Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 3 тамыздағы № 224 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 тамызда № 8016 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7459 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 385947,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 160253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6025 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 219669,7 мың теңге;
2) шығындар – 385947,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 112806,2 мың теңге - Жітіқара қаласының көшелерінің орташа жөндеуі.";
5-1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 16240 мың теңге - Ленин көшесінің қиылысындағы Алтынсарин көшесінің қиылысының шекарасына дейін Комаров көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеуге (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 460 метр);";
5-1-тармақ 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) 5162 мың теңге - Жибек Жолы көшесі бойынша Ленин көшесінің қиылысынан Желтоқсан шағын ауданының бұрылысына дейін орташа жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 520 метр).";
көрсетілген шешімнің 1-қосымша осы шешімнің қосымшына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Г. Баймухамбетова
2018 жылғы 3 тамыз
"КЕЛІСІЛДІ"
Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы
әкімінің міндеттерін атқарушы
____________________ С. Тулебаева
2018 жылғы 3 тамыз
Мәслихаттың
2018 жылғы 3 тамыздағы
№ 224 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 3 августа 2018 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 августа 2018 года № 8016. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7459, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 385947,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 160253 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6025 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 219669,7 тысяч тенге;
2) затраты – 385947,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
в пункте 5 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) 112806,2 тысяч тенге - средний ремонт улиц города Житикара.";
в пункте 5-1 подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) 16240 тысяч тенге – средний ремонт автомобильной дороги по улице Комарова в границах от пересечения с улицей Ленина до пересечения с улицей Алтынсарина (общая протяженность проезжей части – 460 метров);";
пункт 5-1 дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) 5162 тысячи тенге - средний ремонт по улице Жибек Жолы от пересечения с улицей Ленина до поворота на микрорайон Желтоксан (общая протяженность проезжей части – 520 метров).";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
________________________ Г. Баймухамбетова
3 августа 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
города Житикары Житикаринского
района
__________________ С. Тулебаева
3 августа 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 3 августа 2018 года
№ 224
Приложение 1
к решению маслихата