Мәслихаттың 2014 жылғы 24 шілдедегі № 236 "Қостанай облысы Лисаков қаласы Октябрь кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 278 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қарашада № 8082 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 ақпандағы № 119 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 28.02.2022 № 119 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-3-бабының 6-тармағына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 шілдедегі № 236 "Қостанай облысы Лисаков қаласы Октябрь кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін көшелер тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5041 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 қыркүйекте "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихаттың хатшысы С. Шалдыбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Октябрь кентінің әкімі
____________ Б. Камелов
2018 жылғы "10" қазан
Мәслихаттың
2018 жылғы 10 қазандағы
№ 278 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменения в решение маслихата от 24 июля 2014 года № 236 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества поселка Октябрьский города Лисаковска Костанайской области"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 октября 2018 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2018 года № 8082. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28 февраля 2022 года № 119
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Лисаковска Костанайской области от 28.02.2022 № 119 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 июля 2014 года № 236 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц для участия в сходе местного сообщества поселка Октябрьский города Лисаковска Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5041, опубликовано 11 сентября 2014 года в газете "Лисаковская новь") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким поселка Октябрьский
____________ Б. Камелов
"10" октября 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 10 октября 2018 года
№ 278
Приложение
к решению маслихата