Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 7523 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3873577 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1706960 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1736 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9682 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2155199 мың теңге;
2) шығындар – 3984402,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 60475 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60475 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -50350,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 50350,1 мың теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 34000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 14889 мың теңге;";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) "Жітіқара - Берсуат" 0-ден 21 километрге дейін автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 102500 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы М. Жалпаков
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2018 жылғы "13" ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 181 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 февраля 2018 года № 7523. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3873577 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1706960 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1736 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9682 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2155199 тысяч тенге;
2) затраты – 3984402,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -60475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60475 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50350,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50350,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2018 год в сумме 34000 тысяч тенге.";
в пункте 7 подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) 14889 тысяч тенге - на создание цифровой образовательной инфраструктуры;";
пункт 7 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 102500 тысяч тенге - средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара - Берсуат" от 0 до 21 километра;";
приложение 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Жалпаков
Секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
______________ Г. Баймухамбетова
"13" февраля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года
№ 181
Приложение 1
к решению маслихата