Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің Қайыңды ауылы аумағында шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 7742 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 01-20/246 ұсынысы негізінде, Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Арқалық қаласы Қайыңды ауылдық округінің Қайыңды ауылы аумағында ірі қара малдардың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қайыңды ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы 2017 жылғы 15 тамыздағы № 2 "Арқалық қаласы Қайынды ауылдық округінің Қайынды ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 7187 тіркелген, 2017 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп саналсын.
3. "Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін:
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне еңгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі Ж.К. Минзятов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылық министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Арқалық
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Е. Канапин
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау министрлігінің
қоғамдық денсаулық сақтау
Комитеті Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
Департаментінің Арқалық
қалалық Қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Б. Қорғанбекова
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_____________ Қ. Бейсенов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Каинды Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области
Решение акима Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области от 28 апреля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2018 года № 7742
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 27 марта 2018 года № 01-20/246, аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Каинды Каиндинского сельского округа города Аркалыка Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Каиндинского сельского округа от 15 августа 2017 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Каинды Каиндинского сельского округа города Аркалыка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7187 опубликовано 13 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Каиндинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настояшего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Каиндинского селького округа Минзятов Ж.К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Аркалыкская
городская территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________ Е. Канапин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аркалыкское городское
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
____________ Б. Курганбекова
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата города Аркалыка"
___________ К. Бейсенов