Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 18 мамырдағы № 179 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 маусымда № 7830 болып тіркелді. Күші жойылды – Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2022 жылғы 4 ақпандағы № 100 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 04.02.2022 № 100 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ержанов
Мәслихат хатшысы Г. Елтебаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Арқалық қаласы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н. Ахметжанов
2018 жылғы "18" мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Арқалық қаласы бойынша мемлекеттік
Кірістер басқармасы республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
_______________________ А. Утебаев
2018 жылғы "18" мамыр

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 18 мая 2018 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2018 года № 7830. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 4 февраля 2022 года № 100
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 04.02.2022 № 100 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года, Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ержанов
Секретарь маслихата Г. Елтебаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата города Аркалыка"
________________________ Н. Ахметжанов
"18" мая 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
республиканского государственного
учреждения Управление государственных доходов
по городу Аркалыку департамента
государственных доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов Министерства
финансов Республики Казахстан"
__________________________________ А. Утебаев
"18" мая 2018 года