Алтынсарин ауданының 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 8187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4896058,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 500887,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2301,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7689,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4385181,2 мың теңге;
2) шығындар – 4909844,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35589,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59361,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23772,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 49375,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49375,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 22.11.2019 № 267 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін бюджет субвенциялар көлемі 1423064,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) 2019 жылға арналған мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 838,0 мың теңге сомасында;
2) 2019 жылға арналған халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге 3027,0 мың теңге сомасында;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2019 жылға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 4824,0 мың теңге сомасында;
4) 2019 жылға еңбек нарығын дамытуға 25603,0 мың теңге сомасында;
5) 2019 жылға тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 14915,0 мың теңге сомасында;
6) 2019 жылға негізгі қызметкердің оқу кезеңіне ауыстырылғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 10782,0 мың теңге сомасында;

О районном бюджете Алтынсаринского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2018 года № 8187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4896058,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 500887,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2301,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7689,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4385181,2 тысяча тенге;
2) затраты – 4909844,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35589,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59361,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23772,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 49375,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49375,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 22.11.2019 № 267 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1423064,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи на 2019 год в сумме 838,0 тысяч тенге;
2) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения на 2019 год в сумме 3027,0 тысяч тенге;
3) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2019 год в сумме 4824,0 тысяч тенге;
4) на развитие рынка труда на 2019 год в сумме 25603,0 тысяч тенге;
5) на доплату учителям прошедшим стажировку по языковым курсам на 2019 год в сумме 14915,0 тысяч тенге;
6) на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника на 2019 год в сумме 10782,0 тысяч тенге;

7) бастауыш негізгі жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге 2019 жылға арналған педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін 42543,0 мың теңге сомасында;
8) 2019 жылға арналған жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге 78247,0 мың теңге сомасында;
9) 2019 жылға арналған ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға 122345,0 мың теңге сомасында;
10) мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерін ұлғайтуға 1431,0 мың теңге сомасында;
11) мектеп педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 1966,0 мың теңге сомасында;
12) жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесін төмендетуге байланысты олардың жалақы мөлшерін арттыру үшін 15000,0 мың теңге сомасында шығындарды өтеуге;
13) 2019 жылға арналған мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 60600,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер;
14) 2019 жылға арналған республикалық бюджеттің шығындарын өтеуге 103090,0 мың теңге сомасында;
15) Докучаевка ауылында су таратқыш және тарату желілерінің құрылысына 676165,0 мың теңге сомасында;
16) Шоқай ауылында су таратқыш және тарату желілерін салуға 502948,0 мың теңге сомасында;
17) Новоалексеевка ауылында су таратқыш және тарату желілерінің құрылысына 565284,0 мың теңге сомасында;
18) Красный Кордон, Сатай ауылдарының су тартқыш және тарату желілерін салуға 500000,0 мың теңге сомасында;
19) Силантьевка ауылында газ тарату желілерінің құрылысына 117678,0 мың теңге сомасында.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын ұстауға 14317,0 мың теңге сомасында;
2) 1 сыныпқа электрондық кезекті енгізуге 13653,0 мың теңге сомасында;

7) на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного общего среднего образования на 2019 год в сумме 42543,0 тысяч тенге;
8) на доплату учителям организаций образования реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования на 2019 год в сумме 78247,0 тысяч тенге;
9) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы на 2019 год в сумме 122345,0 тысяч тенге;
10) на увеличение размеров должностных окладов педагогов- психологов школ в сумме 1431,0 тысяч тенге;
11) на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам - психологам школ в сумме 1966,0 тысяч тенге;
12) на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы в сумме 15000,0 тысяч тенге;
13) бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистам на 2019 год в сумме 60600,0 тысяч тенге;
14) на компенсацию потерь республиканского бюджета на 2019 год в сумме 103090,0 тысяч тенге;
15) на строительство водовода и разводящих сетей в селе Докучаевка в сумме 676165,0 тысяч тенге;
16) на строительство водовода и разводящих сетей в селе Шокай в сумме 542948,0 тысяч тенге;
17) на строительство водовода и разводящих сетей в селе Новоалексеевка в сумме 565284,0 тысяч тенге;
18) на строительство водовода и разводящих сетей сел Красный Кордон, Сатай в сумме 500000,0 тысяч тенге;
19) на строительство газораспределительных сетей в селе Силантьевка в сумме 117678,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из областного бюджета:
1) на содержание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 14317,0 тысяч тенге;
2) на внедрение электронной очереди в 1 класс в сумме 13653,0 тысяч тенге;

3) 2017-2021 жылдарға арналған Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге 2019 жылға арналған 1463,0 мың теңге сомасында;
4) 2019 жылға арналған Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 2017-2021 жылдарға арналған 5810,0 мың теңге сомасында;

3) на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы на 2019 год в сумме 1463,0 тысячи тенге;
4) на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы на 2019 год в сумме 5810,0 тысяч тенге;

5) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3168,0 мың теңге сомасында.
5. Алтынсарин ауданының жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 3000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
7. 2019 жылға ауылдық округтер, селолар, ауыл бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілісін.

5) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3168,0 тысяч тенге;
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа Алтынсаринского района на 2019 год в сумме 3000,0 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов района на 2019 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 22.11.2019 № 267 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
122285,5
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
122285,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122285,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
104648,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17637,0
"Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17060,5
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16780,5
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
"Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8292,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8012,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
"Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15319,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10000,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5319,0
"Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20214,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14895,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5319,0
"Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9906,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9626,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
"Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19356,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14037,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5319,0
"Алтынсарин ауданының Новоалексеев ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9934,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 22.11.2019 № 267 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
01
Государственные услуги общего характера
122285,5
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
122285,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122285,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
104648,5
022
Капитальные расходы государственного органа
17637,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района"
17060,5
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16780,5
Капитальные расходы государственного органа
280,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района"
8292,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8012,0
Капитальные расходы государственного органа
280,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района"
15319,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10000,0
Капитальные расходы государственного органа
5319,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Красный Кордон Алтынсаринского района"
20214,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14895,0
Капитальные расходы государственного органа
5319,0
Государственное учреждение " Аппарат акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района"
9906,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9626,0
Капитальные расходы государственного органа
280,0
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района"
19356,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14037,0
Капитальные расходы государственного органа
5319,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новоалексеевка Алтынсаринского района"
9934,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

9654,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
"Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11016,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10736,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
"Алтынсарин ауданы Свердловка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11188,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10908,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280,0
04
Бiлiм беру
2005,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2005,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2005,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2005,0
"Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1205,0
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1205,0
"Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
800,0
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
800,0
Мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 205 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтар арасында бөлінуі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 22.11.2019 № 267 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
II. Шығындар
12344,0
15
Трансферттер
12344,0
1
Трансферттер
12344,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12344,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
12344,0
"Алтынсарин ауданы Большечураков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2797,0
"Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
600,0
"Алтынсарин ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
635,0
"Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4005,0
"Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1157,0
"Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1100,0
"Алтынсарин ауданы Новоалексеев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

9654,0
Капитальные расходы государственного органа
280,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района"
11016,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10736,0
Капитальные расходы государственного органа
280,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Свердловка Алтынсаринского района"
11188,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10908,0
Капитальные расходы государственного органа
280,0
04
Образование
2005,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2005,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2005,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2005,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района"
1205,0
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1205,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района"
800,0
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
800,0
Приложение 6
к решению маслихата
от 21 декабря 2018 года № 205
Распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 22.11.2019 № 267 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
II. Затраты
12344,0
15
Трансферты
12344,0
1
Трансферты
12344,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12344,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
12344,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района"
2797,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Димитровского сельского округа Алтынсаринского района"
600,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Докучаевского сельского округа Алтынсаринского района"
635,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Красный Кордон Алтынсаринского района"
4005,0
Государственное учреждение " Аппарат акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района"
1157,0
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района"
1100,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новоалексеевка Алтынсаринского района"