Большая Чураковка ауылының құрамдас бөліктеріне қайта атау беру туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Большая Чураковка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 мамырда № 7764 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Большая Чураковка ауылын тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, 2017 жылғы 4 желтоқсандағы Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясы отырысының қорытындысы негізінде Большая Чураковка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Большая Чураковка ауылдық округінің Большая Чураковка ауылының келесі көше атаулары қайта аталсын:
1) Октябрьская көшесін Атамекен көшесіне;
2) Пионерская көшесін Мұрагер көшесіне;
3) Совхозная көшесін Бәйтерек көшесіне;
2. "Алтынсарин ауданының Большая Чураковка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалык құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Ө. Жөкешбаев

О переименовании составных частей в селе Большая Чураковка
Решение акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 4 мая 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2018 года № 7764
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории села Большая Чураковка, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 4 декабря 2017 года, аким Большечураковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Большая Чураковка Большечураковского сельского округа:
1) улицу Октябрьская в улицу Атамекен;
2) улицу Пионерская в улицу Мұрагер;
3) улицу Совхозная в улицу Бәйтерек;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Большечураковского сельского округа
У. Жукешбаев