Мәслихаттың 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 14 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 221 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 7847 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 14 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6375 тіркелген, 2016 жылғы 3 маусымда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен сессия төрағасы Д. Есмағамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Амангелді ауданының
жер қатынастары бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Қ. Кенжебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің Амангелді
ауданы бойынша мемлекеттік
Кірістер басқармасы
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
__________ Ж. Тажибаева

О признании утратившим силу решения маслихата от 19 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2018 года № 7847
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 апреля 2016 года № 14 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6375, опубликовано 3 июня 2016 года в газете "Аманкелді арайы");
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Д. Есмагамбетова
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Амангельдинского района"
__________________ К. Кенжебаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
Управление государственных доходов
по Амангельдинскому району
департамента государственных
доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ Ж. Тажибаева