Денисов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 162 "Денисов ауданы бойынша 2018–2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 235 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 8128 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 162 "Денисов ауданы бойынша 2018–2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7514 болып тіркелген, 2018 жылғы 23 ақпандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрағасы В. Захарчук
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Денисов ауданы әкімдігінің жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________________ С. Жанғабулов
2018 жыл "15" қараша

О признании утратившим силу решения Денисовского районного маслихата от 29 января 2018 года № 162 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Денисовскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 15 ноября 2018 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2018 года № 8128
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Денисовского районного маслихата от 29 января 2018 года № 162 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Денисовскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7514, опубликовано 23 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии районного маслихата В. Захарчук
Секретарь Денисовского районного маслихата А. Мурзабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений акимата
Денисовского района"
_________________________ С. Жангабулов
"15" ноября 2018 год