Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 42 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 19 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 7580 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 сәуірдегі № 42 "Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-132 тіркелген, 2011 жылғы 17 мамырда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Жангелдин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Оспанов

О признании утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 14 апреля 2011 года № 42 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 26 февраля 2018 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2018 года № 7580
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Джангельдинского района от 14 апреля 2011 года № 42 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-132, опубликовано 17 мая 2011 года в газете "Біздің Торғай").
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Джангельдинского района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Оспанов