Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 210 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 маусымда № 7877 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4588046,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1797668,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6736 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 10254 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2773387,7 мың теңге;
2) шығындар – 4698871,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 62519,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62519,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48305,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 48305,2 мың теңге.";
7-тармақтың 7), 8), және 11) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"7) Жоғарғы – Шортанды және Төменгі – Шортанды су қоймалары бөгеттерінің қақпаларын күрделі жөндеуге – 131547,2 мың теңге;
8) "Жітіқара - Берсуат" 0-ден 21 километрге дейін автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 91000 мың теңге;";
"11) Жітіқара ауданы Забелов ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау – 33333,3 мың теңге;";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктерімен халықты жұмыспен қамту саласында көрсетілетін қызметтердің аутсорингіне – 7199 мың теңге;
13) ірi қара малдың нодулярлық дерматитіне қарсы эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 908 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 июня 2018 года № 7877. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 4588046,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1797668,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6736 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10254 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2773387,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4698871,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -62519,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62519,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48305,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48305,2 тысяч тенге.";
в пункте 7 подпункты 7), 8), и 11) изложить в следующей редакции:
"7) 131547,2 тысяч тенге – на капитальный ремонт затворов плотин Верхне-Шортандинского и Нижне-Шортандинского водохранилищ;
8) 91000 тысяч тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара - Берсуат" от 0 до 21 километра;";
"11) 33333,3 тысячи тенге – реконструкция сетей водоснабжения села Забеловка Житикаринского района;";
пункт 7 дополнить подпунктами 12) и 13) следующего содержания:
"12) 7199 тысяч тенге – на аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017- 2021 годы;
13) 908 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота.";

мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке трансферттерді 129663 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға көшіру 94068 мың теңге сомасында;
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді 35595 мың теңге сомасында азайту.";
8-тармақтың 1), 2), 3), 5) және 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 991 мың теңге;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 6357 мың теңге;
3) еңбек нарығын дамытуға – 25602 мың теңге;";
"5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 27028 мың теңге;
6) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге – 6289 мың теңге;";
8-тармақ мынадай мазмұндағы 8), 9), 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 15611 мың теңге;
9) "Жітіқара - Берсуат" 0-ден 21 километрге дейін автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 102499 мың теңге;
10) Жітіқара ауданы Забелов ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау – 300000 мың теңге;
11) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген шығыстардың сомаларын өтеуге – 106772 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Уразалинов
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Г. Баймухамбетова
2018 жылғы 8 маусым
Мәслихаттың
2018 жылғы 8 маусымдағы
№ 210 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрен возврат трансфертов в областной бюджет в сумме 129663 тысячи тенге, в том числе:
перенос срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год в сумме 94068 тысяч тенге;
уменьшение ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в сумме 35595 тысяч тенге.";
в пункте 8 подпункты 1), 2), 3), 5) и 6) изложить в следующей редакции:
"1) 991 тысяча тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) 6357 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) 25602 тысячи тенге – на развитие рынка труда;";
"5) 27028 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) 6289 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;";
пункт 8 дополнить подпунктами 8), 9), 10) и 11) следующего содержания:
"8) 15611 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования;
9) 102499 тысяч тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара - Берсуат" от 0 до 21 километра;
10) 300000 тысяч тенге – реконструкция сетей водоснабжения села Забеловка Житикаринского района;
11) 106772 тысячи тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов.".
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Уразалинов
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
8 июня 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 июня 2018 года
№ 210
Приложение 1
к решению маслихата