Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 193 "Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 309 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 8172 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 193 "Қашар кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7479 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 232330,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 25619,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11376,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 193 "О бюджете поселка Качар на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 14 декабря 2018 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 декабря 2018 года № 8172
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 193 "О бюджете поселка Качар на 2018-2020 годы" (опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 7479) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 232330,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 25619,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1176,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;