24, 25, 25А, 27, 27А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 58, 58/8, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81; по улице Н. Островского №1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 33А, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57; по улице Тобольская №34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48А, 49, 49А, 50, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 55/1, 55/2, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 69А, 71, 71А, 72, 73, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 106, 107, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 107/5, 107/6, 107/7, 107/9, 107/10, 107/11, 107/12, 107/13, 107/15, 107/17, 107/19, 107/21, 107/25, 107/27, 107/29, 108, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; по улице Н. С. Фролова № 1, 2, 2А, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 11, 13, 16, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8, 33/9, 33/12, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/6, 58/8, 58/8А, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 58/13, 58/14, 58/15, 58/16, 58/18, 58/20, 58/22, 59, 60, 60/5, 60/7, 60/9, 60/9А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 83; по улице М. Хакимжановой № 60.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, М. Хакімжанова көшесі, 56а, "Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "№2 емханасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 40 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Кирпичная көшесі бойынша (тақ жағы №1 ден № 43 дейін) Краснопартизан көшесіне дейін, Краснопартизан көшесі бойынша (жұп жағы № 70 тен № 76 дейін) Л. Беда көшесіне дейін, Л. Беда көшесі бойынша (тақ жағы № 3-тен № 23-ке дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы №62 ден №94 дейін) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесінен Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойынша Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/2, 82, 92, 94; Л. Беда көшесі бойынша №3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; Дачная көшесі бойынша №1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 53; Жамбыл көшесі бойынша №38, 38А, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68А, 69, 70, 71, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 75, 76, 76/1, 76/4, 77, 78, 78/2, 78/4, 80, 81, 82, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/6А, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; Кирпичная көшесі бойынша №, 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А; В. М. Комаров көшесі бойынша №3, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11; Краснопартизан көшесі бойынша №70, 72; Маяковский көшесі бойынша № 58А, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77/1, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 81Б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 82, 83,83/1, 84, 85, 86, 87, 87А, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15,87/15А, 87/17, 88, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 102А; Тобольская көшесі бойынша №109, 113, 121, 123, 125, 154, 158, 164, 166, 168, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; М. Хакімжанова көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/2А, 36, 36А, 36/1, 36/2, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54А, 56, 58.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, М. Хакімжанова көшесі, 7, "Қостанай жолдары" Акционерлік қоғамының ғимараты.
№ 41 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, улица М. Хакимжановой, 56а, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Поликлиника №2" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 40
В границах: от реки Тобол по улице Кирпичная (нечетная сторона с №1 по № 43) до улицы Краснопартизанская, по улице Краснопартизанская (четная сторона с № 70 по № 76) до улицы Л. Беды, по улице Л. Беды (нечетная сторона с № 3 по № 23) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с №62 по №94) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой до улицы Маяковского, от улицы Маяковского до улицы Сибирская, по улице Сибирская до реки Тобол.
Входят дома: по проспекту Абая №62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80/2, 82, 92, 94; по улице Л. Беды №3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23; по улице Дачная №1, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 53; по улице Джамбула №38, 38А, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 64А, 65, 66, 66/1, 67, 68, 68/1, 68А, 69, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 83/6А, 83/7, 83/8, 83/9, 83/10, 83/11, 83/12, 83/13, 83/15, 84, 85, 87; по улице Кирпичная № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 19, 21, 21А, 23, 23А, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 45А, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53А, 53Б, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А; по улице В. М. Комарова № 3, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11; по улице Краснопартизанская №70, 72; по улице Маяковского № 58А, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 77/1, 78, 79, 79А, 80, 81, 81А, 81Б, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7, 81/8, 82, 83, 83/1, 84, 85, 86, 87, 87А, 87/1, 87/3, 87/5, 87/6, 87/9, 87/11, 87/13, 87/15, 87/15А, 87/16, 87/17, 87/19, 88, 89Б, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 98, 100, 100А, 102, 102/1, 102А; по улице Тобольская № 109, 113, 121, 123, 125, 154, 158, 164, 166, 168, 178, 184, 186, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206; по улице М. Хакимжановой № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 5/1, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 34/1, 34/2, 34/2А, 36, 36А, 36/1, 36/2, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 54А, 56, 58.
Местонахождение участка: город Костанай, улица М. Хакимжановой, 7, здание Акционерное общество "Костанай жолдары".
Избирательный участок № 41

Шекаралары: Тобыл өзенінен Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы №97) шағын аудан аумағы арқылы Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 28-ден №32 дейін) №23 мектеп аумағы шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов Интернационалистов көшесі бойынша (жұп жағы № 2, 2А) Тобыл өзеніне дейін, Наурыз шағын ауданы.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 28, 28/1, 28/3, 28/4; Воинов Интернационалистов көшесі бойынша №1/1, 2, 2а, 2/1, 10, 20; Маяковский көшесі бойынша №97, 97/1, 97/2, 97/3, 97А, 97Б, 99/1, 101/1, 101/2, 101А; Наурыз шағын ауданы №1, 1Б, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 28, А. Байтурсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің (ауыл шаруашылық институты) ғимараты.
№ 42 сайлау учаскесі
Шекаралары: Воинов интернационалистов көшесінен С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 3б дейін) облтубдиспансер шекарасының бойы, оның аумағын қоспағанда, Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (тақ жағы № 79-дан № 81 дейін) шағын аудан аумағы арқылы Войнов интернационалистов көшесіне дейін Воинов интернационалистов көшесі бойынша (жұп жағы № 10-нан № 16 дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 1, 3, 3А, 3Б, 3/1, 3/2, 3/3; Воинов Интернационалистов көшесі бойынша 10, 12, 14, 16; Садовая көшесі бойынша 79, 81.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, С. Баймагамбетов көшесі, 1, "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы "Қостанай құрылыс колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 43 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Костанай-2" шағын ауданының аумағы.
Кіретін үйлер: Белинский көшесі бойынша № 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 31А, 32, 34; Жуковский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 334; Крупская көшесі бойынша №2, 3, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/31, 9/33, 9/37, 9/39, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/61, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/91, 9/93, 9/97, 9/101, 9/103, 9/107, 9/109, 9/111, 9/113, 9/114, 9/115, 11, 12, 13, 13/3, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/21, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; Мир көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17А, 17/13, 13А, 19, 19/2, 19/3, 29, 61; Некрасов көшесі бойынша №1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/4, 11/6, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 15, 15/2, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 18, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/8, 24, 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; Промышленная көшесі бойынша №5, 11; Солнечный көшесі бойынша № 1, 1/5, 2, 3, 3/4, 3/7, 4, 4/3, 5, 6, 6/4, 6/6, 7, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 11, 12, 13, 13Г, 14, 15, 15/3, 16, 17, 17а, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/15, 18, 19, 19А, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/11, 19/17А, 19/19, 20, 21, 21/3, 21/5, 21/7, 21/21, 22, 22А, 23, 24, 27, 28, 28/19, 29, 31, 31/17, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/13, 37/17, 38, 38/28, 38/34, 39, 40/3, 40/5, 40/9, 40/15, 40/17, 41, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 61/1, 62, 63, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/1, 67/3, 67/5, 78, 82, 86; Студенческая көшесі бойынша № 6, 19, 19/17А, 19/1В, 19/15, 19/25, 21, 21/21, 37, 37/17, 48, 54, 56, 58; 11 Солнечная көшесі бойынша №23, 38; 1 Солнечный өтпе жолы бойынша № 2, 4/3 6/4, 17/1, 17А, 21, 24, 26, 32; Локомотивная көшесі бойынша №8/5, 10, 10/8; 4 Солнечный өтпе жолы бойынша № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 23, 38; 5 Солнечный өтпе жолы бойынша №1, 2, 4, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 24, 28; 6 Солнечный өтпе жолы бойынша №1, 2, 4, 6, 8, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; 7 Солнечный өтпе жолы бойынша №2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Спартак көшесі бойынша № 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/14, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24//3, 24/5, 24/7, 24/9, 24/10, 24/13, 24/14, 24/15, 24/17, 24/20, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/15, 29, 29/1, 30, 30/6, 30/12, 30/14, 32, 32/3, 32/11, 34, 34/8, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/9А, 36/11, 36/15, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/7, 40/9, 40/11, 42, 42/2, 42/4, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 47; 1 Спартак өтпе жолы бойынша № 1, 24А, 24/16, 28/7, 30/2, 34/12, 42/10; 2 Спартак өтпе жолы бойынша №28/3, 28/7, 30/2, 34/12; 3 Спартак өтпе жолы бойынша №32/1, 32/7, 32/9, 32/13, 34/4; 4 Спартак өтпе жолы бойынша №36/7, 36/11, 38/10, 38/14; Спартак 5 өтпе жолы бойынша №42/14, 42А; Спортивная көшесі бойынша № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; Станционная көшесі бойынша №1, 2, 3, 3А, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12/9, 12/13, 12/15, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/8, 14/26, 14/32, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 39/23, 40, 40/7, 42, 42/2, 46, 46/2, 46/8, 48, 48/1, 50, 54, 54А, 54Б, 54/1, 54/1А, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 60, 62, 64, 66, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; 3 Станционный көшесі бойынша №3; 2 Станционный өтпе жолы бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 20/12, 20/16, 30, 38; 3 Станционный өтпе жолы бойынша № 1, 2, 3, 4, 4/2, 6, 7, 34, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/22, 38/24, 38/28, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 40/15, 40/17, 40/19, 40/23; 4 Станционный өтпе жолы бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; Тургенев көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/5, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/19, 11/23, 12, 13, 13а, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 15/1, 15/5, 17, 17/2, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/4, 25/7, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; Химиктер көшесі бойынша №1, 2, 2А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 16/7, 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 24/1, 25, 26; 1 Химиков өтпе жолы бойынша №1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13/1, 14, 15/1, 16, 16/1, 16/3, 16/7 17/1, 18/7, 20/8; 2 Химиков өтпе жолы бойынша № 1, 11, 16/1, 16/3, 18, 18/7, 20, 20/6 20/10, 20/12, 20/14, 20/16, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27; Энгельс көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 18, 20, 22, 23, 23А, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/11, 44/15, 44/21, 46, 48, 52, 52а, 54, 56, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 82.

В границах: от реки Тобол до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона №97) через территорию микрорайона до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона с № 28 по №32) вдоль границы территории школы №23, не включая ее территорию, до улицы Воинов Интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов (четная сторона № 2, 2А) до реки Тобол, микрорайон Наурыз.
Входят дома: по проспекту Абая № 28, 28/1, 28/3, 28/4; по улице Воинов Интернационалистов № 1\1, 2, 2А, 2/1, 10, 20; по улице Маяковского №97, 97/1, 97/2, 97/3, 97А, 97Б, 99/1, 101/1, 101/2, 101А; микрорайон Наурыз №1, 1Б, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 28, здание "Костанайского государственного университета имени А. Байтурсынова" (сельскохозяйственный институт).
Избирательный участок № 42
В границах: от улицы Воинов Интернационалистов по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с № 1 по № 3Б) вдоль границы облтубдиспансера, не включая его территорию, до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с № 79 по № 81) через территорию микрорайона до улицы Войнов интернационалистов по улице Воинов Интернационалистов (четная сторона с № 10 по № 16) до улицы С. Баймагамбетова.
Входят дома: по улице С. Баймагамбетова № 3, 3А, 3Б, 3/1, 3/2, 3/3; по улице Воинов Интернационалистов № 10, 12, 14, 16; по улице Садовая № 79, 81.
Местонахождение участка: город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 1, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский строительный колледж" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 43
В границах: территория микрорайона "Костанай-2".
Входят дома: по улице Белинского № 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26, 30, 31, 31А, 32, 34; по улице Жуковского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 334; по улице Крупской №2, 3, 5, 6, 7, 9, 9/1, 9/3, 9/5, 9/7, 9/9, 9/11, 9/13, 9/17, 9/19, 9/21, 9/23, 9/25, 9/27, 9/31, 9/33, 9/37, 9/39, 9/45, 9/47, 9/49, 9/51, 9/53, 9/55, 9/57, 9/61, 9/65, 9/67, 9/69, 9/71, 9/73, 9/75, 9/77, 9/79, 9/81, 9/83, 9/85, 9/87, 9/91, 9/93, 9/97, 9/101, 9/103, 9/107, 9/109, 9/111, 9/113, 9/114, 9/115, 11, 12, 13, 13/3, 13/9, 13/11, 13/13, 13/15, 13/17, 13/21, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39; по улице Мира № 1, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17А, 17/13, 13А, 19, 19/2, 19/3, 29, 61; по улице Некрасова №1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/7, 10, 11, 11/2, 11/4, 11/6, 12, 13, 13/1, 13/3, 13/5, 15, 15/2, 15/4, 15/6, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 18, 19, 19/2, 19/4, 19/6, 19/8, 20, 21, 21/1, 21/3, 21/5, 21/7, 22, 23, 23/2, 23/4, 23/6, 23/8, 24, 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38; по улице Промышленная №4, 5, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 11, 41, 42; по улице Солнечная № 1, 1/5, 2, 3, 3/4, 3/7, 4, 4/3, 5, 6, 6/4, 6/6, 7, 8, 8/1, 8/5, 9, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 11, 12, 13, 13Г, 14, 15, 15/3, 16, 17, 17А, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 17/9, 17/15, 18, 19, 19А, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/11, 19/17А, 19/19, 20, 21, 21/3, 21/5, 21/7, 21/21, 22, 22А, 23, 24, 27, 28, 28/19, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/13, 37/17, 38, 38/28, 38/34, 39, 40/3, 40/5, 40/9, 40/15, 40/17, 41, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 61/1, 62, 63, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 67/1, 67/3, 67/5, 78, 82, 86; по улице Студенческая № 6, 19, 19/17А, 19/1В, 19/15, 19/25, 21, 21/21, 37, 37/17, 48, 54, 56, 58; по улице 11 Солнечная №23, 38; по проезду 1 Солнечный № 2, 4/3 6/4, 17/1, 17А, 21, 24, 26, 32; по улице Локомотивная №8/5, 10, 10/8; по проезду 4 Солнечный № 3, 5, 7, 9, 11, 17, 23, 38; по проезду 5 Солнечный №1, 2, 4, 7, 7А, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 21, 22, 24, 28; по проезду 6 Солнечный №1, 2, 4, 6, 8, 11, 12, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28; по проезду 7 Солнечный №2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; по улице Спартака № 1, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 11А, 11/2, 11/4, 12, 13, 13/1, 13/3, 14, 15, 15/2, 15/4, 16, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/14, 21, 21/1, 21/3, 22, 23, 23/4, 23/6, 24, 24/1, 24//3, 24/5, 24/7, 24/9, 24/10, 24/13, 24/14, 24/15, 24/17, 24/20, 25/1, 26, 27, 27/2, 27/4, 28, 28/1, 28/15, 29, 29/1, 30, 30/6, 30/12, 30/14, 32, 32/3, 32/11, 34, 34/8, 34/16, 36, 36/1, 36/3, 36/5, 36/7, 36/9, 36/9А, 36/11, 36/15, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 40, 40/1, 40/3, 40/7, 40/9, 40/11, 42, 42/2, 42/4, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 44, 47; по проезду 1 Спартака № 1, 24А, 24/16, 28/7, 30/2, 34/12, 42/10; по проезду 2 Спартака №28/3, 28/7, 30/2, 34/12; по проезду 3 Спартака №32/1, 32/7, 32/9, 32/13, 34/4; по проезду 4 Спартака №36/7, 36/11, 38/10, 38/14; по проезду Спартак 5 №42/14, 42А; по улице Спортивная № 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/2, 25, 26, 26/1; по улице Станционная №1, 2, 3, 3А, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 12/9, 12/13, 12/15, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/8, 14/26, 14/32, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 38, 39, 39/23, 40, 40/7, 42, 42/2, 46, 46/2, 46/8, 48, 48/1, 50, 54, 54А, 54Б, 54/1, 54/1А, 54/5, 54/6, 54/8, 54/10, 60, 62, 64, 66, 72, 72/2, 74, 76, 78, 80, 82; по улице 3 Станционная №3; по проезду 2 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 10, 11, 12, 15, 20/12, 20/16, 30, 38; по проезду 3 Станционный № 1, 2, 3, 4, 4/2, 6, 7, 34, 38, 38/2, 38/3, 38/4, 38/6, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/22, 38/24, 38/28, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/7, 40/9, 40/11, 40/13, 40/15, 40/17, 40/19, 40/23; по проезду 4 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10; по улице Тургенева № 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 11, 11/5, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 11/19, 11/23, 12, 13, 13А, 13/2, 13/3, 13/4, 15, 15/1, 15/5, 17, 17/2, 17/6, 18, 19, 19/1, 19/3, 19/5, 20, 21, 21/2, 21/4, 21/6, 21/7, 22, 23, 23/1, 23/3, 23/5, 24, 25, 25/4, 25/7, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/2, 29/6, 29/8, 30, 31, 32, 34, 38, 40; по улице Химиков № 1, 2, 2А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14,16,16/7, 18, 18/7, 20, 20/10, 22, 24, 24/1, 25, 26; по проезду 1 Химиков №1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 12, 13/1, 14, 15/1, 16, 16/1, 16/3, 16/7 17/1, 18/7, 20/8; по проезду 2 Химиков № 1, 11, 16/1, 16/3, 18, 18/7, 20, 20/6 20/10, 20/12, 20/14, 20/16, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27; по улице Энгельса № 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 15, 18, 20, 22, 23, 23А, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/2, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/10, 43, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/11, 44/15, 44/21, 46, 48, 52, 52А, 54, 56, 60, 64, 68, 70, 74, 76, 80, 82.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "№122 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 44 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша (№ 133а-дан №149 дейін, №184/1-ден №186 дейін) С. Мауленов көшесіне дейін, С. Мауленов көшесі бойынша (жұп жағы №2-ден №10 дейін) қаланың батыс бөлігі аумағы арқылы темір жол желісіне дейін
Кіретін үйлер: Омар Досжанов көшесі бойынша № 133, 133А, 133б, 135, 135а, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 137/2, 145, 145/4, 145/6, 145/7, 147, 149, 175, 184, 186; С. Мауленова көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Омар Досжанов көшесі, 184/1, "Қостанай облысы бойынша жылжымайтын мүлік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 45 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Аэропорт" шағын ауданы.
Кіретін үйлер: Аэропорт шағын ауданы бойынша №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 32, 33, 35, 35А, 36, 48, Аэропорт көшесі бойынша №1, 3.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, "Аэропорт" шағын ауданы, "Қостанай" спорттық ойын-сауық кешенінің ғимараты.
№ 46 сайлау учаскесі
Шекаралары: Соколовская көшесінен М. Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 118А-дан № 156 дейін) Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесі бойы В. М. Комаров көшесіне дейін, В.М. Комаров көшесі бойынша (тақ жағы № 101-ден № 131 дейін) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 16-дан №24 дейін) М. Хакімжанова көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Джангильдин көшесі бойынша № 5, 17, 17А, 17Б,19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; В. М. Комаров көшесі бойынша №101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; Панфилов көшесі бойынша №1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Рудненская көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30А; Соколовская көшесі бойынша № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 28/16, 32/4; Строительная көшесі бойынша № 2, 2/2, 3, 3А 4, 4/1, 4/46А, 4/7, 5, 6, 6/1, 7, 9, 12, 12А, 13, 21, 25; М. Хакімжанова көшесі бойынша №118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; Строительная көшесі бойынша № 7, 9, 13, 21, 25.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Белинского, 5, здание Государственного учреждения "Средняя школа №122 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 44
В границах: от линии железной дороги до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (с № 133А по №149, с №184/1 по №186) до улицы С. Мауленова, по улице С. Мауленова (четная сторона с №2 по №10) через территорию западной части город до линии железной дороги.
Входят дома: по улице Омара Дощанова № 133, 133А, 133Б, 135, 135А, 135/6, 135/8, 137, 137/1, 137/2, 145, 145/4, 145/6, 145/7, 147, 149, 175, 184, 186; по улице С. Мауленова № 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10А.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Омара Дощанова, 184/1, здание Республиканского государственного казенного предприятия "Центр по недвижимости по Костанайской области".
Избирательный участок № 45
В границах: микрорайон "Аэропорт".
Входят дома: по микрорайону Аэропорт №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 32, 33, 35, 35А, 36, 48, по улице Аэропорт №1, 3.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон Аэропорт, здание Спортивно-развлекательного комплекса "Костанай".
Избирательный участок № 46
В границах: от улицы Соколовская по улице М. Хакимжановой (четная сторона с №118А по №156) до улицы Строительная, вдоль улицы Строительная до улицы В. М. Комарова, по улице В. М. Комарова (нечетная сторона с №101 по №131) до улицы Соколовская, по улице Соколовкая (четная сторона с № 16 до №24) до улицы М. Хакимжановой.
Входят дома: по улице Джангильдина № 5, 17, 17А, 17Б, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72; по улице В. М. Комарова №101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131; по улице Панфилова №1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; по улице Рудненская №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 6/9, 6/10, 6/11, 6/12, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 22, 23, 24, 26, 28, 28/1, 28/3, 28/4, 28/5, 28/6, 28/7, 28/8, 28/9, 28/10, 28/11, 28/12, 28/13, 28/14, 30, 30а; по улице Соколовская № 16, 18, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/7, 18/8, 18/9, 18/10, 18/11, 18/12, 18/13, 18/14, 18/15, 18/16, 20, 22, 28/16, 32/4; по улице М. Хакимжановой №118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154; по улице Строительная №7, 9, 13, 21, 25.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Строительная көшесі, 8, "Қостанай қ. әкімдігі білім бөлімінің №17 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 47 сайлау учаскесі
Шекаралары: Плеханов көшесінен Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 40-тан № 62 дейін) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 69-дан № 99 дейін) шағын аудан аумағы арқылы Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы № 11-ден № 21 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (жұп жағы № 42-ден № 110 дейін) Соколовская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Западная көшесі бойынша № 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 8; Карбышев көшесі бойынша № 11, 13, 15, 17, 19, 21; Лесная көшесі бойынша №1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; Плеханов көшесі бойынша №42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 88, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; Рудненская көшесі бойынша №31, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38А, 40, 42, 44, 44а; Соколовская көшесі бойынша №40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 55/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; Соколовский өтпе жолы бойынша №.42/6, 42/11, 42/12, 42/14, 50/12, 58/2, 58/5, 58/7, 58/8, 58/9; Строительная көшесі бойынша № 8, 8/1, 8/3, 10, 10А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7,41/7А, 41/8, 41/9, 41/10; М. Хакімжанова көшесі бойынша № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99; Целинная көшесі бойынша № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; Чернышевский көшесі бойынша №28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Чернышевский көшесі, 59, М. Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университетінің ғимараты.
№ 48 сайлау учаскесі
Шекаралары: Қостанай қаласы, Джангильдин к-сі, 9, "ҚК-161/1 мекемесі" Республикалық мемлекеттік мекемесінің (тергеу изоляторы) ғимараты.
№ 49 сайлау учаскесі
Шекаралары: Элеваторная көшесінен В.М. Комаров көшесі бойынша (жұп жағы №60-тан №84 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (жұп жағы №24-тен №30 дейін) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы №118А) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (тақ жағы) В.М. Комаров көшесіне дейін, В.М. Комаров көшесі бойынша (жұп жағы №118-ден №158 дейін) Костанай-сай сайының бойынан А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (жұп жағы №2-ден №38 дейін) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы №11-ден №117 дейін) Шайсұлтан Шаяхметов көшесіне дейін, Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша (тақ жағы №23-тен №39 дейін) Юлия Журавлева көшесіне дейін, Юлия Журавлева көшесі бойынша (тақ жағы №13-тен №71 дейін) С. Баймағамбетов көшесіне дейін, С. Баймағамбетов көшесі бойынша (тақ жағы №147/1) Нариман көшесіне дейін, Нариман көшесі бойынша (жұп жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойынша (жұп жағы №2-ден №20 дейін) В.М. Комаров көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 1 Май көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 9А, 10; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №147, 147/1, 148; Л. Беда көшесі бойынша № 81, 83, 84, 84А, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179А, 181, 183, 183А, 185, 185А, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237, 237А; А. Бородин көшесі бойынша №2, 2/1, 2/7, 2/7А, 2А, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Джангильдин көшесі бойынша № 1, 3, 5, 7, 7А, 7/1, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 34/1, 38; Омар Досжанов көшесі бойынша № 111, 113, 115, 117; Юлия Журавлева көшесі бойынша № 9А, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 41А, 43, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 61, 63, 65, 67,67А, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; В. М. Комаров көшесі бойынша №60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112а, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; Летунов көшесі бойынша № 2, 2А, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Нариман көшесі бойынша № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287; Шайсұлтан Шаяхметов көшесі бойынша № 1,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13/2, 13/2А, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7А, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; Садовая көшесі бойынша№1, 1/1, 1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/30, 26/32, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/11, 28/13, 28/23, 30, 30А, 30Б, 30В, 30Г,30/1, 30/2; Садовый тұйық көшесі бойынша №26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31; М. Сералин көшесі бойынша № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/2а, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16 , 16/А, 16/1, 16/2, 16/2А, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; Соколовская көшесі бойынша№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17; Н. С. Фролов көшесі бойынша № 121, 123, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166,167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; М. Хакімжанова көшесі бойынша № 118А; А. П. Чехов көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2,17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 17/18, 19, 21, 23; Элеваторная көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Строительная, 8, здание Государственного учреждения "Средняя школа №17 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 47
В границах: от улицы Плеханова по улице Соколовская (четная сторона с № 40 по № 62) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (нечетная сторона с № 69 по № 99) через территорию микрорайона до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с № 11 по № 21) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (четная сторона с № 42 по № 110) до улицы Соколовская.
Входят дома: по улице Западная № 1, 1А, 3, 3/1, 4, 5, 5А, 6, 8; по улице Карбышева № 11, 13, 15, 17, 19, 21; по улице Лесная №1, 2, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/2, 8; по улице Плеханова №42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 86, 88, 90, 96, 98, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 98/7, 98/8, 98/9, 98/10, 100, 102, 104, 106, 108, 110; по улице Рудненская №31, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/10, 36/11, 36/12, 36/13, 36/14, 37, 38, 38А, 40, 42, 44, 44А; по улице Соколовская №40, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/14, 44, 48, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12, 52, 52/5, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 58/11, 58/12, 55/13, 58/14, 58/15, 58/16, 60; по проезду Соколовский №.42, 42/1, 42/4, 42/6, 42/9, 42/10, 50, 50/1, 50/4, 50/5, 50/7, 50/9, 50/12, 58, 58/5, 58/8; по улице Строительная № 8, 8/1, 8/3, 10, 10А, 14, 14А, 16, 16А, 18, 41, 41/1, 41/2, 41/4, 41/5, 41/6, 41/7,41/7А, 41/8, 41/9, 41/10; по улице М. Хакимжановой № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99; по улице Целинная № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48; по улице Чернышевского №28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 60, 61, 61/1, 61/3, 63, 66, 68, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111А.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Чернышевского, 59, здание "Костанайского инженерно-экономического университета имени М. Дулатова".
Избирательный участок №48
Местонахождение участка: город Костанай, улица Джангильдина, 9, здание Республиканского государственного учреждения "Учреждение УК-161/1" (следственный изолятор).
Избирательный участок № 49
В границах: от улицы Элеваторная по улице В.М. Комарова (четная сторона с №60 по №84) до улицы Садовая, по улице Садовая (четная сторона с №24 по №30) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (четная сторона №118А) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (нечетная сторона) до улицы В.М. Комарова, по улице В.М. Комарова (четная сторона с №118 по №158) вдоль лога Костанай-сай до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (четная сторона с №2 по №38) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (нечетная сторона с №11 по №117) до улицы Шайсултан Шаяхметов, по улице Шайсултан Шаяхметов (нечетная сторона с №23 по №39) до улицы Юлии Журавлевой, по улице Юлии Журавлевой (нечетная сторона с №13 по №71) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С.Баймагамбетова (нечетная сторона №147/1) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (четная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (четная сторона с №2 по №20) до улицы В. М. Комарова.
Входят дома: по улице 1 Мая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 9А, 10; по улице С. Баймагамбетова №147, 147/1, 148; по улице Л. Беды № 81, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107/1, 109, 111, 112, 113, 113/1, 113/2, 113/3, 113/4, 113/5, 113/6, 113/7, 113/8, 113/9, 113/11, 113/13, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 179, 179А, 181, 183, 183А, 185, 185А, 187, 187/1, 187/3, 189, 189/1, 189/3, 189/5, 191, 191/1, 193, 195, 195/1, 195/3, 197, 197/1, 197/3, 197/5, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 211/1, 213, 219, 219/1, 219/3, 219/5, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 235/1, 235/3, 235/5, 235/7, 235/9, 237, 237А; по улице А. Бородина №2, 2/1, 2/7, 2/7А, 2А, 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 26А, 28, 30, 32, 34, 36, 38; по улице Джангильдина № 1, 3, 5, 7, 7А, 7/1, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 11, 13, 15, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 34/1, 38; по улице Омара Дощанова № 111, 113, 115, 117; по улице Юлии Журавлевой № 9А, 13, 15, 17, 19, 19/3, 19/5, 19/9, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 41А, 43, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 61, 63, 65, 67, 67А, 73, 75, 77, 79, 81, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124; по улице В. М. Комарова №60, 62, 62А, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А, 114, 116, 118, 120, 122, 122А, 122/2, 124, 124/1, 124/2, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 146, 146/1, 148, 150, 152, 156, 158; по улице Летунова № 2, 2А, 2/2, 2/4, 2/6, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; по улице Наримановская № 122, 122/1, 122/8, 122/10, 126, 126/1, 287; по улице Шайсултан Шаяхметов № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13/1, 13/2, 13/2А, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7А, 13/8, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 35/1, 35/3, 35/4, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/14, 37, 39; по улице Садовая №1, 1/1, 1/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 18А, 20, 24, 26, 26/2, 26/4, 26/8, 26/10, 26/12, 26/14, 26/20, 26/30, 26/32, 26/40, 28, 28/1, 28/3, 28/5, 28/7, 28/11, 28/13, 28/23, 30, 30А, 30Б, 30В, 30Г, 30/1, 30/2; по переулку Садовый №26/6, 26/14, 26/16, 26/18, 26/20, 26/22, 26/24, 26/26, 26/29, 26/34, 26/36, 26/38, 26/40, 28/1, 28/3, 28/7, 28/9, 28/17, 28/19, 28/21, 28/25, 28/27, 28/31; по улице М. Сералина № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13/1, 13/2, 13/3, 13/5, 13/6, 13/9, 13/10, 13/12, 14, 14/1, 14/2А, 14/3, 14/4, 14/5, 14/7, 14/9, 14/10, 14/11, 14/13, 15, 16, 16А, 16/1, 16/2, 16/2А, 16/4, 16/6, 16/10, 16/12, 16/14, 18, 20, 22, 24, 24/9; по улице Соколовская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 17; по улице Н. С. Фролова № 121, 123, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 140А, 142, 143, 144, 145, 146, 148, 150, 151, 153, 154, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166,167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181; по улице М. Хакимжановой № 118А; по улице А. П. Чехова №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 17/1, 17/2,17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/9, 17/10, 17/12, 17/16, 17/18, 19, 21, 23; по улице Элеваторная № 2, 4, 6, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №21 жалпы білім беру орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 50 сайлау учаскесі
Шекаралары: Садовая көшесінен В.М. Комаров көшесі бойынша (тақ жағы № 13-тен № 65 дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы №5-тен №9 дейін) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша (жұп жағы № 62-ден № 88 дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы №71-ден №73 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (жұп жағы №2-ден № 24 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша ( тақ жағы №19-дан № 37 дейін) В.М. Комаров көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 5 Декабрь көшесі бойынша №70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2,80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №5, 7, 9; С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/2, 68/3, 68/5, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; В. М. Комаров көшесі бойынша №13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/11А, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 51, 53, 53А, 55, 57, 63; Кооперативная көшесі бойынша №62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/2А, 86/4, 86/6; Плеханов көшесі бойынша №2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А; Садовая көшесі бойынша №19, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20; Садовый тұйық көшесі бойынша № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; М. Сералин көшесі бойынша №17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 , 79; М. Хакімжанова көшесі бойынша № 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92а, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 112, 112/1, 112/2, 112/3; Чернышевский көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; Элеваторная көшесі бойынша №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание Государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа №21 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 50
В границах: от улицы Садовая по улице В. М. Комарова (нечетная сторона с № 13 по № 65) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с №5 по №9) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (четная сторона с №62 по №88) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с №71 по №73) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (четная сторона с №2 по № 24) до улицы Садовая, по улице Садовая (нечетная сторона с №19 по № 37) до улицы В. М. Комарова.
Входят дома: по улице 5 Декабря №70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/2,80, 81, 82, 82/1, 82/2, 82/4, 82/6, 82/8, 82/10, 82/12, 82/14, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 92; по улице И. Алтынсарина №5, 7, 9; по улице С. Баймагамбетова № 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 68/2, 68/3, 68/5, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107; по улице В. М. Комарова №13, 15, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/5, 19/6, 19/7, 19/8, 19/9, 19/10, 19/11, 19/11А, 19/12, 19/14, 19/15, 19/16, 19/17, 19/18, 19/19, 19/20, 21, 23, 25, 25А, 27, 29, 31, 33, 37, 41, 45, 51, 53, 53А, 55, 57, 63; по улице Кооперативная №62, 66, 66/2, 67, 68, 68/1, 68/4, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78Б, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/9, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86/2, 86/2А, 86/4, 86/6; по улице Плеханова №2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24А; по улице Садовая №19, 21, 23, 25, 27, 33, 33/1, 33/2, 33/6, 33/7, 33/10, 33/13, 33/16, 33/17, 33/18, 33/20, 35; по переулку Садовый № 33/1, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/8, 33/9, 33/11, 33/12, 33/14, 33/15, 33/17, 33/19, 33/20; по улице М. Сералина №17, 19, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 79; по улице М. Хакимжановой № 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 49/5, 49/6, 49/7, 49/8, 49/9, 49/10, 49/11, 49/12, 49/13, 49/14, 49/16, 49/20, 62, 64, 64/1, 64/3, 64/5, 64/7, 64/9, 64/11, 64/13, 64/15, 64/17, 64/19, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92А, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 92/9, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/16, 92/17, 92/19, 92/20, 92/21, 92/22, 92/23, 92/25, 94, 98, 99, 100, 104, 106, 106/2, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/10, 106/12, 106/14, 106/15, 106/17, 106/18, 106/19, 106/20, 106/21, 106/23, 106/24, 108, 108/1, 108/3, 108/9, 108/11, 112, 112/1, 112/2, 112/3; по улице Чернышевского №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/3, 5/5, 5/7, 6, 7, 7/2, 8, 9, 11, 11/1, 13, 15, 17, 19, 19/3, 21, 25; по улице Элеваторная №22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 75.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №18 гимназия - мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 51 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, С. Кубеев көшесі, 2, Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Қостанай облыстық онкологиялық диспансері" Коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 52 сайлау учаскесі
Шекаралары: М. Хакімжанова көшесінен Соколовская көшесі бойынша (тақ жағы № 29-дан № 93 дейін) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (жұп жағы № 2-ден № 20 дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (тақ жағы № 29-дан № 67 дейін) Плеханов көшесіне дейін, Плеханов көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 17 дейін) Садовая көшесіне дейін, Садовая көшесі бойынша (жұп жағы № 32 по № 54) М. Хакімжанова көшесіне дейін, М. Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 55-тен № 67 дейін) Соколовская көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/12, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 35/3, 37, 39,39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/4, 43/6, 43/8, 43/9, 43/10, 43/12, 43/14, 43/16, 43/18, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; Гвардейская көшесі бойынша № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18Б; Ленинград көшесі бойынша №1, 2, 2А, 3, 4, 4/4А, 5, 5/3, 5/5, 5/5А, 5/7, 5/7Б, 5/9, 5/11,6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24А, 28, 30; Ленинградский тұйық көше бойынша №5, 7, 11, 11/3, 11/5, 11/7, 13, 13/2, 13/4, 13/10, 13/12, 15, 17, 17/5, 17/7, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12; К. Маркс көшесі бойынша № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 58; Плеханов көшесі бойынша №1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38А,40; Садовая көшесі бойынша №32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12,50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58А, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; Садовый тұйық көшесі №42/2, 42/3, 42/8; Сибирская көшесі бойынша № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Соколовская көшесі бойынша № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; Соколовский өтпе жолы бойынша №18, 18/5, 18/6, 18/8, 18/11, 28, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/11, 31/12, 37, 77, 77/1, 77/6, 77/8, 750/1; М. Хакімжанова көшесі бойынша №55, 57, 59, 61, 63, 65; Целинная көшесі бойынша № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Чернышевский көшесі бойынша № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.

Местонахождение участка: город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание Государственного учреждения "Школа- гимназия №18 отдела образования акимата города Костанай".
Избирательный участок № 51
Местонахождение участка: город Костанай, улица С. Кубеева, 2, здание Коммунального государственного учреждения "Костанайский областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 52
В границах: от улицы М. Хакимжановой по улице Соколовская (нечетная сторона с № 29 по № 93) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (четная сторона с № 2 по № 20) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (нечетная сторона с № 29 по № 67) до улицы Плеханова, по улице Плеханова (нечетная сторона с № 1 по № 17) до улицы Садовая, по улице Садовая (четная сторона с № 32 по № 54) до улицы М. Хакимжановой, по улице М. Хакимжановой (нечетная сторона с № 55 по № 67) до улицы Соколовская.
Входят дома: по улице С. Баймагамбетова № 29, 31, 31/1, 31/3, 31/5, 31/7, 31/9, 31/11, 31/12, 31/13, 33, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 33/10, 33/12, 33/14, 33/16, 33/18, 35, 35/3, 37, 39,39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 43, 43/2, 43/4, 43/6, 43/8, 43/9, 43/10, 43/12, 43/14, 43/16, 43/18, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/1, 65/3, 65/5, 65/7, 65/9, 65/11, 65/13, 65/15, 65/17, 67; по улице Гвардейская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18Б; по улице Ленинградская №1, 2, 2А, 3, 4, 4/4А, 5, 5/3, 5/5, 5/5А, 5/7, 5/7Б, 5/9, 5/11, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/11, 7/13, 7/15, 8, 10, 11, 11/1, 11/3, 11/5, 11/7, 11/9, 11/11, 12, 13, 13/2, 13/4, 13/6, 13/8, 13/10, 13/12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 17/5, 17/7, 18, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12, 20, 22, 24, 24А, 28, 30; по переулку Ленинградский №5, 7, 11, 11/3, 11/5, 11/7, 13, 13/2, 13/4, 13/10, 13/12, 15, 17, 17/5, 17/7, 19, 19/4, 19/6, 19/10, 19/12; по улице К. Маркса № 4, 4/2, 4/4, 4/6, 6, 6/1, 6/3, 6/5, 8, 10, 10/2, 10/4, 10/6, 10/8, 10/10, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 58; по улице Плеханова №1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 25/2, 25/4, 26, 27, 27/1, 27/3, 27/5, 28, 29, 29/1, 29/3, 29/5, 30, 31, 31/2, 31/4, 31/6, 31/8, 31/10, 32, 33, 34, 36, 38, 38А, 40; по улице Садовая №32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 42/1, 42/5, 42/6, 42/7, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 50/9, 50/10, 50/11, 50/12,50/14, 51, 52, 54, 56, 58, 58А, 58/1, 58/5, 62, 62/1, 62/2, 62/4, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 86/10, 88, 88/1, 88/3, 90, 92, 94, 96; по переулку Садовый №42/2, 42/3, 42/8; по улице Сибирская № 37, 39, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; по улице Соколовская № 29, 31, 31/1, 31/2, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/11, 31/13, 39, 41, 49, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77/2, 77/3, 77/4, 77/6, 77/8, 77/10, 77/12, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97; по проезду Соколовский №18, 18/5, 18/6, 18/8, 18/11, 28, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/11, 31/12, 37, 77, 77/1, 77/6, 77/8, 750/1; по улице М. Хакимжановой №55, 57, 59, 61, 63, 65; по улице Целинная № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; по улице Чернышевского № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Сибирская көшесі, 50, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар үшін №2 мектеп-интернаты" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 53 сайлау учаскесі
Шекаралары: Карбышев көшесінен Плеханов көшесі бойынша (тақ жағы № 35-тен № 77 дейін) Соколовская көшесіне дейін, Соколовская көшесі бойынша (жұп жағы № 64-тен № 112 дейін) Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (жұп жағы № 26-дан № 76 дейін) Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы №3-тен №73 дейін) Плеханов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Гвардейская көшесі бойынша № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; Западная көшесі бойынша № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; Карбышев көшесі бойынша №3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 43А, 43В, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 (жеке сектор), 25, 27; Ленинград көшесі бойынша № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40А, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; Ленинградский тұйық көше бойынша № 25/1, 27, 27/4, 31, 31/7, 31/13, 31/19, 33/2, 33/6, 33/8, 55, 58; Лесная көшесі бойынша №7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; К. Маркс көшесі бойынша № 1, 3, 3Б,5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а,48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; Плеханов көшесі бойынша №35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; Рудненская көшесі бойынша № 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, , 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; Сибирская көшесі бойынша №70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; Соколовская көшесі бойынша № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; Строительная көшесі бойынша №20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 212.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Сибирская, 50, здание Государственного учреждения "Костанайская коррекционная школа-интернат №2 для детей сирот и детей, оставшихся без попечительства родителей" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 53
В границах: от улицы Карбышева по улице Плеханова (нечетная сторона с № 35 по № 77) до улицы Соколовская, по улице Соколовская (четная сторона с № 64 по № 112) до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (четная сторона с № 26 по № 76) до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с №3 по №73) до улицы Плеханова.
Входят дома: по улице Гвардейская № 26, 28, 28/2, 28/4, 28/6, 28/8, 28/10, 28/12, 28/14, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 42/2, 42/4, 42/6, 42/8, 42/10, 42/12, 42/14, 42/16, 42/18, 42/20, 42/22, 42/24, 44, 44/1, 44/3, 44/5, 44/7, 44/9, 44/11, 44/13, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; по улице Западная № 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86; по улице Карбышева №3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35,39, 41, 43, 43А, 43В, 45, 47, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 25, 27; по улице Ленинградская № 25, 25/1, 25/3, 25/5, 25/7, 25/9, 25/11, 27, 27/2, 27/4, 27/7, 27/8, 27/10, 27/12, 27/16, 29, 31, 31/1, 31/3, 31/7, 31/9, 31/11, 31/13, 31/15, 31/17, 31/19, 31/21, 32, 33, 33/1, 33/2, 33/4, 33/6, 33/8, 36, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 40, 40А, 41, 41/1, 41/3, 41/5, 41/7, 41/9, 41/11, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/4, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/3, 47/5, 47/7, 48, 49, 49/2, 49/4, 49/6, 50, 51, 55, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 55/9, 55/10, 55/11, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 58/9, 58/10, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/5, 59/7, 59/9, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72/2, 73, 75, 77; по переулку Ленинградский № 25/1, 27, 27/4, 31, 31/7, 31/13, 31/19, 33/2, 33/6, 33/8, 55, 58; по улице Лесная №7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; по улице К. Маркса № 1, 3, 3Б, 5, 5/1, 5/3, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 16, 17, 18, 18/2, 18/4, 18/6, 18/8, 19, 20, 20/1, 20/3, 20/5, 21, 22, 23, 24, 24/2, 24/4, 24/6, 25, 26, 26/1, 26/3, 26/5, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/2, 32/4, 32/6, 32/8, 32/10, 34, 34/1, 34/3, 34/5, 34/7, 35, 36, 37, 37/1, 37/3, 37/5, 37/7, 37/9, 38, 38/2, 38/4, 38/6, 38/8, 39, 39/2, 39/4, 39/6, 39/8, 39/10, 39/12, 39/14, 40, 40/1, 40/3, 40/5, 40/7, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48А, 48/2, 48/4, 48/6, 48/8, 48/10, 48/12, 48/14, 49, 49/1, 49/3, 49/5, 49/7, 49/9, 49/11, 49/13, 49/15, 50, 50/1, 50/3, 50/5, 50/7, 50/9, 50/11, 50/13, 51, 51/2, 51/4, 51/6, 51/8, 51/10, 51/12, 51/14, 51/16, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 60/2, 60/4, 60/6, 60/8, 60/10, 60/12, 60/14, 60/16, 61, 62, 62/1, 62/3, 62/5, 62/7, 62/9, 62/11, 62/13, 64, 66, 68, 70; по улице Плеханова №35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 61, 61/1, 63, 63/1, 63/3, 65, 69, 71, 73, 75, 81; по улице Рудненская № 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 87/1, 87/2, 87/3, 87/4, 87/5, 87/6, 87/7, 87/8, 87/9, 87/11, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 101, 103; по улице Сибирская №70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 86/1, 86/3, 86/5, 89, 90, 90/1, 90/3, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 110/1, 110/2, 110/3, 110/4, 110/5, 110/6, 110/7, 110/8, 110/9, 110/10, 110/11, 110/12, 110/13, 110/14, 110/15, 110/16, 112, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 133, 135; по улице Соколовская № 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 112; по улице Строительная №20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36А, 38, 40, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 75, 77, 77/1, 77/3, 77/7, 79, 79/6, 79/8, 79/10, 80, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 212.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ленинград көшесі, 34, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №6 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 54 сайлау учаскесі
Шекаралары: Гвардейская көшесінен Садовая көшесі бойынша (осы көшедегі үйдерді қоспағанда), әрі қарай бұрынғы "Военный городок" ауданының оңтүстік шекарасы бойынша Карбышев көшесінің бойы, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Гвардейская көшесіне дейін, Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы № 15-тен № 37 дейін) Садовая көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Водяная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; Гвардейская көшесі бойынша №15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,27а, 29, 33, 35, 37; Зеленая көшесі бойынша № 1, 5, 8, 24, 25, 26, 27, 28, 29; Рудненская көшесі бойынша № 97/1, 98А, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/6А, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; 1 Рудненская көшесі бойынша №109, 109/2, 109/6, 122, 126, 128; Спортивная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29, 36, 36/15, 42/12; Центральная көшесі бойынша № 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 22, 24, 28, 215; 2 Центральная көшесі бойынша № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 20; 3 Центральная көшесі бойынша № 6, 8, 9; Челябинская көшесі бойынша № 2, 4, 8, 12, 15, 20; 1 Челябинская көшесі бойынша №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 36, 38; 2 Челябинская көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 6; 3 Челябинская көшесі бойынша №2, 3, 4, 6, 8, 9, 12; 4 Челябинская көшесі бойынша №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; 5 Челябинская көшесі бойынша №2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; 6 Челябинская көшесі бойынша № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19; Штабная көшесі бойынша №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Садовая көшесі, 102, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №16 бөбекжай-бақшасы" Мемелекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 55 сайлау учаскесі
Шекаралары: Воинов Интернационалистов көшесінен 8 шағын ауданы аумағы арқылы, мына үйлерді қоспағанда № 3, 4, 5, 6, 8, В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы) 9 шағын ауданы аумағы арқылы, мына үйлерді қоса алғанда № 1, 1б, 1в, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 11, 12, 13, Воинов Интернационалистов көшесіне дейін, Воинов Интернационалистов көшесінің тақ жағы бойынша 8 және 9 шағын аудандар шекарасында.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Ленинградская, 34, здание Государственного учреждения "Средняя школа №6 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 54
В границах: от улицы Гвардейская по улице Садовая (не включая дома по этой улице), далее по южной границе бывшего района "Военный городок" вдоль улицы Карбышева, не включая дома по этой улицы, до улицы Гвардейская, по улице Гвардейская (нечетная сторона с № 15 по № 37) до улицы Садовая.
Входят дома: по улице Водяная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8; по улице Гвардейская №15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 33, 35, 37; по улице Зеленая № 1, 5, 8, 24, 25, 26, 27, 28, 29; по улице Рудненская № 97/1, 98А, 104, 106, 107, 107/2, 107/3, 107/5, 107/9, 108, 109, 109/6, 109/6А, 109/8, 110, 111, 111/1, 111/3, 111/5, 111/7, 111/9, 113, 113/2, 113/4, 113/6, 113/8, 113/10, 115, 115/1, 115/3, 115/5, 115/7, 115/9, 116, 117, 118, 119, 122, 123/8, 124, 126, 128, 138; по улице 1 Рудненская №109, 109/2, 109/6, 122, 126, 128; по улице Спортивная № 1, 2, 3, 8, 10, 12, 18, 20, 24, 28, 29, 36, 36/15, 42/12; по улице Центральная № 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/10, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 16, 17, 17/1, 18, 22, 24, 28, 215; по улице 2 Центральная № 1, 3, 5, 6, 7, 14, 20; по улице 3 Центральная № 6, 8, 9; по улице Челябинская № 2, 4, 8, 12, 15, 20; по улице 1 Челябинская №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 20, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 32, 36, 38; по улице 2 Челябинская №1, 2, 3, 4, 6; по улице 3 Челябинская №2, 3, 4, 6, 8, 9, 12; по улице 4 Челябинская №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11; по улице 5 Челябинская №2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; по улице 6 Челябинская № 1, 2, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19; по улице Штабная №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Садовая, 102, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №16 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 55
В границах: от улицы Воинов Интернационалистов через территорию микрорайона 8, включая дома № 3, 4, 5, 6, 8, до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (четная сторона) через территорию микрорайона 9, включая дома № 1, 1Б, 1В, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 11, 12, 13, до улицы Воинов Интернационалистов, по нечетной стороне улицы Воинов Интернационалистов в границах микрорайонов 8 и 9.

Кіретін үйлер: 8 шағын ауданы №3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7А, 8 , 8А; 9 шағын ауданы № 1, 1А,1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5/1, 5А, 11, 12, 13.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 9 шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №7 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 56 сайлау учаскесі
Шекаралары: В. Чкалов көшесінен 8 шағын ауданы аумағының шығыс бөлігі арқылы, мына үйлерді қоспағанда № 3, 4, 5, 6, 8, Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойынша 8 шағын ауданы аумағының батыс бөлігі арқылы, мына үйлерді қоспағанда №11. 12, 13, 14, 14А, 15, В. Чкалов көшесіне дейін, В.Чкалов көшесі бойынша 8 шағын ауданы шекарасында.
Кіретін үйлер: 8 шағын ауданы № 1, 1А, 2, 2/1, 7, 9, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/1.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 8 шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №16 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 57 сайлау учаскесі
Шекаралары: В. Чкалов көшесінен Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 21-ден № 27 дейін) Воинов Интернационалистов көшесіне дейін, Воинов Интернационалистов көшесі бойынша 9 шағын ауданы аумағы арқылы В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы № 16) Абай даңғылына дейін.
Кіретін үйлер: 9 шағын ауданы 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 14, 14/1, 14А, 15; Абай даңғылы бойынша №21, 23, 23Б, 25, 25/3, 27; В. Чкаловкөшесі бойынша №16.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 23, "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай тұрмыстық сервис колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 58 сайлау учаскесі
Шекаралар: В. Чкалов көшесінен 7 шағын ауданы аумағы арқылы 6 және 7 шағын аудандарды бөліп тұратын көшенің бойы, Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша В. Чкалов көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: 7 шағын ауданы № 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 8А, 9, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 13, 13/1, 13А, 18.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 7 шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №11 бөбекжай-бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 59 сайлау учаскесі
Шекаралар: Тобыл өзенінен өнеркәсіптік база аумағының бойы, оның аумағында орналасқан үйлерді қоса алғанда, Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (осы көшедегі үйлерді қоспағанда) Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (тақ жағы № 13-тен № 15 дейңн) А. Мирошниченко көшесіне дейін, А. Мирошниченко көшесі бойынша (жұп жағы №6-дан №20 дейін, тақ жағы №1, 3) КЖБИ аумағының бойы Тобыл өзеніне дейін.

Входят дома: №3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А; микрорайона 8; № 1, 1А,1Б, 1В, 1Г, 2, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 5/1, 5А, 11, 12, 13 микрорайона 9.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон 9, здание Государственного учреждения "Средняя школа №7 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 56
В границах: от улицы В. Чкалова через восточную часть территории микрорайона 8, не включая дома № 3, 4, 5, 6, 8, до улицы Воинов Интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов через западную часть территории микрорайона 8, не включая дома №11. 12, 13, 14, 14А, 15, до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова в границах микрорайона 8.
Входят дома: № 1, 1А, 2, 2/1, 7, 9, 16, 17, 18, 18А, 19, 19/1 микрорайона 8.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон 8, здание Государственного учреждения "Средняя школа №16 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 57
В границах: от улицы В. Чкалова по проспекту Абая (нечетная сторона с № 21 по № 27) до улицы Воинов Интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов через территорию микрорайона 8 до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (четная сторона № 16) до проспекта Абая.
Входят дома: 6, 6/1, 6/2, 6А, 7, 7/1, 8, 9, 9А, 10, 10/1, 14, 14/1, 14А, 15 микрорайона 9; по проспекту Абая №21, 23, 25, 27; по улице В. Чкалова №16.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 23, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский колледж бытсервиса" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 58
В границах: от улицы В. Чкалова через территорию микрорайона 7 вдоль улицы разделяющей микрорайоны 6 и 7, до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы В. Чкалова.
Входят дома: № 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 6А, 8, 8А, 9, 11, 11А, 12, 12/1, 12А, 13, 18 микрорайона 7.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон 7, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №11 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 59
В границах: от реки Тобол вдоль территории промбазы, включая дома, расположенные на ее территории, до проспекта Абая, по проспекту Абая (не включая дома по этой улице) до улицы Волынова, по улице Волынова (нечетная сторона №13 по №15) до улицы А. Мирошниченко, по улице А. Мирошниченко (четная сторона с №6 по №20, нечетная сторона №1, 3) вдоль территории КЖБИ до реки Тобол.

Кіретін үйлер: Волынов көшесі бойынша № 13, 15; Ворошилов көшесі бойынша № 1А, 2, 3, 3А, 3Б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; Кочубей көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; А. Мирошниченко көшесі бойынша №3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; промбаза көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, А. Мирошниченко көшесі, 1, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №27 бөбекжай-бақшасы" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 60 сайлау учаскесі
Шекаралары: В. Чкалов көшесінен Абай даңғылы бойынша №26, 26/1, 26/2, 34А, Быковский көшесі бойынша № 9, Маяковский көшесі бойынша №104, 106, 106/1, 106А, 108, 108/1; В. Чкалов көшесі бойынша № 6, 10, 14, 15, 15А, 15Б.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №26, 26/1, 26/2, 34А; Быковский көшесі бойынша № 9; Маяковский көшесі бойынша№104, 106, 108, 108/1; В. Чкалов көшесі бойынша № 6, 10, 14 , 15, 15А, 15Б.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Быковский көшесі, 9, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының "Қостанай педагогикалық колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 61 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен В. Чкалов көшесі бойынша (жұп жағы №2, 2А, 2/1, 4 және тақ жағы №1,1А) шағын аудан аумағы арқылы Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесі бойынша (жұп жағы) Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 101) Воинов интернационалистов көшесіне дейін, Воинов интернационалистов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Быковский көшесі бойынша 1а; Гашек көшесі бойынша №8, 12, 12/1, 14, 16; Маяковский көшесі бойынша№101; В. Чкалов көшесі бойынша №1, 1А, 2, 2А, 2/1, 4.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 101, "№3 кәсіптік мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 62 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен Волынов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 113-тен № 125 дейін) В.Чкалов көшесіне дейін, В.Чкалов көшесі бойынша, №1, 1А, 5 үйлерді қоспағанда Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Гашек көшесі бойынша № 1, 1/1, 1/5, 1А, 1Б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2; Маяковский көшесі бойынша №113, 115, 117, 117/1, 117/2, 119, 119А, 121, 123, 125, 131; В. Чкалов көшесі бойынша № 3.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 119, "Мирас" Мәдениет үйінің ғимараты.
№ 63 сайлау учаскесі
Шекаралары: Волынов көшесінен Абай даңғылы бойынша (жұп жағы № 14-тен № 24 дейін) В.Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша (тақ жағы №5-тен № 9 дейін) Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы № 110-нан № 120 дейін) Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (жұп жағы № 12-ден №18 дейін) Абай даңғылына дейін.

Входят дома: по улице Волынова № 13, 15; по улице Ворошилова № 1А, 2, 3, 3А, 3Б, 66, 68, 70, 72, 74, 98; по улице Кочубея №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 16, 17; по улице А. Мирошниченко №3, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20; по улице Промбаза № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Местонахождение участка: город Костанай, улица А. Мирошниченко, 1, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №27 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 60
В границах: от улицы В. Чкалова по проспекту Абая (четная сторона № 26) до улицы Быковского, вдоль улицы Быковского, включая дом № 9, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона №108) до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (четная сторона с № 6 по № 14) до проспекта Абая.
Входят дома: по проспекту Абая №26, 26/1, 34А; по улице Быковского № 9; по улице Маяковского №104, 106, 106/1, 106А, 108, 108/1; по улице В. Чкалова № 6, 10, 14, 15, 15А, 15Б.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Быковского, 9, здание Коммунального государственного казенного предприятия "Костанайский педагогический колледж" управления образования акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 61
В границах: от реки Тобол по улице В. Чкалова (четная сторона №2, 2А, 2/1, 4 и нечетная сторона №1,1А) через территорию микрорайона до улицы Быковского, по улице Быковского (четная сторона) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона №101) до улицы Воинов Интернационалистов, по улице Воинов Интернационалистов, не включая дома по этой улицы, до реки Тобол.
Входят дома: по улице Быковского 1А; по улице Гашека №8, 12, 12/1, 14, 16; по улице Маяковского 101; по улице В. Чкалова №1, 1А, 2, 2А, 2/1, 4.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Маяковского, 101, здание Государственного учреждения "Профессиональная школа №3".
Избирательный участок № 62
В границах: от реки Тобол по улице Волынова, не включая дома по этой улицы, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с № 113 по № 125) до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова, не включая дома №1, 1А, 5, до реки Тобол.
Входят дома: по улице Гашека № 1, 1/1, 1/5, 1А, 1Б, 2, 2/1, 4/1, 6, 6/1, 6/2; по улице Маяковского №113, 115, 117, 117/1, 117/2, 119, 119А, 121, 123, 125, 131; по улице В. Чкалова № 3.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Маяковского, 119, здание Дворца культуры "Мирас"
Избирательный участок № 63
В границах: от улицы Волынова по проспекту Абая (четная сторона с № 14 по № 24) до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова (нечетная сторона с №5 по № 9) до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона с № 110 по № 120) до улицы Волынова, по улице Волынова (четная сторона с № 12 по №18) до проспекта Абая.

Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №14, 16, 20, 22, 24, 24А; Волынов көшесі бойынша №12, 14, 16, 18; Маяковский көшесі бойынша №110, 110/1, 112, 112/1, 114, 116, 116А, 118, 120; В. Чкалов көшесі бойынша № 5, 7, 7/1, 9.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 112, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 64 сайлау учаскесі
Шекаралары: Тобыл өзенінен КЖБИ аумағы шекарасының бойы А. Мирошниченко көшесіне дейін, А. Мирошниченко көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша (№3-тен №11 дейін, №6-дан №10 дейін) Тобыл өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Волынов көшесі бойынша №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; Ворошилов көшесі бойынша №3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 50, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Волынов көшесі, 9, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №19 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 65 сайлау учаскесі
Шекаралары: қаланың оңтүстік шекарасынан Абай даңғылы бойы, Генерал Арыстанбеков көшесіне дейін, Генерал Арыстанбеков көшесінің бойы, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, заң академиясы аумағының шекаралары және "Костанай Су" МКК аумағының шекарасы арқылы, В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша (осы көшедегі үйлерді қоспағанда) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 1-ден № 19 дейін, жұп жағы № 2-ден № 12/14 дейін).
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша № 1, 1Б, 1В, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/11, 1/15, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/34, 1/36, 1/37, 1/42, 1/44, 1/46, 1/58, 1/59, 1/68, 1/78, 1/93, 1/98, 2, 2А, 6, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 17, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің физика-математика лицейі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 66 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, С. Баймағамбетов көшесі, 5, Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасының "Қостанай облыстық туберкулезге қарсы диспансері" Мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты.
№ 67 сайлау учаскесі
Шекаралары: Карбышев көшесінен В. Чкалов көшесі бойынша 8-ші шағын аудан аумағы арқылы, осы ауданның № 11, 12, 13, 14, 14А, 15 үйлерін қоса алғанда, Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесінің бойы, осы көшедегі №55 үйді қосқанда, В. Чкалов көшесіне дейін
Кіретін үйлер: 8 шағын ауданы № 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1; Воинов Интернационалистов көшесі бойынша № 24; Карбышев көшесі бойынша № 55.

Входят дома: по проспекту Абая №14, 16, 20, 22, 24, 24А; по улице Волынова №12, 14, 16, 18; по улице Маяковского №110, 110/1, 112, 112/1, 114, 116, 116А, 118, 120; по улице В. Чкалова № 5, 7, 7/1, 9.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Маяковского, 112, здание Государственного учреждения "Средняя школа №20 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 64
В границах: от реки Тобол вдоль границы территории КЖБИ до улицы А. Мирошниченко, по улице А. Мирошниченко, не включая дома по этой улице, до улицы Волынова, по улице Волынова (с №3 по №11, с №6 по №10) до реки Тобол.
Входят дома: по улице Волынова №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11; по улице Ворошилова №3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 30, 50, 52, 54, 56,58, 60, 62, 64.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Волынова, 9, здание Государственного учреждения "Средняя школа №19 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 65
В границах: от южной границы города вдоль улицы Абая, до улицы Генарала Арстанбекова, вдоль улицы Генерала Арстанбекова, не включая дома по этой улице, через границу территории юридической академии и границы ГКП "Костанай-Су" до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова не включая дома по этой улице до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона с №1 по №19, четная сторона с №2 по №12/1).
Входят дома: по проспекту Абая № 1, 1Б, 1В, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/11, 1/15, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 1/23, 1/24, 1/25, 1/27, 1/28, 1/29, 1/30, 1/34, 1/36, 1/37, 1/42, 1/44, 1/46, 1/58, 1/59, 1/68, 1/78, 1/93, 1/98, 2, 2А, 6, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1.
Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 17, здание Государственного учреждения "Физико-математический лицей отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 66
Местонахождение участка: город Костанай, улица С. Баймагамбетова, 5, здание Коммунального государственного учреждения "Костанайский областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения акимата Костанайской области.
Избирательный участок № 67
В границах: от улицы Карбышева по улице В. Чкалова через территорию микрорайона 8, включая дома № 11, 12, 13, 14, 14а, 15 этого микрорайона, до улицы Карбышева, вдоль улицы Карбышева, включая дом №55 по этой улице, до улицы В. Чкалова.
Входят дома: № 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15/1 микрорайона 8, по улице Воинов Интернационалистов № 24; по улице Карбышева № 55.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 8 шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің Қостанай қаласы әкімдігінің №8 бөбекжай-бақшасы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 68 сайлау учаскесі
Шекаралары: Маяковский көшесінен Быковский көшесі бойынша (тақ жағы №1, 3) шағын аудан аумағы арқылы В. Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша, осы көшедегі үйлерді қоспағанда, Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (тақ жағы № 103-тен № 109/1 дейін) Быковский көшесіне дейін, Быковский көшесінің бойы (тақ жағы №7,11) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (жұп жағы) №23 орта мектебі аумағының бойы Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы) Быковский көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Быковский көшесі бойынша № 1, 3, 3/1, 7, 11; Маяковский көшесі бойынша №103, 105, 105/1, 105/2, 107, 107/1, 107/2, 109, 109/1, 109/2, 109/4, 109/7.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 131, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №23 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 69 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Амангелді" тұрғын үй алабының аумағы.
Кіретін үйлер: Абай көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 23, 25, 27/1, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 116В, 262, 1000; Гоголь көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/22, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 157; Дружба көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57; Ленин көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 39, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50А, 51, 52, 52/2, 53, 55, 55А, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57А, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 59, 64, 66; К. Маркс көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 17В, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48А, 49, 49/1, 50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 475, 475А; Мир көшесі бойынша № 1, 1А, 1/1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 28, 28А; Набережная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 49, 51; Парковая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37А, 37Б; Рудненская көшесі бойынша № 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12А/1, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 36; Северная көшесі бойынша № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 30; Тепличная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 5, 7, 7А; Целинная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; Школьная көшесі бойынша № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 56.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №30 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 70 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Геофизик" және Мехколонна-58 тұрғын үй алабының аумағы.
Кіретін үйлер: Геологическая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Зеленая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Набережная көшесі бойынша № 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19; Степная көшесі бойынша № 1, 1А, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13; "Водник" бау-бақшалық қоғамы №1, 13, 14, 15, 23, 58; Иноземцев көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Кравцов көшесі бойынша №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; Миляев көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; Речная көшесі бойынша № 1, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; 1 Речная көшесі бойынша № 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 44, 50; 2 Речная көшесі бойынша №1, 5, 7, 9, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 52; Тухачевский көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; Энергетиктер көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35, Мехколонна 58 көшесі бойынша №17, 19.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Геофизик тұрғын үй алабы, "Костанайская поисково-съемочная экспедиция" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
№ 71 сайлау учаскесі
Шекаралары: "Тепличный" тұрғын үй алабы ауданы.
Кіретін үйлер: Береговая көшесі бойынша №3, 5; Э. Гольдаде көшесі бойынша №1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5/1, 6, 7, 7А, 8 ,9, 9А, 9/1, 10, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 64; Тепличная көшесі бойынша № 1, 3, 3А, 4, 4/12, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28А, 29/2, 31, 34, 63А, 64, 64А, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 103, 106, 106А; "Тепличный" тұрғын үй алабы № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6А, 6/7А, 7, 8, 9, 9/8, 10, 10/8А, 11, 12, 14А, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; Цветочная көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; 1 Цветочная көшесі бойынша №5, 13, 12, 14, 16, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 36, 402, 403, 410, 412, 414, 415, 416, 418, 419, 420, 422, 424; 3 Цветочная көшесі бойынша №18; 2 Цветочный өтпе жолы бойынша № №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 3 Цветочный өтпе жолы бойынша № 9, 28, по улице Тепличный Комбинат №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 28, 29,31, 35, 46, 50, 56, 59, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 82, 83.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Тепличный тұрғын үй алабы., "Жанұя" отбасылық типтегі балалар үйі ғимараты.
№ 72 сайлау учаскесі

Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон 8, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад №8 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 68
В границах: от улицы Маяковского по улице Быковского (нечетная сторона №1, 3) через территорию микрорайона до улицы В. Чкалова, по улице В. Чкалова, не включая дома по этой улице, до улицы Маяковского, по улице Маяковского (нечетная сторона с № 103 по № 109/1) до улицы Быковского, вдоль улицы Быковского (нечетная сторона №7,11) до проспекта Абая, по проспекту Абая (четная сторона) вдоль территории Средней школы № 23 до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона) до улицы Быковского.
Входят дома: Быковского № 1, 3, 3/1, 7, 11; по улице Маяковского №103, 105, 105/1, 105/2, 107, 107/1, 107/2, 109, 109/1, 109/2, 109/4, 109/7.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Маяковского, 131, здание Государственного учреждения "Средняя школа №23 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 69
В границах: территория жилого массива "Амангельды".
Входят дома: по улице Абая № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 8, 9, 10, 11,11А, 12, 13, 23, 25, 27/1, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 116В, 262, 1000; по улице Гоголя № 1, 2, 3, 4, 6, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/22, 15А, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27, 157; по улице Дружбы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 57; по улице Ленина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38А, 39, 40, 40/1, 40/3, 40/4, 41, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4, 46/5, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50А, 51, 52, 52/2, 53, 55, 55А, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57А, 58/1, 58/2, 58/3, 58/4, 58/5, 58/6, 58/7, 58/8, 59, 64, 66; по улице К. Маркса №1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17Б, 17В, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48А, 49, 49/1, 50, 52, 54, 56, 56/1, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 475, 475А; по улице Мира № 1, 1А, 1/1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 25, 28, 28А; по улице Набережная № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 46/1, 46/2, 47, 47/1, 49, 51; по улице Парковая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 37А, 37Б; по улице Рудненская № 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 11А, 12, 12А, 12А/1, 12Б, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 23, 24, 36; по улице Северная № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 30; по улице Тепличная № 1, 2, 3, 5, 7, 7А; по улице Целинная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; по улице Школьная № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 56.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Амангельды, здание Государственного учреждения "Средняя школа №30 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 70
В границах: территория жилого массива "Геофизик" и Мехколонны-58. Входят дома: по улице Геологическая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25; по улице Зеленая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; по улице Набережная № 1, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19; по улице Степная № 1, 1А, 2, 2/1, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13; садовое общество Водник №1, 13, 14, 15, 23, 58; по улице Иноземцева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; по улице Кравцова №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41/5; по улице Миляева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39; по улице Речная № 1, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 36, 38, 56, 58, 60, 68; по улице 1 Речная № 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 44, 50; по улице 2 Речная №1, 5, 7, 9, 12, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 52; по улице Тухачевского № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 34; по улице Энергетиков №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/4, 27/6, 27/8, 27/10, 28, 29, 29/6, 29/7, 29/9, 29/11, 29/15, 29/17, 31, 31/1, 33, 35; по улице Мехколонна 58 №17, 19.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Геофизик, здание Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанайская поисково-съемочная экспедиция".
Избирательный участок № 71
В границах: жилой массив "Тепличный".
Входят дома: по улице Береговая №3, 5; по улице Э. Гольдаде №1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 5/1, 6, 7, 7А, 8 ,9, 9А, 9/1, 10, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 64; по улице Тепличная № 1, 3, 3А, 4, 4/12, 7, 8, 10, 11, 17/1, 18, 20/1, 22/2, 24, 25, 27/1, 28, 28А, 29/2, 31, 34, 63А, 64, 64А, 65, 65А, 66А, 67, 67А, 68, 103, 106, 106А; жилой массив "Тепличный" № 1, 2, 3, 4, 4/6, 5, 6, 6А, 6/7А, 7, 8, 9, 9/8, 10, 10/8А, 11, 12, 14А, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 60, 89, 169; по улице Цветочная №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 40, 380, 381, 382, 383, 387, 389, 390, 396, 399; по улице 1 Цветочная №3, 5, 29; по улице 3 Цветочная №18; по проезду 2 Цветочный №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, по проезду 3 Цветочный №9, 28, Тепличный Комбинат көшесі бойынша №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 20, 24, 26, 28, 29,31, 35, 46, 50, 56, 59, 64, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 82, 83.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Тепличный, здание детского дома семейного типа "Жануя".
Избирательный участок № 72

Шекаралары: Ы. Алтынсарин көшесінен Қостанай-сай сайының бойы С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы №120-дан №148 дейін) Нариман көшесіне дейін, Нариман көшесі бойынша (тақ жағы) Элеваторная көшесіне дейін, Элеваторная көшесі бойынша (тақ жағы №3-тен №37 дейін) В.М. Комаров көшесіне дейін, В. М. Комаров көшесі бойынша (жұп жағы №24-тен №56 дейін) 5 Декабрь көшесіне дейін, 5 Декабрь көшесі бойынша (жұп жағы № 48-ден № 68 дейін) Л. Беда көшесіне дейін, Л. Беда көшесі бойынша (жұп жағы № 58-ден № 68 дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 33-тен № 93 дейін) Қостанай-сай сайына дейін.
Кіретін үйлер 5 Декабрь көшесі бойынша № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/1А, 62/5, 62/7, 62/9, 62А, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/13, 59/19, 61, 63, 63/10, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; С. Баймагамбетов көшесі бойынша № 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 124А, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144/1, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; Л. Беда көшесі бойынша № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 86, 88, 90, 92А, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110А; В. М. Комаров көшесі бойынша № 24, 26, 30, 32, 32А, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/2А, 40/4, 40/4А, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58; Кооперативная көшесі бойынша № 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8А, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; Нариман көшесі бойынша № 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 127А, 129, 131, 133, 136, 137; Н. С. Фролов көшесі бойынша № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 105А, 06, 107, 108, 110, 11, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; Элеваторная көшесі бойынша №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А.

В границах: от улицы И. Алтынсарина вдоль лога Костанай-сай до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №120 по №148) до улицы Наримановская, по улице Наримановская (нечетная сторона) до улицы Элеваторная, по улице Элеваторная (нечетная сторона с №3 по №37) до улицы В. М. Комарова, по улице В. М. Комарова (четная сторона с №24 по №56) до улицы 5 Декабря, по улице 5 Декабря (четная сторона с № 48 по № 68) до улицы Л. Беды, по улице Л. Беды (четная сторона с № 58 по № 68) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (нечетная сторона с № 33 по № 93) до лога Костанай-сай.
Входят дома: по улице 5 Декабря № 1, 1А, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/1, 62/1А, 62/5, 62/7, 62/9, 62А, 64, 64/2, 64/4, 64/6, 64/8, 64/10, 64/12, 64/14, 64/16, 66, 66/6, 68; по улице И. Алтынсарина №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 59/9, 59/10, 59/11, 59/13, 59/19, 61, 63, 63/10, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; по улице С. Баймагамбетова №84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 104, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 124А, 125, 126, 127, 127/2, 127/4, 127/6, 127/8, 127/10, 128, 129, 129/1, 129/3, 129/5, 129/7, 129/9, 129/11, 129/13, 131, 132, 133, 134/1, 134/2, 134/3, 134/4, 134/5, 134/6, 134/7, 134/8, 134/9, 134/10, 134/11, 134/12, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141/1, 142, 143, 144/1, 145, 146, 148/1, 148/2, 148/3, 148/4, 148/5, 148/6, 148/7, 148/8, 148/9, 148/10, 148/12; по улице Л. Беды № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79,80, 82, 86, 88, 90, 92А, 94, 98, 100, 102, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 104/9, 104/11, 104/13, 106, 108, 110, 110А; по улице В. М. Комарова №24, 26, 30, 32, 32А, 38, 40, 40/1, 40/2, 40/2А, 40/4, 40/4А, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/9, 40/10, 40/11, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 54, 56, 58; по улице Кооперативная № 2, 3, 4, 4А, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8А, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/13, 11/14, 12, 13, 14, 14/12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28А, 30, 31, 32, 35, 36, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 36/9, 36/11, 36/12, 37, 39, 40, 40А, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63; по улице Наримановская №86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 109, 110, 111, 112, 112/1, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 127А, 129, 131, 133, 136, 137; по улице Н. С. Фролова № 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 91А, 93, 94, 96, 97, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 105А, 06, 107, 108, 110, 11, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 126; по улице Элеваторная №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35А.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 122, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №1 кешкі (ауысымды) жалпы білім беру мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 73 сайлау учаскесі
Шекаралары: қаланың батыс шекарасынан Гвардейская көшесі бойынша (тақ жағы) шағын аудан аумағы арқылы Карбышев көшесінің шекарасында, №55 үйді қоспағанда,қаланың батыс шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Карбышев көшесі бойынша № 10, 14, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Карбышев көшесі, 10, "КазТрансГазАймақ" Акционерлік қоғамының Қостанайдағы өндірістік филиалының ғимараты.
№ 74 сайлау учаскесі
Шекаралар: 6 шағын ауданы шекарасынан Карбышев көшесі бойынша Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша 7 шағын ауданы аумағы арқылы, осы шағын ауданның № 14, 15, 16, 17, 21, 25 үйлерін қоса алғанда, В.Чкалов көшесіне дейін, В. Чкалов көшесі бойынша "Қостанай Су" Мемлекеттік қазыналық кәсіпорын аумағы шекарасының бойы Волынов көшесіне дейін, Волынов көшесі бойынша шағын аудан аумағы арқылы Генерал Арыстанбеков көшесінің шекарасында, осы көшеде орналасқан үйлерді қоса алғанда, 6 шағын ауданы шекарасына дейін, Карбышев көшесіне дейінгі 6 шағын ауданы шекарасы.
Кіретін үйлер: 6 шағын ауданы бойынша №1, 1/1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110; 7 шағын ауданы бойынша № 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17Б/1, 17Г, 21, 21/2, 21/3, 25; Генерал Арыстанбеков көшесі бойынша № 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, ¾, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 4,, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 5/8, 5А, 5Б, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9А, 11/1, 11/2, 11А, 13, 13А, 15, 15/2, 15/3, 16А, 17, 17/1, 17/3, 17А, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21А, 22, 23, 24, 25, 26.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, 7 шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №10 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 75 сайлау учаскесі
Шекаралары: темір жол желісінен шағын аудан аумағы арқылы С. Мауленов көшесіне дейін, С. Мауленов көшесі бойынша (тақ жағы №1-ден №11дейін) Омар Досжанов көшесіне дейін, Омар Досжанов көшесі бойынша (тақ жағы №123-тен №133 дейін) А. Бородин көшесіне дейін, А. Бородин көшесі бойынша (тақ жағы №1-ден №41 дейін) Қостанай-сай сайының бойы В. М. Комаров көшесіне дейін, В. М. Комаров көшесі бойынша (осы көшедегі үйлерді қоспағанда) Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (жұп жағы) Уральская көшесіне дейін, Уральская көшесі бойынша қаланың батыс шекарасына дейін.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Л. Беды, 122, здание Государственного учреждения "Вечерняя (сменная) общеобразовательная школа №1 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 73
В границах: от западной границы город по улице Гвардейская (нечетная сторона) через территорию микрорайона в границах улицы Карбышева, за исключением дома №55, до западной границы город.
Входят дома: по улице Карбышева № 10, 14, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Карбышева,10, здание Акционерного общества Костанайского произвоственного филиала "КазТрансГазАймак".
Избирательный участок № 74
В границах: от границы микрорайона 6 по улице Карбышева до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию микрорайона 7, включая дома № 14, 15, 16, 17, 21, 25 этого микрорайона, до улицы В. Чкалова , по улице В. Чкалова вдоль границы территории Государственного коммунального предприятия "Костанай-Су" до улицы Волынова, по улице Волынова через территорию микрорайона в границах улицы Генерала Арстанбекова, включая дома, расположенные на этой улицы, до границы микрорайона 6, вдоль границы микрорайона 6 до улицы Карбышева.
Входят дома: №1, 1/1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 31, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77/1, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110; микрорайона 6; № 14, 14А, 15, 15/1, 15А, 16, 17, 17А, 17Б, 17Б/1, 17Г, 21, 21/2, 21/3, 25; микрорайона 7; по улице Генерала Арстанбекова № 1, 3, 3/1, 3/2, 3/3, ¾, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 4, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 5/8, 5А, 5Б, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 9А, 11/1, 11/2, 11А, 13, 13А, 15, 15/2, 15/3, 16А, 17, 17/1, 17/3, 17А, 19, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21А, 22, 23, 24, 25, 26.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон 7, здание Государственного учреждения "Средняя школа №10 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 75
В границах: от линии железной дороги через территорию микрорайона до улицы С. Мауленова, по улице С. Мауленова (нечетная сторона с №1 по №11) до улицы Омара Дощанова, по улице Омара Дощанова (нечетная сторона с №123 по №133) до улицы А. Бородина, по улице А. Бородина (нечетная сторона с №1 по №41) вдоль лога Костанай-сай до улицы В. М. Комарова, по улице В. М. Комарова (не включая дома по этой улице) до улицы Карбышева, по улице Карбышева (четная сторона) до улицы Уральская, по улице Уральская до западной границы города.

Кіретін үйлер: А. Бородин көшесі бойынша № 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; Омар Досжанов көшесі бойынша 123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; Железнодорожная көшесі бойынша № 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Юлия Журавлева көшесі бойынша № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; С. Мауленов көшесі бойынша №1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3А, 12/3Б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30А, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33/б, 35, 35Б; Н. С. Фролов көшесі бойынша № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185А, 187, 187А, 189; Л. Беда көшесі бойынша № 237А, Полевая көшесі бойынша №2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; Уральская көшесі бойынша №1, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 20А, 21, 23, 23А, 26, 28, 29, 29А, 35, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 41, 43, 46, 51, 109, 112, 115, 386; Уральский тұйық көшесі бойынша №1, 4, 6, 6/1, 8, 10, 16, 16А, 61.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Л. Беда көшесі, 237/2, "Колледж Зерек" жеке мекеменің ғимараты.
№ 76 сайлау учаскесі
Шекаралары: Луговая, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионер, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Достык көшелері.
Кіретін үйлер: 40 лет Победы көшесі бойынша № 1, 2, 3, 10, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 24, 24/2, 26, 28, 30, 31, 34; 70 лет Октября көшесі бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 34, 73; Дружбинская көшесі бойынша № 12, 16, 3, 4; Луговая көшесі бойынша № 10, 12, 13, 14, 16, 16/2, 18, 2, 20, 20/2, 30, 4, 40, 6, 8; Молодежная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 2А, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 35, 4, 4А, 44, 5, 6, 7, 8, 8/1, 81, 9; Парковая көшесі бойынша № 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 17, 5, 9; Пионер көшесі бойынша №1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 4, 54, 6, 8; Садовая көшесі бойынша № 10, 11а, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 4, 40, 6, 8; Солнечный көшесі бойынша № 2; Степная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; Строительная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9; Трудовая көшесі бойынша № 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Школьная көшесі бойынша № 21, 4, 4/2, 4/24, 4/8.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Дружба тұрғын үй алабы, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Дружба орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты
№ 77 сайлау учаскесі
Шекаралары: Болашақ, Шаңырақ, Бәйтерек, Тасбулак көшелері.
Кіретін үйлер: Бәйтерек көшесі бойынша № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 19, , 20, 24, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47; Болашақ көшесі бойынша № 1, 3, 4, 8, 9, 11, 14, 16, 18, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64; Тасбулак көшесі бойынша № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;; Шаңырақ көшесі бойынша № 2, 4, 12, 15, 16, 22, 24, 26.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Қонай тұрғын үй алабы "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің "Чапай негізгі мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 78 сайлау учаскесі
Шекаралары: Центральная, Минский, Луговая, Зеленая, Степная, Придорожная көшелері.

Входят дома: по улице А. Бородина № 1, 1А, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41А; по улице Омара Дощанова №123, 123/1, 123/2, 123/4, 123/6, 123/8, 123/10, 123/12, 125, 127, 127/1, 129, 133; по улице Железнодорожная № 4, 6, 8, 8А, 10, 12, 14, 16, 20А, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; по улице Юлии Журавлевой № 87, 89, 93, 95, 97, 128, 130, 132, 136, 138, 140; по улице С. Мауленова №1, 1А, 3, 3А, 5, 7, 9, 9А, 10А, 11, 11А, 11Б, 12/1, 12/2, 12/3, 12/3А, 12/3Б, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/3, 19, 20, 22, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1, 29/3, 30, 30А, 33, 33/1, 33/3, 33/5, 33/6, 33/7, 33/б, 35, 35Б; по улице Н. С. Фролова № 172, 174, 176, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/5, 176/6, 176/7, 176/8, 176/9, 178, 178/1, 180, 182, 185А, 187, 187А, 189; по улице Л. Беды № 237А; по улице Полевая №2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26; по улице Уральская №1, 2, 2А, 3, 4, 4/1, 4/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18А, 19, 20А, 21, 23, 23А, 26, 28, 29, 29А, 35, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 41, 43, 46, 51, 109, 112, 115, 386; по переулку Уральский №1, 4, 6, 6/1, 8, 10, 16, 16А, 61.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Л. Беды, 237/2, здание частного учреждения "Колледж ЗЕРЕК".
Избирательный участок № 76
В границах: улицы Луговая, Молодежная, Школьная, Трудовая, Строительная, Степная, Пионерская, 40 лет Победы, 70 лет Октября, Парковая, Садовая, Дружбинская, Достык.
Входят дома: по улице 40 лет Победы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 24, 24/2, 26, 28, 30, 31, 34; по улице 70 лет Октября № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9,10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 34, 73; по улице Дружбинская № 3, 4, 12, 16; по улице Луговая № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 16/2, 18, 20, 20/2, 30, 40; по улице Молодежная № 1, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9,10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 44, 81; по улице Парковая № 5, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 17; по улице Пионерская № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 54; по улице Садовая № 2, 4, 6, 8, 10, 11А, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; по улице Солнечная № 2; по улице Степная № 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; по улице Строительная № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17; по улице Трудовая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; по улице Школьная № 4, 4/2, 4/24,4/8, 21.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Дружба, здание Государственного учреждения "Дружбинская средняя школа отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 77
В границах: улицы Болашак, Шанырак, Байтерек, Тасбулак.
Входят дома: по улице Байтерек № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9; 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 29, 31, 35, 37, 39, 43, 45, 47; по улице Болашак № 1, 3, 4, 8, 9, 11, 14, 16, 18, 23, 24, 26, 28, 29, 31, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 52, 54, 58, 60, 62, 64; по улице Тасбулак № 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22; по улице Шанырак № 12, 15, 16, 22, 24, 26.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Кунай, здание Государственного учреждения "Чапаевская основная школа отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 78
В границах: улицы Центральная, Минская, Луговая, Зеленая, Степная, Придорожная.

Кіретін үйлер: Зеленая көшесі бойынша № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 18; Луговая көшесі бойынша № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9,11, 13, 15; Минский көшесі бойынша № 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Придорожная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 7; Степная көшесі бойынша № 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9; Центральная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ударник тұрғын үй алабы, "Аула клубы" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
№ 851 сайлау учаскесі
Шекарасы: Северо-западный шағын ауданының аумағы Ю. Гагарин көшесіндегі үйлерді қоса алғанда.
Северо-западный шағын ауданы: 35-15, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 41-5, 41-5а, 41-6, 41-7, 41-8, 41-10, 41-11, 41-12, 41-13, 41-14, 41-15, 41-16, 41-17, 41-18, 42-3, 42-4, 42-5, 42-6, 42-8, 42-9, 42-10, 42-11, 42-12, 42-13, 42-14, 42-16, 42-17, 42-18, 42-19, 42-20, 47-2, 47-3, 47-4, 47-5, 47-7, 47-8, 47-10, 47-11, 47-12, 47-13, 47-14, 47-15, 47-16, 47-17, 48-2, 48-3, 48-4, 48-5, 48-6, 48-7, 48-8, 48-10, 48-11, 48-12, 48-13, 48-14, 48-15, 48-16, 48-18, 48а-1, 48а-2, 48а-4, 48а-5, 49-1, 49-3, 49-4, 49-5, 49-6, 49-7, 49-8, 49-9, 49-10, 49-11, 49-12, 49-13, 49-14, 49-15, 49-16, 49-17, 49-18, 49-19, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-7, 50-8, 50-9, 50-10, 51-1, 51-2, 51-3, 51-4, 51-5, 51-6, 51-9, 51-10, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7, 52-8, 52-9, 52-10, 52-11, 52-13, 52-14, 52-15, 52-16, 52-17, 52-18, 52-22, 52-23, 53-1, 53-2, 53-3, 53-4, 54-1, 54-2, 54-3, 54-4, 54-7, 54-8, 54-9, 54-10, 54-11, 54-12, 54-13, 54-14, 54-15, 54-16, 54-17, 54-18, 54-19, 54-20, 54-21, 54-22, 54-23, 54-24, 54-25, 55-1, 55-2, 55-3, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10, 55-13, 55-14, 55-15, 55-16, 55-17, 55-17А, 55-18, 55-19, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 56-6, 56-7, 56-8, 56-9, 56-10, 56-11, 56-12, 56-14, 56-15, 56-16, 56-17, 56-18, 56-20, 56-21, 56-22, 57-1, 57-2, 57-3, 57-4, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8, 57-9, 57-10, 57-11, 57-12, 57-13, 57-14, 57-16, 57-17, 57-18, 57-19, 57-20, 57-21, 57-22, 57-23, 57-23А, 57-24, 57-25, 57-26, 57-27, 57-28, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 58-7, 58-8, 58-10, 58-11, 58-12, 58-13, 58-14, 58-15, 58-17, 58-18, 58-19, 58-20, 58-21, 58-22, 58-24, 58-25, 58-26, 58-27, 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-7, 59-8, 59-9, 59-10, 59-12, 59-13, 59-14, 59-15, 59-17, 59-18, 59-19, 59-20, 59-21, 59-22, 59-23, 59-24, 59-25, 59-26, 59-27, 59-28, 62-4, 62-6, 62-7, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 63-5, 63-6, 63-7, 63-8, 63-9, 63-10, 63-11, 63-13, 63-14, 63-15, 65-1, 65-2, 65-3, 65-5, 65-6 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-13, 65-14, 65-16, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 66-8, 66-9, 66-10, 66-11, 66-12, 66-13, 66-14, 66-15, 66-16, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-14, 67-15, 67-16, 67-17, 68-1, 68-2, 68-3, 68-4, 68-5, 68-6, 68-7, 68-8, кв.68-9, 68-12, 68-13, 68-14, 68-15, 68-16, 68-17, 69-1, 69-2, 69-3, 69-4, 69-6, 69-7, 69-8, 69-9, 69-10, 69-11, 69-13, 69-13А, 69-15, 69-16, 69-17, 70-1, 70-4, 70-6, 70-7, 70-8, 70-10, 70-11, 70-12, 70-13, 70-14, 70-19, 70-20, 70-21, 70-22, 70-23, 70-25, 70-26, 70-27, 70-28, 70-29, 70-30, 70-34, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 71-6, 71-7, 71-8, 71-9, 71-10, 71-11, 71-12, 71-13, 71-14, 71-15,71-16, 71-17, 71-18, 71-19, 71-20, 71-21, 71-22, 71-23, 71-24, 71-25, 71-26, 71-27, 71-28, 72-10, 72-17, 72-63, 72-64, 73-2, 73-2А, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 73-7, 73-8, 73-9, 73-10, 73-11, 73-12, 73-13, 73-14, 73-15, 73-16; 73-6, 73-7, 73-8, 73-9, 73-10, 73-11, 73-12, 73-13, 73-14, 73-15, 73-16 кварталдары; Ю. Гагарин көшесі бойынша № 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 75-8, 75-9, 75-10, 75-11, 75-12, 75-13, 75-14, 75-15, 75-16, 75-17, 75-18, 75-19, 75-20, 75-21, 75-22, 75-23, 75-24, 75-25, 75-26, 75-27, 75-28, 75-29, 75-32, 75-33, 75-36, 75-37, 75-38, 75-39, 75-40, 75-41, 75-42, 75-43, 75-44, 75-47, 75-48, 195, 197, 197А, 199, 203, 205, 207, № 209, № 211, № 213, 215, 219, 223, 225, 227, 229, 231.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Северо-западный шағын ауданы, "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 15 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 852 сайлау учаскесі

Входят дома: по улице Зеленая № 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10, 12, 18; по улице Луговая № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15; по улице Минская № 1, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; по улице Придорожная № 1, 2, 3, 4, 7; по улице Степная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11; по улице Центральная № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
Местонахождение участка: город Костанай, жилой массив Ударник, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Дворовый клуб".
Избирательный участок № 851
В границах: территории микрорайона Северо-западного включая дома по улице Ю. Гагарина.
микрорайон Северо-западный: кварталы 35-15, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 41-5, 41-5А, 41-6, 41-7, 41-8, 41-10, 41-11, 41-12, 41-13, 41-14, 41-15, 41-16, 41-17, 41-18, 42-3, 42-4, 42-5, 42-6, 42-8, 42-9, 42-10, 42-11, 42-12, 42-13, 42-14, 42-16, 42-17, 42-18, 42-19, 42-20, 47-2, 47-3, 47-4, 47-5, 47-7, 47-8, 47-10, 47-11, 47-12, 47-13, 47-14, 47-15, 47-16, 47-17, 48-2, 48-3, 48-4, 48-5, 48-6, 48-7, 48-8, 48-10, 48-11, 48-12, 48-13, 48-14, 48-15, 48-16, 48-18, 48а-1, 48А-2, 48А-4, 48А-5, 49-1, 49-3, 49-4, 49-5, 49-6, 49-7, 49-8, 49-9, 49-10, 49-11, 49-12, 49-13, 49-14, 49-15, 49-16, 49-17, 49-18, 49-19, 50-1, 50-2, 50-3, 50-4, 50-5, 50-7, 50-8, 50-9, 50-10, 51-1, 51-2, 51-3, 51-4, 51-5, 51-6, 51-9, 51-10, 52-1, 52-2, 52-3, 52-4, 52-5, 52-6, 52-7, 52-8, 52-9, 52-10, 52-11, 52-13, 52-14, 52-15, 52-16, 52-17, 52-18, 52-22, 52-23, 53-1, 53-2, 53-3, 53-4, 54-1, 54-2, 54-3, 54-4, 54-7, 54-8, 54-9, 54-10, 54-11, 54-12, 54-13, 54-14, 54-15, 54-16, 54-17, 54-18, 54-19, 54-20, 54-21, 54-22, 54-23, 54-24, 54-25, 55-1, 55-2, 55-3, 55-5, 55-6, 55-7, 55-8, 55-9, 55-10, 55-13, 55-14, 55-15, 55-16, 55-17, 55-17А, 55-18, 55-19, 56-1, 56-2, 56-3, 56-4, 56-6, 56-7, 56-8, 56-9, 56-10, 56-11, 56-12, 56-14, 56-15, 56-16, 56-17, 56-18, 56-20, 56-21, 56-22, 57-1, 57-2, 57-3, 57-4, 57-5, 57-6, 57-7, 57-8, 57-9, 57-10, 57-11, 57-12, 57-13, 57-14, 57-16, 57-17, 57-18, 57-19, 57-20, 57-21, 57-22, 57-23, 57-23А, 57-24, 57-25, 57-26, 57-27, 57-28, 58-1, 58-2, 58-3, 58-4, 58-5, 58-6, 58-7, 58-8, 58-10, 58-11, 58-12, 58-13, 58-14, 58-15, 58-17, 58-18, 58-19, 58-20, 58-21, 58-22, 58-24, 58-25, 58-26, 58-27, 59-1, 59-2, 59-3, 59-4, 59-5, 59-7, 59-8, 59-9, 59-10, 59-12, 59-13, 59-14, 59-15, 59-17, 59-18, 59-19, 59-20, 59-21, 59-22, 59-23, 59-24, 59-25, 59-26, 59-27, 59-28, 62-4, 62-6, 62-7, 63-1, 63-2, 63-3, 63-4, 63-5, 63-6, 63-7, 63-8, 63-9, 63-10, 63-11, 63-13, 63-14, 63-15, 65-1, 65-2, 65-3, 65-5, 65-6 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-13, 65-14, 65-16, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 66-8, 66-9, 66-10, 66-11, 66-12, 66-13, 66-14, 66-15, 66-16, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-14, 67-15, 67-16, 67-17, 68-1, 68-2, 68-3, 68-4, 68-5, 68-6, 68-7, 68-8, 68-9, 68-12, 68-13, 68-14, 68-15, 68-16, 68-17, 69-1, 69-2, 69-3, 69-4, 69-6, 69-7, 69-8, 69-9, 69-10, 69-11, 69-13, 69-13А, 69-15, 69-16, 69-17, 70-1, 70-4, 70-6, 70-7, 70-8, 70-10, 70-11, 70-12, 70-13, 70-14, 70-19, 70-20, 70-21, 70-22, 70-23, 70-25, 70-26, 70-27, 70-28, 70-29, 70-30, 70-34, 71-1, 71-2, 71-3, 71-4, 71-5, 71-6, 71-7, 71-8, 71-9, 71-10, 71-11, 71-12, 71-13, 71-14, 71-15,71-16, 71-17, 71-18, 71-19, 71-20, 71-21, 71-22, 71-23, 71-24, 71-25, 71-26, 71-27, 71-28, 72-10, 72-17, 72-63, 72-64, 73-2, 73-2А, 73-3, 73-4, 73-5, 73-6, 73-7, 73-8, 73-9, 73-10, 73-11, 73-12, 73-13, 73-14, 73-15, 73-16; по улице Ю. Гагарина: 75-1, 75-2, 75-3, 75-4, 75-5, 75-6, 75-7, 75-8, 75-9, 75-10, 75-11, 75-12, 75-13, 75-14, 75-15, 75-16, 75-17, 75-18, 75-19, 75-20, 75-21, 75-22, 75-23, 75-24, 75-25, 75-26, 75-27, 75-28, 75-29, 75-32, 75-33, 75-36, 75-37, 75-38, 75-39, 75-40, 75-41, 75-42, 75-43, 75-44, 75-47, 75-48, 195, 197, 197А, 199, 203, 205, 207, № 209, № 211, № 213, 215, 219, 223, 225, 227, 229, 231.
Местонахождение участка: город Костанай, микрорайон Северо-западный, Государственного учреждения "Средняя школа № 15 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 852

Шекарасы: Урицкий көшесінен Победа көшесіне дейін (тақ жағы № 207-ден № 221 дейін) теміржол жолының желісіне дейін Высокая көшесіндегі үйлерді қоса, Пушкин көшесіне дейін, Пушкин көшесі бойынша (жұп жағы) Урицкий көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Амангелді көшесі бойынша №198, 203, 213; Дзержинский көшесі бойынша №27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/3А, 43/4, 43/6, 43/7, 43/8, 43/10, 43/12, 45, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90; Б. Майлин көшесі бойынша №16, 18, 24, 33, 57, 57а, 59, 67, 72, 79; Победа көшесі бойынша №207, 207/2А, 217, 219, 225; Урицкий көшесі бойынша №13, 15, 19, 19/1, 19/2, Вокзальная көшесі бойынша №26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; Темірбаев көшесі бойынша №82, 84, 111, 111А, 111 Г; Пушкин көшесі бойынша 226, 228, 228А, 230, 232, 232А, 234, 236, Высокая көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №8 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 853 сайлау учаскесі
Шекарасы: Г. Қайырбеков көшесінен (тақ жағы № 231-ден № 281 дейін) Введенская көшесіне дейін, Введенская көшесі бойынша (тақ жағы № 39-дан № 41 дейін) Орджоникидзе көшесіне дейін, Орджоникидзе көшесі бойынша (тақ жағы № 19-дан № 23 дейін) Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесі бойынша (тақ жағы № 226-дан № 246 дейін) Әбіл-сай сайға дейін, Әбіл-сай сайдан Г. Қайырбеков көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №287, 287А, 289, 291, 293, 295, 297, 298, 301, 303, 305, 316, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №226, 228, 230, 232, 232/1, 232/2, 234, 236, 240, 242, 244, 246; Введенская көшесі бойынша №1А, 2, 2/1, 2/2, 2/2А, 2/3, 2/4, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37/1, 39, 41; 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 27/2, 27/4, 27/6, 27/8, 28, 29, 29А, 30, 32, 32А; Заводская көшесі бойынша №2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; Г. Қайырбеков көшесі бойынша №231, 233, 235, 237, 239, 241, 241/2, 243, 245, 247, 247/1, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281; Лермонтов көшесі бойынша №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12а, 13, 13/6А, 13А, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 18/3, 19; 1 Лермонтов өтпе жолы бойынша №1, 2/1, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; 2 Лермонтов өтпе жолы бойынша №1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; 3 Лермонтов өтпе жолы бойынша №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; 4 Лермонтов өтпе жолы бойынша № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; 5 Лермонтов өтпе жолы бойынша №1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19; 6 Лермонтов өтпе жолы бойынша № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12; Орджоникидзе көшесі бойынша №19, 19А, 21, 23; Северная көшесі бойынша № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34.

В границах: от улицы Урицкого по улице Победы (нечетная сторона с № 207 по № 221) до линии железной дороги включая дома по улице Высокая, до улицы Пушкина, по улице Пушкина (четная сторона) до улицы Урицкого.
Входят дома: по улице Амангельды №198, 203, 213; по улице Дзержинского №27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 43/3А, 43/4, 43/6, 43/7, 43/8, 43/10, 43/12, 45, 49, 51, 53, 56, 58, 60, 62/1, 64/1, 67, 68, 76, 78, 80, 84, 86, 88, 90; по улице Б. Майлина №16, 18, 24, 33, 57, 57А, 59, 67, 72, 79; по улице Победы №207, 207/2А, 217, 219, 225; по улице Урицкого №13, 15, 19, 19/1, 19/2; по улице Вокзальная №26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 44, 44А, 46, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105; по улице Темирбаева №80, 82, 84, 111, 111А, 111 Г; по улице Пушкина №226, 228, 228А, 230, 232, 232А, 234, 236; по улице Высокая №1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Урицкого, 58, здание Государственного учреждения "Средняя школа №8 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 853
В границах: от улицы Г. Каирбекова (нечетная сторона с №231 по 281) до улицы Введенская, по улицы Введенская (нечетная сторона №39, №41) до улицы Орджоникидзе, по улице Орджоникидзе (нечетная сторона с №19 по №23) до улицы И. Алтынсарина, по улице И. Алтынсарина (четная сторона с №226 по №246) до лога Абиль-сай, вдоль лога Абиль-сай до улицы Г. Каирбекова.
Входят дома: по проспекту Абая №287, 287А, 289, 291, 293, 295, 297, 298, 301, 303, 305, 316, 318, 320, 320/2, 320/4, 322; по улице И. Алтынсарина №226, 228, 230, 232, 323/1, 234, 236, 240, 242, 244, 246; по улице Введенская №1А, 2, 2/1, 2/2, 2/2А, 2/3, 2/4, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/1А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 37/1, 39, 41; по улице Заводская № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11; по улице Г. Каирбекова №231, 233, 235, 237, 239, 241, 241/2, 243, 245, 247, 247/1, 249, 251, 253, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281; по улице Лермонтова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12А, 13, 13/6А, 13А, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 17/3, 18, 18/3, 19; по проезду 1 Лермонтова №1, 2/1, 2А, 3, 3А, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16; по проезду 2 Лермонтова № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; по проезду 3 Лермонтова №3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20; по проезду 4 Лермонтова № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; по проезду 5 Лермонтова №1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19; по проезду 6 Лермонтова № 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 12; по улице Орджоникидзе № 19, 19А, 21, 23; по улице Северная № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №11 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты здание.
№ 854 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тобыл өзенінен С. Кубеев көшесіне дейін, онкодиспансер шекарасы бойы, оның аумағын қоспағанда, Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесінен Текстильщиктер көшесіне дейін, Текстильщиктер көшесі бойынша Тобы өзеніне дейін.
Кіретін үйлер: Левобережная көшесі бойынша №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; Мичурин көшесі бойынша №1, 1/12, 1/13, 1/14, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/23, 75/25, 75/25а, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77а, 77б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86а, 87, 88, 88/1, 90/3, 90/4, 90/5, 98, 100, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 106; Почтовая көшесі бойынша №1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29А, 39, 54, 58, 60; Транспортная көшесі бойынша №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 122, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 138.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Г. Қайырбеков, 334, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №9 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 855 сайлау учаскесі
Шекарасы: Транспортная көшесінен Текстильщиктер көшесі бойынша, жеке құрылыс үйлерін қоса, Г. Қайырбеков көшесіне дейін №342, 381, 383, 387, 389, 387/1, 393 үйлерді қоса, Текстильщиктер көшесіне дейін.
Кіретін үйлер: Г. Қайырбеков көшесі бойынша №342, 381, 387, 387/1, 389, 389/1, 391, 393, 393А, 395; 2-өтпе жолы Г. Қайырбеков көшесі № 6; Текстильщиктер көшесі бойынша № 3, 3/51, 3А, 6, 6/1 8, 9, 9А, 9Б, 15, 17, 19; жеке құрылыс үйлері № 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 28.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Тепличная көшесі, 9, "Студенттер" мәдениет сарайының ғимараты.
№ 856 сайлау учаскесі
Шекарасы: Маяковский көшесінен М. Хакімжанова көшесі бойынша (тақ жағы № 7-ден № 25 дейін) С. Баймагамбетов көшесіне дейін, С. Баймагамбетов көшесі бойынша (жұп жағы № 10-ден № 46 дейін) Абай даңғылына дейін, Абай даңғылы бойынша (тақ жағы № 39), Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесі бойынша (жұп жағы № 80-нен № 82 дейін) Сибирская көшесіне дейін, Сибирская көшесі бойынша Маяковский көшесіне дейін, Маяковский көшесі бойынша (жұп жағы) М. Хакімжанова көшесіне дейін.

Местонахождение участка: город Костанай, улица Введенская, 37, здание Государственного учреждения "Средняя школа №11 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 854
В границах: от реки Тобол по улице С. Кубеева, вдоль границы онкодиспансера, не включая его территорию, до улицы Мичурина, от улицы Мичурина до улицы Текстильщиков, по улице Текстильщиков до реки Тобол.
Входят дома: по улице Левобережная №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; по улице Мичурина №1, 1/12, 1/13, 1/14, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41,42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/5, 75/11, 75/13, 75/15, 75/17, 75/23, 75/25, 75/25А, 75/27, 75/35, 75/39, 76, 77, 77А, 77Б, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 86А, 87, 88, 88/1, 90/3, 90/4, 90/5, 98, 100, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 106; по улице Почтовая №1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/2, 8, 8/2, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 29А, 39, 54, 58, 60; по улице Транспортная №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 62, 64, 65, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 122, 124, 125, 126, 129, 130, 132, 133, 138.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Г. Каирбекова, 334, здание Государственного учреждения "Средняя школа №9 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 855
В границах: От улицы Транспортная по улице Текстильщиков включая дома индивидуальной застройки , до улицы Г. Каирбекова включая дома №342, 381, 383, 387, 387/1, 389, 393 до улицы Текстильщиков.
Входят дома: по улице Г. Каирбекова № 342, 381, 387, 387/1, 389, 389/1, 391, 393, 393А, 395; по улице Текстильщиков № 3, 3/51, 3А,6, 6/1 8, 9, 9А, 9Б, 15, 17, 19; дома индивидуальной застройки № 1/1, 1/8, 1/16, 2, 2/9, 4, 5, 6, 8, 9, 9А, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 28.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Текстильщиков, 9, здание Дворца культуры "Студентов".
Избирательный участок № 856
В границах: от улицы Маяковского по улице М. Хакимжановой (нечетная сторона с № 7 по № 25) до улицы С. Баймагамбетова, по улице С. Баймагамбетова (четная сторона с №10 по №46) до проспекта Абая, по проспекту Абая (нечетная сторона №39), до улицы Джамбула, по улице Джамбула (четная сторона №80, №82) до улицы Сибирская, по улице Сибирская до улицы Маяковского, по улице Маяковского (четная сторона) до улицы М. Хакимжановой.

Кіретін үйлер: Абай даңғылы бойынша №39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53/1, 54, 54А, 54/2, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12; Абай көшесі бойынша №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 55; Ы. Алтынсарин көшесі бойынша №1, 1/1, 1/3, 3, 3/2, 3/3, 2, 2/1, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Ы. Алтынсарин тұйық көшесі бойынша № 11, 15, 17, 17А, 19, 21, 21А; С. Баймагамбетов көшесі бойынша №10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/5А, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46; Сибирская көшесі бойынша №1, 2/2, 3,3/1А, 4, 4/2, 4/4, 4/4А, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/5А, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; М. Хакімжанова көшесі бойынша №11/6, 13, 19, 21, 25; 5 Декабрь көшесі бойынша №94, 96, 98, 100, 100А, 102; Жамбыл көшесі бойынша №70, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 76, 76/1, 76/4, 78, 78/2, 78/4, 80, 84.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №18 мектеп-гимназия" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 857 сайлау учаскесі
Шекарасы: Строительная көшесінен батыс шағын ауданы аумағы арқылы Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесі бойынша (тақ жағы № 1-ден № 9 дейін) Строительная көшесіне дейін, Строительная көшесі бойынша (жұп жағы) батыс шағын ауданы аумағы шекарасына дейін.
Кіретін үйлер: Карбышев көшесі бойынша № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9; Строительная көшесі бойынша №2, 2/2, 3, 3А, 4, 4/1, 4/46А, 4/7, 5, 6, 6/1, 12, 12А.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Строительная көшесі, 8, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №17 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
№ 858 сайлау учаскесі
Шекарасы: қаланың оңтүстік шекарасынан Генерал Арстанбеков көшесіне дейін 5 шағын ауданындағы үйлерді қоса.
Кіретін үйлер: 5 шағын ауданы № 1, 1А, 3, 5, 5/1, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 21А, 28.
Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Абай даңғылы, 17, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің Физика-математикалық лицейі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты здание.
№ 859 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Қостанай - 2" шағын ауданы аумағы, Северо-западный шағын ауданы.

Входят дома: по проспекту Абая №39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53/1, 54, 54А, 54/2, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/3, 58/4, 59, 60, 61, 61/2, 61/4, 61/6, 61/8, 61/10, 61/12, по улице Абая №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 55; по улице И. Алтынсарина №1, 1/1, 1/3, 3, 3/2, 3/3, 2, 2/1, 4, 6, 8, 8А, 8Б, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 10/3, 10/4, 10/5, 10/7, 10/8, 10/9, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; по переулку Алтынсарина № 11, 15, 17, 17А, 19, 21, 21А; по улице С. Баймагамбетова №10, 12, 14, 16, 18, 18А, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28, 32, 34, 34/1, 36, 36/1, 38, 40, 42, 44, 44/1, 44/2, 44/3, 44/4, 44/5, 44/5А, 44/6, 44/7, 44/8, 44/9, 44/10, 44/11, 44/12, 44/13, 44/15, 44/17, 44/18, 44/22, 46; по улице Сибирская №1, 2/2, 3, 3/1А, 4, 4/2, 4/4, 4/4А, 4А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/5А, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/11, 11/13, 11/15, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/7, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29; по улице М. Хакимжановой №11/6, 13, 19, 21, 25; по улице 5 Декабря № 94, 96, 98, 100, 100А, 102, по улице Джамбула №70, 72, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 73, 74/1, 74/3, 74/4, 76, 76/1, 76/4, 78, 78/2, 78/4, 80, 84.
Местонахождение участка: город Костанай, улица И. Алтынсарина, 1, здание Государственного учреждения "Школа- гимназия №18 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 857
В границах: От улицы Строительная через территорию западного микрорайона до улицы Карбышева, по улице Карбышева (нечетная сторона с №1 по №9) до улицы Строительная, по улице Строительная (четная сторона) до границы территории западного микрорайона.
Входят дома: по улице Карбышева № 1, 2/1, 3, 5, 5/1, 7, 9; по улице Строительная № 2, 2/2, 3, 3А, 4, 4/1, 4/46А, 4/7, 5, 6, 6/1, 12, 12А.
Местонахождение участка: город Костанай, улица Строительная, 8, здание Государственного учреждения "Средняя школа №17 отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 858
В границах: от южной границы города до улицы Генерала Арстанбекова включая дома микрорайона 5.
Входят дома: № 1, 1А, 3, 5, 5/1, 7, 7А, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 16, 17, 18, 20, 20А, 21, 21А, 28, микрорайона 5. Местонахождение участка: город Костанай, проспект Абая, 17, здание Государственного учреждения "Физико-математический лицей отдела образования акимата города Костаная".
Избирательный участок № 859
В границах: территория микрорайона "Костанай-2", территория микрорайона Северо-западный.

Кіретін үйлер: Самал көшесі бойынша №2, 3/10, 3/36, 3/38, 3/42, 4, 4/3, 5, 5/5, 6, 6/6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А; Вишневая көшесі бойынша №2, 3, 5, 6, 10, 10/8, 12, 16, 17, 19; Қайнар көшесі бойынша №10, 12/4, 19/3, 10А, 12, 15, 17, 3; Раздольная көшесі бойынша № 8, 9, 12, 13, 18, 20, 21, 23; Автозавод көшесі бойынша № 2/30, 4/2, 4/6, 4/12, 4/16, 4/18, 20, 22, 29; Кленовая көшесі бойынша №1г, 3, 3/4, 3/20, 3/28, 3/34, 3/46, 5, 5/1, 5/13, 5/19, 45; Станционный 1 өтпе жолы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 12/11, 12/13, 12/14, 12/15, 12/17, 12/19, 12/21, 12/23, 13, 14, 14/2, 14/4, 14/6, 14/8, 14/12, 14/14, 14/16, 14/20, 14/24, 14/28, 14/32, 14/34, 18, 38, 38/2, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/26, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/9, 40/11, 40/19, 46/2, 47/6, 54/3, 54/5; Степная көшесі бойынша №4, 5, 8, 9, 10, 10А, 17, 20, 21, 25, 26, 27, 29, 35, 41; 6 Солнечная көшесі бойынша № 1, 3, 4, 8, 15, 17, 19, 23, 25, 29; 7 Солнечная көшесі бойынша № 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42; 8 Солнечная көшесі бойынша №3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 41; Ақсу көшесі бойынша № 1, 1А, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13А, 13Г, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 28/15, 28/17, 28/21, 29; Северо-западный шағын ауданы: 37-3, 37-4, 37-5, 37-6, 37-7, 37-8, 37-9, 37-10, 37-11, 37-12, 37-13, 37-14, 37-15, 37-15, 37-16, 37-17, 37-18, 37-19, 37-20, 37-21, 37-22, 37-23, 37-24, 37-25, 37-26, 37-27, 37-28, 37-29, 37-30, 37-31, 37-32, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 38-6, 38-7, 38-8, 38-9, 38-10, 38-11, 38-12, 38-13, 38-14, 38-15, 38-16, 38-18, 38-19, 38-20, 38-21, 38-22, 38-23, 38-25, 38-26, 38-27, 38-28, 38-29, 39-1, 39-2, 39-3, 39-4, 39-5, 39-6, 39-7, 39-7а, 39-8, 39-10, 39-11, 39-12, 39-13, 39-14, 39-15, 39-16, 39-17, 39-18, 39-19, 39-20, 39-21, 39-21а, 39-21в, 39-22, 39-23, 39-25, 39-26, 39-27, 39-28, 40-1, 40-2, 40-3, 40-5, 40-6, 40-7, 40-8, 40-9, 40-10, 40-11, 40-12, 40-13, 40-13а, 40-14, 40-15, 40-16, 40-17, 40-18, 40-19, 40-20, 40-21, 40-22, 40-23, 40-24, 40-25, 40-26, 40-27, 40-28, 43-,,3, 43-4,43-5, 43-6, 43-7, 43-8, 43-9, 43-10, 43-12, 43-13, 43-15, 43-17, 43-18, 43-19, 43-20, 43-21, 43-22, 43-23, 43-24, 44-2, 44-3, 44-4, 44-5, 44-6, 44-7, 44-9, 44-10, 44-11, 44-12, 44-13, 44-15, 44-16, 44-17, 44-19, 44-20, 44-21, 44-22, 44-23, 44-24, 45-1, 45-3, 45-5, 45-6, 45-7, 45-8, 45-9, 45-10, 45-11, 45-12, 45-13, 45-14, 45-15, 45-16, 45-18, 45-19, 45-20, 45-21, 45-22, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 46-6, 46-7, 46-8, 46-9, 46-10, 46-11, 46-12, 46-13, 46-14, 46-15, 46-16, 46-17, 46-18, 46-19, 46-20, 46-21, 46-22, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 60-7, 60-8, 60-10, 60-12, 60-13, 60-14, 60-15, 60-17, 60-18, 60-19, 60-20, 60-21, 60-22, 60-23, 60-24, 60-25, 60-26, 60-27, 60-28, 60-29, 60-30, 60-31, 60-32, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61-6, 61-7, 61-8, 61-9, 61-10, 61-11, 61-12, 61-13, 61-14, 61-15, 16-18, 61-19, 61-20, 61-21, 61-22, 61-24, 61-25, 61-26, 61-28, 61-29, 61-30, 64-1, 64-2, 64-3, 64-4, 64-5, 64-6, 64-7, 64-8, 64-11, 64-12, 64-13, 64-14, 64-15, 64-16, 64-17, 64-18, 64-19, 64-20, 64-21, 64-22 кварталдары.

Входят дома: по улице Самал №2, 3/10, 3/36, 3/38, 3/42, 4, 4/3, 5, 5/5, 6, 6/6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 38А; по улице Вишневая №2, 3, 5, 6, 10, 10/8, 12, 16, 17, 19; по улице Кайнар №3,10, 12/4, 19/3, 10А, 12, 15, 17; по улице Раздольная № 8, 9, 12, 13, 18, 20, 21, 23; по улице Автозаводская № 2/30, 4/2, 4/6, 4/12, 4/16, 4/18, 20, 22, 29; по улице Кленовая №1Г, 3, 3/4, 3/20, 3/28, 3/34, 3/46, 5, 5/1, 5/13, 5/19, 45; по проезду 1 Станционный № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12/1, 12/3, 12/5, 12/7, 12/9, 12/11, 12/13, 12/14, 12/15, 12/17, 12/19, 12/21, 12/23, 13, 14, 14/2, 14/4, 14/6, 14/8, 14/12, 14/14, 14/16, 14/20, 14/24, 14/28, 14/32, 14/34, 18, 38, 38/2, 38/8, 38/10, 38/12, 38/16, 38/26, 38/30, 38/34, 40/3, 40/5, 40/9, 40/11, 40/19, 46/2, 47/6, 54/3, 54/5; по улице Степная №4, 5, 8, 9, 10, 10А, 17, 20, 21, 25, 26, 27, 29, 35, 41; по улице 6 Солнечная № 1, 3, 4, 8, 15, 17, 19, 23, 25, 29; по улице 7 Солнечная № 2, 6, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 36, 40, 42; по улице 8 Солнечная №3, 5, 7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 37, 39, 41; по улице Аксу № 1, 1А, 3, 4, 5, 7, 7/1, 9, 11, 13, 13А, 13Г, 15, 17, 19, 21, 21А, 23, 25, 27, 28/15, 28/17, 28/21, 29; микрорайон Северо-западный: кварталы 37-3, 37-4, 37-5, 37-6, 37-7, 37-8, 37-9, 37-10, 37-11, 37-12, 37-13, 37-14, 37-15, 37-15, 37-16, 37-17, 37-18, 37-19, 37-20, 37-21, 37-22, 37-23, 37-24, 37-25, 37-26, 37-27, 37-28, 37-29, 37-30, 37-31, 37-32, 38-2, 38-3, 38-4, 38-5, 38-6, 38-7, 38-8, 38-9, 38-10, 38-11, 38-12, 38-13, 38-14, 38-15, 38-16, 38-18, 38-19, 38-20, 38-21, 38-22, 38-23, 38-25, 38-26, 38-27, 38-28, 38-29, 39-1, 39-2, 39-3, 39-4, 39-5, 39-6, 39-7, 39-7а, 39-8, 39-10, 39-11, 39-12, 39-13, 39-14, 39-15, 39-16, 39-17, 39-18, 39-19, 39-20, 39-21, 39-21а, 39-21В, 39-22, 39-23, 39-25, 39-26, 39-27, 39-28, 40-1, 40-2, 40-3, 40-5, 40-6, 40-7, 40-8, 40-9, 40-10, 40-11, 40-12, 40-13, 40-13А, 40-14, 40-15, 40-16, 40-17, 40-18, 40-19, 40-20, 40-21, 40-22, 40-23, 40-24, 40-25, 40-26, 40-27, 40-28, 43-3, 43-4,43-5, 43-6, 43-7, 43-8, 43-9, 43-10, 43-12, 43-13, 43-15, 43-17, 43-18, 43-19, 43-20, 43-21, 43-22, 43-23, 43-24, 44-2, 44-3, 44-4, 44-5, 44-6, 44-7, 44-9, 44-10, 44-11, 44-12, 44-13, 44-15, 44-16, 44-17, 44-19, 44-20, 44-21, 44-22, 44-23, 44-24, 45-1, 45-3, 45-5, 45-6, 45-7, 45-8, 45-9, 45-10, 45-11, 45-12, 45-13, 45-14, 45-15, 45-16, 45-18, 45-19, 45-20, 45-21, 45-22, 46-1, 46-2, 46-3, 46-4, 46-6, 46-7, 46-8, 46-9, 46-10, 46-11, 46-12, 46-13, 46-14, 46-15, 46-16, 46-17, 46-18, 46-19, 46-20, 46-21, 46-22, 60-1, 60-2, 60-3, 60-4, 60-5, 60-6, 60-7, 60-8, 60-10, 60-12, 60-13, 60-14, 60-15, 60-17, 60-18, 60-19, 60-20, 60-21, 60-22, 60-23, 60-24, 60-25, 60-26, 60-27, 60-28, 60-29, 60-30, 60-31, 60-32, 61-1, 61-2, 61-3, 61-4, 61-5, 61-6, 61-7, 61-8, 61-9, 61-10, 61-11, 61-12, 61-13, 61-14, 61-15, 16-18, 61-19, 61-20, 61-21, 61-22, 61-24, 61-25, 61-26, 61-28, 61-29, 61-30, 64-1, 64-2, 64-3, 64-4, 64-5, 64-6, 64-7, 64-8, 64-11, 64-12, 64-13, 64-14, 64-15, 64-16, 64-17, 64-18, 64-19, 64-20, 64-21, 64-22.

Учаскенің орналасқан жері: Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5, "Қостанай қаласы әкімдігі білім бөлімінің №122 орта мектебі" Мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Қостанай қаласы әкімінің 2018
жылғы 16 қарашадағы шешіміне
2-қосымша
Қостанай қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған);
2. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 3 "Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5104 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 қазанда "Наш Костанай" газетінде жарияланған;
3. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 3 "Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5380 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 наурызда "Наш Костанай" газетінде жарияланған);
4. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 6 "Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6013 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 қарашада "Наш Костанай" газетінде жарияланған);
5. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 3 "Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6908 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 5 "Қостанай қаласы әкімінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 2 "Қостанай қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7132 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

Местонахождение участка: город Костанай, улица Белинского, 5, здание Государственного учреждения "Средняя школа №122 отдела образования акимата города Костаная".
Приложение 2
к решению акима города
Костаная от "16" ноября 2018
года № 3
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Костаная
1. Решение акима города Костаная Костанайской области от 10 февраля 2014 года №2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4493, опубликовано 27 марта 2014 года в газете "Наш Костанай");
2. Решение акима города Костаная Костанайской области от 5 сентября 2014 года № 3 "О внесении изменений в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5104, опубликовано14 октября 2014 года в газете "Наш Костанай");
3. Решение акима города Костаная Костанайской области от 10 февраля 2015 года № 3 "О внесении изменений в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5380, опубликовано 3 марта 2015 года в газете "Наш Костанай");
4. Решение акима города Костанай Костанайской области от 29 октября 2015 года № 6 "О внесении изменений и дополнения в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6013, опубликовано 24 ноября 2015 года в газете "Наш Костанай");
5. Решение акима города Костаная Костанайской области от 27 февраля 2017 года №3 "О внесении измений в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года №2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6908, опубликовано 18 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение акима города Костаная от 12 июня 2017 года №5 "О внесении изменения в решение акима города Костаная от 10 февраля 2014 года №2 "Об образовании избирательных участков на территории города Костаная" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7132, опубликовано 31 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).