Әулиекөл ауданының ауыл, кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 258 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 8202 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417 675,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 394,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 268,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 365 013,7 мың теңге;
2) шығындар – 421 044,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 368,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 368,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 04.11.2019 № 346 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін:
1) Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектепке дейін жаяу жүргіншілер жолын салуға;
2) орталық саябақты жайландыруға;
3) мемлекеттік қызметкерлердің саяжолын жайландыруға;
4) көшелерге бейнебақылау камераларын орнатуға;
5) жол жөндеу бойынша смета әзірлеуге.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.03.2019 № 283 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 04.11.2019 № 346 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-2. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық және облыстық бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 02.05.2019 № 302 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах села, поселка, сельских округов Аулиекольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 25 декабря 2018 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2018 года № 8202. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Аулиеколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 675,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 394,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 268,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 365 013,7 тысяч тенге;
2) затраты – 421 044,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 368,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 368,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.11.2019 № 346 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) устройство тротуарной дорожки до средней школы имени Шокана Уалиханова;
2) обустройство центрального парка;
3) обустройство Аллеи государственных служащих;
4) установку уличных камер видеонаблюдения;
5) разработку смет по ремонту дорог.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.03.2019 № 283 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.11.2019 № 346 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского и областного бюджетов на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесiгi".
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 02.05.2019 № 302 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).

1-3. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-4. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Әулиекөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 118701,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Құсмұрын кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –145 819,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 297,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 430,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 123 092,0 мың теңге;
2) шығындар –152 252,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 433,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 433,4 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 04.11.2019 № 346 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде көшелерде бейнебақылау камераларын орнатуға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 19.03.2019 № 283 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-2. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

1-3. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-4. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете села Аулиеколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 118701,0 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 145 819,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 297,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 430,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –123 092,0 тысячи тенге;
2) затраты – 152 252,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 433,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 433,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.11.2019 № 346 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-1. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на установку уличных камер видеонаблюдения.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 19.03.2019 № 283 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-2. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).

3-3. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-4. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен қоршауларды қалпына келтіруге ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 04.11.2019 № 346 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Құсмұрын кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 99845,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Аманқарағай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84379,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 30468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –68,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –53843,0 мың теңге;
2) шығындар – 93666,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9287,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9287,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-1. 2019 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-2. 2019 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.

3-3. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-4. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета на восстановление ограждений.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.11.2019 № 346 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете поселка Кушмурун предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 99845,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Аманкарагайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 84379,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 68,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53843,0 тысячи тенге;
2) затраты – 93666,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9287,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9287,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
5-1. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
5-2. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. Шешім 5-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған Аманқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 42025,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Диев ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16568,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5651, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10839,0 мың теңге;
2) шығындар – 17854,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1286,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1286,8 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-1. 2019 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7-2. 2019 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға арналған Диев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8934,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Новонежин ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37517,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11207,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете Аманкарагайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 42025,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Диевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16568,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5651,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 78,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10839,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17854,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1286,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1286,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
7-1. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
7-2. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в бюджете Диевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 8934,0 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет Новонежинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 37517,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям –11207,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;

9-1. 2019 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-2. 2019 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.

9-1. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-2. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевого текущего трансферта из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. Шешім 9-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 316 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған Новонежин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20251,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылының 2019 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 26.06.2019 № 316 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть, что в бюджете Новонежинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 20251,0 тысяча тенге.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2018 года № 258
Бюджет села Аулиеколь Аулиекольского района на 2019 год