Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 7716 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109-бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7447 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2173807,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 511073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3911,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 639,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1658184,5 мың теңге;
2) шығындар – 2182369,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69077,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17503,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– - 77638,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77638,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 2018 жылға арналған еңбек нарығын дамыту үшін 31101,0 теңге көлемінде.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі мазмұндағы 11), 12) тармақшаларымен толықтырылсын:
"11) білім беру мекемелерін жоғары жылдамдықты интернетке қосу үшін 9882,5 мың теңге.";
"12) жаңартылған мазмұндағы кітаптарды сатып алу үшін 3199,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының кезектен тыс сессиясының төрағасы К. Зверева
Алтынсарин аудандық мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Е. Павлюк
2018 жылғы 4 сәуір
Мәслихаттың
2018 жылғы 4 сәуірдегі
№ 166 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 4 апреля 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 апреля 2018 года № 7716. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7447, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2173807,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 511073,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3911,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 639,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1658184,5 тысяча тенге;
2) затраты – 2182369,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69077,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17503,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 77638,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77638,5 тысяч тенге.";
в пункте 3 указаного решения подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) на развитие рынка труда на 2018 год в сумме 31101,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) для включения организаций образования к высокоскоростному Интернету в сумме 9882,5 тысяч тенге.";
"12) на приобретение учебников по обновленному содержанию в сумме 3199,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата К. Зверева
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
_____________________ Е. Павлюк
4 апреля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 апреля 2018 года
№ 166
Приложение 1
к решению маслихата