Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 245 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 8201 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 393 214,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 733 231,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 118,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 041,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 635 824,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 467 564,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 930,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 34 635,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 18 705,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90 279,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 279,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 81 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 1 692 973,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Денисов ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 74 987,0 мың теңге сомасында аудандық бюджетте көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2019 жыл - 22 579,0 мың теңге;
2020 жыл - 25 708,0 мың теңге;
2021 жыл - 26 700,0 мың теңге.
3-1. Денисов ауылдық округінің бюджетіне берілетін азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жеке санаттарының жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер аудан бюджетінде есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.04.2019 № 22 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Денисовского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 декабря 2018 года № 8201. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 393 214,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 733 231,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 118,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 041,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 635 824,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 467 564,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 930,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 635,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 705,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90 279,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 279,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 29.11.2019 № 81 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 692 973,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Денисовского сельского округа в сумме 74 987,0 тысяч тенге, в том числе:
2019 год – 22 579,0 тысяч тенге;
2020 год – 25 708,0 тысяч тенге;
2021 год – 26 700,0 тысяч тенге.
3-1. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.04.2019 № 22 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019).

3-2. Аудан бюджетінде абаттандыруға Денисов ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.04.2019 № 22 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-3. Денисов ауылдық округінің бюджетіне әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер аудан бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-4. Денисов ауылдық округінің бюджетіне дрон сатып алуға аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер аудан бюджетінде ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-4-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.09.2019 № 62 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз етуге және өмiр сүру сапасын жақсартуға;
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға;
4) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
8) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
9) еңбек нарығын дамытуға;
10) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға;
11) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбекақысын ұлғайтуға.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

3-2. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из районного бюджета передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на благоустройство.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.04.2019 № 22 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-3. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из республиканского бюджета передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019).
3-4. Учесть в бюджете района целевые текущие трансферты из районного бюджета, передаваемые в бюджет Денисовского сельского округа на приобретение дрона.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.09.2019 № 62 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
2) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019);
3) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
4) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019);
5) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019);
6) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019);
7) выплату государственной адресной социальной помощи;
8) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
9) развитие рынка труда;
10) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
11) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:

1) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында талап етілген кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға;
2) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде қонысаударшылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін шығыстарды өтеуге;
3) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
4) балаларды тасымалдау үшін автобустар сатып алуға;
5) 1 сыныпқа электрондық кезекті енгізуге;
6) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға;
7) 2017-2021 жылдарға арналған Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингіне;
8) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру щеңберінде өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізуге;
9) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз етуге;
10) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
11) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
12) қызметтік 1 автокөлік сатып алуға;
13) қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының 1,5 еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға;
14) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай әлеуметтік көмек төлеуді ұлғайтуға;
15) КП-DS-1 Денисовка - Зааятское аудандық манызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.04.2019 № 22 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.05.2019 № 30 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.09.2019 № 62 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2019 № 81 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Қостанай облысы Денисов ауданының Антоновка ауылын сумен жабдықтауды қайта құруға;
2) Қостанай облысы Денисов ауданының Денисовка, Некрасовка ауылдарын сумен жабдықтауды қайта құруға;
3) Қостанай облысы Денисов ауданы Фрунзенское және Красноармейское ауылдарының сумен жабдықтайтың таратқыш тораптары мен құрылыстарын салуға.

1) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
2) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
3) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
4) приобретение автобусов для подвоза детей;
5) внедрение электронной очереди в 1 класс;
6) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
7) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
8) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру";
9) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
10) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
11) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
12) приобретение 1 единицы служебного автотранспорта;
13) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественые работы до 1,5 кратного размера месячной заработной платы;
14) увеличение выплаты социальной помощи ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
15) средний ремонт автомобильной дороги районного значения KP-DS-1 Денисовка – Зааятское.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.04.2019 № 22 (вводится в действие с 01.01.2019); от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019); от 17.09.2019 № 62 (вводится в действие с 01.01.2019); от 29.11.2019 № 81 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из вышестоящих бюджетов, в том числе на:
1) реконструкцию водоснабжения села Антоновка Денисовского района Костанайской области;
2) реконструкцию водоснабжения сел Денисовка, Некрасовка Денисовского района Костанайской области;
3) строительство распределительных сетей и сооружений водоснабжения сел Фрунзенское и Красноармейское Денисовского района Костанайской области.

Ескерту. 6-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.05.2019 № 30 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қаражаттар түсімі көзделгені ескерілсін.
7-1. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттерді 2082,1 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
республикалық бюджетке 245,7 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 1836,4 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 04.04.2019 № 22 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жалақысы төмен қызметкерлердің салық жүктемесін төмендетуге байланысты, олардың еңбекақысының мөлшерін арттыру үшін шығындарды өтеуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларының түсімі көзделгені ескерілсін.
8-1. Аудандық бюджетте Ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
еңбек нарығын дамытуға.

Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.05.2019 № 30 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов.
7-1. Учесть, что в бюджете района на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 2082,1 тысячи тенге, в том числе:
в республиканский бюджет в сумме 245,7 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 1836,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 04.04.2019 № 22 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы.
8-1. Учесть, что в районном бюджете предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из национального фонда, в том числе на:
выплату государственной адресной социальной помощи;
развитие рынка труда.

Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 17.09.2019 № 62 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Денисов ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві бекітілсін.
10. 2019 жылға ауылдың, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 17.09.2019 № 62 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Денисовского района на 2019 год.
10. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима села, сельского округа на 2019 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
11. Утвердить перечень трансфертов органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 5 к настоящему решению.

12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 81 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 245
Бюджет Денисовского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 29.11.2019 № 81 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13057,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5513,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
5513,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
28569,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
12519,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12519,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16050,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11580,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4470,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
101180,0
1
Ауыл шаруашылығы
76955,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
76955,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10790,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1544,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64290,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
331,0
6
Жер қатынастары
10885,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10885,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10885,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13340,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13340,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13340,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17681,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17681,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17681,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17681,0
12
Көлiк және коммуникация
43570,0
1
Автомобиль көлiгi
43570,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

13057,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5513,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
5513,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
28569,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12519,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
12519,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16050,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11580,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4470,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
101180,0
1
Сельское хозяйство
76955,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
76955,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10790,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1544,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64290,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
331,0
6
Земельные отношения
10885,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10885,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10885,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13340,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13340,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13340,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17681,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17681,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17681,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17681,0
12
Транспорт и коммуникации
43570,0
1
Автомобильный транспорт
43570,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 29.11.2019 № 81 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының атауы
Сомасы, мың теңге
"Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2670,0
"Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1877,0
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 29.11.2019 № 81 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование органа местного самоуправления
Сумма, тысяч тенге
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельманского сельского округа"
2670,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
1877,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"

468,7
"Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1194,0
"Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2977,5
"Заәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
600,0
"Денисов ауданының Комаров ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1025,0
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
100,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2268,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1425,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3200,0
"Денисов ауданының Глебовка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1900,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

468,7
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1194,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аятского сельского округа"
2977,5
Государственное учреждение "Аппарат акима Зааятского сельского округа"
600,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Комаровка Денисовского района"
1025,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
100,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
2268,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
1425,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
3200,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Глебовка Денисовского района"
1900,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"

372,0
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 245 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру

372,0
Приложение 6
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 245
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение