Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 240 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 8139 болып тіркелді. Шешімнің қолданыста болу мерзімі 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі – 01.01.2020 дейін (шешімнің 2-т.).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Кезектен тыс сессия төрағасы И. Гучигов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Бекмурзин А. Т.
2018 жылғы 23 қараша

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 ноября 2018 года № 240. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 ноября 2018 года № 8139. Срок действия решения - до 1 января 2020 года
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения - до 01.01.2020 (п. 2 решения).
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 25 декабря 2017 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии И. Гучигов
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Аулиекольского района"
_______________ Бекмурзин А. Т.
23 ноября 2018 года