Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округіндегі Большая Чураковка ауылында ірі қара малдың бруцеллезы бойынша шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 маусымдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 7920 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2011 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысы 2018 жылғы 4 маусымдағы № 01-20/95 ұсынысы негізінде Большая чураковка ауылдық округi әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округіндегі Большая Чураковка ауылында ірі қара малдың бруцеллезы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Большая чураковка ауылдық округi әкімінің 2018 жылғы 10 cәуірдағы № 1 "Алтынсарин ауданы Большая чураковка ауылдық округіндегі Большая Чураковка ауылына шектеу iс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде нөмірі 7730 болып тіркелген, 2018 жылы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Алтынсарин ауданы Большая чураковка округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімінің шешімін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы шаруашылық" жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жириялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Большая чураковка ауылдық округінің әкімі Ө. Жөкешбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттiк
мекемесiнің басшысы
_____________ А. Ергалиев
2018 жылы 27 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетiнiң Алтынсарин
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы
_____________ Б. Бекбосынов
2018 жылы 27 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдык денсаулық сақтау
департаментінің Алтынсарин
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы"
РММ басқарманың басшысы
_______________ А. Әуезбеков
2018 жылы 27 маусым

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Большая Чураковка Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района
Решение акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 27 июня 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2018 года № 7920
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 июня 2018 года № 01-20/95 аким Большечураковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Большая Чураковка Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Большечураковского сельского округа от 10 апреля 2018 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Большая Чураковка Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7730, от 11 мая 2018 года опубликовано на Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции:
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Большечураковского сельского округа У. Жукешбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Алтынсаринского района"
________________ А. Ергалиев
27 июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Алтынсаринская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ Б. Бекбосынов
27 июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель РГУ "Алтынсаринское
районное управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________ А. Әуезбеков
27 июня 2018 года