Лисаков қаласының әкімшілік аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 145 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 7741 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 30.12.2020 № 461 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Лисаков қаласыныңәкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласының әкімшілік аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Лисаков қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қостанай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулынымемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Лисаков қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялау үшін жолдауды;
4) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің экономикалық мәселелер жөніндегі орынбасары А.Т. Сұлтановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лисаков қаласының әкімі А. Исмағұлов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы
Ішкі істер департаменті
Лисаков қаласының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
__________ Қ. Сатубалдин
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Лисаковск
қалалық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ А. Горбенко
Әкімдіктің
2018 жылғы 17 сәуірдегі
№ 145 қаулысына қосымша
Лисаков қаласының әкімшілік аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на административной территории города Лисаковска
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 17 апреля 2018 года № 145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2018 года № 7741. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 30 декабря 2020 года № 461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Лисаковска Костанайской области от 30.12.2020 № 461 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектовна административной территории города Лисаковска, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Лисаковска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Костанайской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Лисаковска;
4) размещение настоящегопостановления на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска по экономическим вопросам Султанова А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Лисаковска А. Исмагулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел города Лисаковска
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ К. Сатубалдин
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Лисаковское городское управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________ А. Горбенко
Приложение
к постановлению акимата
от 17 апреля 2018 года № 145
Места размещения нестационарных торговых объектов на административной территории города Лисаковска

1. Лисаков қаласы, Труд көшесі, № 6А құрылыстың жанында.
2. Лисаков қаласы, Верхнетобольский көшесі, № 4 құрылыстың жанында.
3. Лисаков қаласы, 2 шағын аудан, № 32 құрылыстың жанында.
4. Лисаков қаласы, Октябрь кенті, Алматы көшесі, № 31 үйдің жанында.
5. Лисаков қаласы, Красногор ауылы, Парковый көшесі, № 14 құрылыстың жанында.

1. Город Лисаковск, улица Труда, возле строения № 6А.
2. Город Лисаковск, улица Верхнетобольская, возле строения № 4.
3. Город Лисаковск, 2 микрорайон, возле строения № 32.
4. Город Лисаковск, поселок Октябрьский, улица Алматинская, возле дома № 31.
5. Город Лисаковск, село Красногорское, улица Парковая, возле строения № 14.