Лисаков қаласы Октябрь кентінің құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы Октябрь кенті әкімінің 2018 жылғы 10 тамыздағы № 6 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 тамызда № 8011 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Октябрь кенті халқының пiкiрiн ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы қорытындысы негізінде, Октябрь кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің Комсомольский көшесі Жастар көшесіне қайта аталсын.
2. "Октябрь кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қостанай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Лисаков қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялау үшін жолдауды;
4) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Лисаков қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Камелов

О переименовании составной части поселка Октябрьский города Лисаковска
Решение акима поселка Октябрьский города Лисаковска Костанайской области от 10 августа 2018 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2018 года № 8011
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Октябрьский, на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 июня 2018 года, аким поселка Октябрьский РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Комсомольская поселка Октябрьский города Лисаковска в улицу Жастар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Октябрьский" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Костанайской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Лисаковска;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Лисаковска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Камелов