Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 мамырдағы № 204 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 7777 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4084437,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1797668,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6736 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10254 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2269779 мың теңге;
2) шығындар – 4195263 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 60475 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60475 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50350,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 50350,1 мың теңге.";
8-тармақтың 3) және 7) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) еңбек нарығын дамытуға – 35052 мың теңге;";
"7) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарды құруға жұмыс берушінің шығыстарын субсидиялауға – 279 мың теңге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 9), 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы Интернетке қосу үшін - 7548 мың теңге;
10) Қостанай облысының Жітіқара қаласында дене шынықтыру – сауықтыру кешенін салу – 100000 мың теңге;
11) Жітіқара ауданы Забелов ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау – 1000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Уразалинов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2018 жылғы 11 мамырдағы
№ 204 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 164 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 11 мая 2018 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 мая 2018 года № 7777. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 4084437,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1797668,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6736 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10254 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2269779 тысяч тенге;
2) затраты – 4195263 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -60475 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60475 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50350,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50350,1 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 3) и 7) изложить в следующей редакции:
"3) 35052 тысячи тенге – на развитие рынка труда;";
"7) 279 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов.";
пункт 7 дополнить подпунктами 9), 10) и 11) следующего содержания:
"9) 7548 тысяч тенге - для подключения организаций образования к высокоскоростному Интернету;
10) 100000 тысяч тенге - строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Житикара Костанайской области;
11) 1000 тысяч тенге - реконструкция сетей водоснабжения села Забеловка Житикаринского района.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Уразалинов
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
_____________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 мая 2018 года № 204
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 164
Районный бюджет Житикаринского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы