Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 205 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8096 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 143 "Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7477 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3224315,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 198219,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2860,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1281,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3021955,8 мың теңге;
2) шығындар – 3383589,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4288,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 7178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -163561,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163561,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нысамбаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2018 жылғы 16 қарашадағы
№ 205 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 143 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8096. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 143 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7477, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3224315,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 198219,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2860,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1281,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3021955,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3383589,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4288,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетное кредитование – 7178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -163561,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163561,6 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Нысамбаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Джангельдинского района"
___________________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 16 ноября 2018 года № 205
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 143
Районный бюджет Джангельдинского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ