Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 207 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 7871 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7459 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 381141,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 148723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 226863,5 мың теңге;
2) шығындар – 381141,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
5-1-тармақтың 1), 2) тармақшылар жана редакцияда жазылсын:
"1) 21402 мың теңге- Ленин көшесінің қиылысындағы Алтынсарин көшесінің қиылсының шеқарасына дейін Комаров көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге (жүріс бөлігінің жалпы ұзындығы - 460 метр);
2) Айнабұлақ шағын ауданындағы (жүріс бөлігінің жалпы ұзындығы - 1983 метр) автомобиль жолын орташа жөндеуге - 46879,1 мың теңге;";
5-1-тармақ 3), 4), 5), 6), және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) қала әкімдігі ғимаратының жылу беру жүйесін жөндеуге - 5000 мың теңге;
4) пайдаланылған сынапты шамдарды сынаптан айыруға - 1260 мың теңге;
5) Жітіқара қаласының аумағында 10 балалар ойын алаңдарын жайластыруға - 5000,5 мың теңге;
6) Жітіқара қаласында тас жолдарынан тротуарларды орналасуға - 10576 мың теңге;
7) Жітіқара қаласының 6 шағын ауданындағы Бәйтерек дүкенінен № 12 орта мектебіне дейін квартал ішіндегі өткелді орташа жөндеуге - 11718,9 мың теңге.".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 июня 2018 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2018 года № 7871. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7459, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 381141,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 148723 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5555 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 226863,5 тысячи тенге;
2) затраты – 381141,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
в пункте 5-1 подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) 21402 тысячи тенге – средний ремонт автомобильной дороги по улице Комарова в границах от пересечения с улицей Ленина до пересечения с улицей Алтынсарина (общая протяженность проезжей части – 460 метров);
2) 46879,1 тысяч тенге - средний ремонт автомобильной дороги микрорайона Айнабулак (общая протяженность проезжей части – 1983 метра);";
пункт 5-1 дополнить подпунктами 3), 4), 5), 6), и 7) следующего содержания:
"3) 5000 тысяч тенге - проведение ремонта системы отопления здания городского акимата;
4) 1260 тысяч тенге - демеркуризация отработанных ртутьсодержащих ламп;
5) 5000,5 тысяч тенге - обустройство 10-ти детских игровых площадок на территории города Житикара;
6) 10576 тысяч тенге - устройство тротуаров из брусчатки города Житикара;
7) 11718,9 тысяч тенге - средний ремонт внутриквартального проезда от магазина Байтерек в 6 микрорайоне города Житикара до средней школы № 12.".