2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 20 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 7591 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған Жангелдин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жангелдин ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Жангелдин ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауын;
4) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 27 февраля 2018 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2018 года № 7591. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Джангельдинского района на 2018 год, согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования Джангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Джангельдинского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Джангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Джангельдинского района по социальным вопросам.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Оспанов
Әкімдіктің
2018 жылғы 27 ақпандағы
№ 20 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған Жангелдин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысың мөлшері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 27.06.2018 № 69 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Ахмет Байтұрсынұлы ауылы
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Балбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Оспанов
Приложение
к постановлению акимата
от "27" февраля 2018 года № 20
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в дошкольных организациях образования Джангельдинского района на 2018 год
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 27.06.2018 № 69 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организциях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
село Ахмета Байтұрсынұлы
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балбөбек" отдел образования Жангельдинского района
25

20374
3 жасқа дейін- 3500
2
Торғай ауылы
"Жангелдин ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжай – балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
27864
3 жасқа дейін – 5250 3 жастан 7 жасқа дейін 6300
3
Ақкөл ауылы
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Күншуақ" бөбекжай балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
34
27864
3 жасқа дейін – 3300 3 жастан 7 жасқа дейін 3500
4
Торғай ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Н. Г. Иванов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
16375
3 жастан 7 жасқа дейін - 4000
5
Аралбай ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Жангелдин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
16938
3 жастан 7 жасқа дейін - 4500
6
Шеген ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Аманкелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
16938
3 жасқа дейін – - 3000
7
Ақшығанақ ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Қаражан Топаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
16938
3 жасқа дейін – - 3500
8
Сужарған ауылы
"Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің Қанапия Қайдосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
25
16938
3 жастан 7 жасқа дейін - 4000
9
Тәуіш ауылы
Жангелдин ауданының білім беру бөлімінің "Қаратүбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық
20
16938

20374
до 3-х лет- 3500
2
село Торгай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырган" отдела образования акимата Джангельдинского района"
140
27864
до 3-х лет – 5250 от 3-х до 7 лет - 6300
3
село Акколь
Государственное коммунальное казенное предприятие Ясли сад "Күншуақ" отдела образования Жангельдинского района
34
27864
до 3-х лет – 3300 от 3-х до 7 лет - 3500
4
село Торгай
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Средняя школа имени Н. Г. Иванова отдела образования Джангельдинского района"
25
16375
от 3-х до 7 лет - 4000
5
село Аралбай
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственное учреждение "Жангельдинская средняя школа отдела образования Джангельдинского района"
25
16938
от 3-х до 7 лет - 4500
6
село Шеген
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственное учреждение "Средняя школа имени Аманкелды отдела образования Джангельдинского района"
25
16938
до 3-х лет - 3000
7
село Акшиганак
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственное учреждение "Средняя школа имени Каражан Топаева отдел образования Джангельдинского района"
25
16938
до 3-х лет - 3500
8
село Сужарган
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственное учреждение "Средняя школа имени Канапия Кайдосова отдела образования Джангельдинского района"
25
16938
от 3-х до 7 лет - 4000
9
село Тауыш
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственное учреждение "Каратубекская средняя школа" отдела образования Джангельдинского района
20
16938

3 жасқа дейін – 3500

до 3-х лет - 3500