Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 247 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 8150 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 164 "Жітіқара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7446 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4695272,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2063387,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12129 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11142 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 2608613,7 мың теңге;
2) шығындар – 4806097,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 62519,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 62519,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48305,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін) пайдалану – 48305,2 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 2), 3), 4), 8), 9) және 14) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 13334,7 мың теңге;
2) 120 орынға арналған Жітіқара ауданы "Теремок" бөбекжай-бақшасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік есебінен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру үшін – 6722,9 мың теңге;
3) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге – 876 мың теңге;
4) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 12237 мың теңге;";

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 ноября 2018 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2018 года № 8150. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 164 "О районном бюджете Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7446, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4695272,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2063387,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12129 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11142 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2608613,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4806097,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -62519,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 62519,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48305,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48305,2 тысяч тенге.";
в пункте 7 подпункты 1), 2), 3), 4), 8), 9) и 14) изложить в следующей редакции:
"1) 13334,7 тысячи тенге - на создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) 6722,9 тысячи тенге – для реализации государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования за счет государственного-частного партнерства Житикаринского района ясли-сада "Теремок" на 120 мест;
3) 876 тысяч тенге – на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
4) 12237 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;";

"8) "Жітіқара – Берсуат" 0-ден 21 километрге дейін автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 75599,5 мың теңге;
9) білім беру ұйымдарын жоғары жылдамдықтағы Интернетке қосу үшін - 6051 мың теңге;";
"14) IT сыныптардағы қосымша білім беру мұғалімдерінің еңбекақысына – 424,1 мың теңге.";
7-тармақтың 11) және 12) тармақшалары алынып тасталсын;
8-тармақтың 2), 3), 4), 5), 6), 8), 9) және 11) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 7826 мың теңге;
3) еңбек нарығын дамытуға – 25535 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 10206 мың теңге;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 30028 мың теңге;
6) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге – 5919 мың теңге;";
"8) бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын және ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 11160 мың теңге;
9) "Жітіқара – Берсуат" 0-ден 21 километрге дейін автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу – 75599,5 мың теңге;";
"11) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және осы бағыттағы жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен төленген шығыстардың сомаларын өтеуге – 71108,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2018 жылғы 28 қараша
Мәслихаттың
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ 247 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

"8) 75599,5 тысяч тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара – Берсуат" от 0 до 21 километра;
9) 6051 тысяча тенге - для подключения организаций образования к высокоскоростному Интернету;";
"14) 424,1 тысячи тенге – на заработную плату педагогам дополнительного образования IТ классов.";
в пункте 7 подпункты 11) и 12) исключить;
в пункте 8 подпункты 2), 3), 4), 5), 6), 8), 9) и 11) изложить в следующей редакции:
"2) 7826 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
3) 25535 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
4) 10206 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
5) 30028 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
6) 5919 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;";
"8) 11160 тысяч тенге – на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общесреднего образования;
9) 75599,5 тысяч тенге – средний ремонт участка автомобильной дороги "Житикара – Берсуат" от 0 до 21 километра;";
"11) 71108,6 тысяч тенге – на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов.";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
28 ноября 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 ноября 2018 года
№ 247
Приложение 1
к решению маслихата