Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 249 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 8152 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-1-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 173 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7459 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 411414,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 169253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6025 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 236136,6 мың теңге;
2) шығындар – 411414,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге.";
5-1-тармақтың 3), 4), 6) және 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) қала әкімдігі ғимаратының жылу беру жүйесін жөндеуге – 7502,9 мың теңге;
4) пайдаланылған сынапты шамдарды сынаптан айыруға – 240 мың теңге;";
"6) Жітіқара қаласында тас жолдарынан тротуарларды орналасуға – 14560 мың теңге;
7) 11718,9 мың теңге - Жітіқара қаласының 6 шағын ауданындағы Бәйтерек дүкенінен № 12 орта мектебіне дейін квартал ішіндегі өткелді орташа жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы - 510 метр);";
5-1-тармақ 9), 10) және 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) 3500 мың теңге - Майлин көшесінің бойымен автомобиль жолы учаскесін ағымдағы жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы – 700 метр);
10) 3500 мың теңге - Зулхаиров көшесінің бойымен автомобиль жолы учаскесін ағымдағы жөндеу (көлік жүретін бөлігінің жалпы ұзындығы – 833 метр);

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 28 ноября 2018 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2018 года № 8152. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 173 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7459, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара Житикаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год, в следующих объемах:
1) доходы – 411414,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 169253 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6025 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 236136,6 тысяч тенге;
2) затраты – 411414,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тенге.";
в пункте 5-1 подпункты 3), 4), 6) и 7) изложить в новой редакции:
"3) 7502,9 тысяч тенге - проведение ремонта системы отопления здания городского акимата;
4) 240 тысяч тенге - демеркуризация отработанных ртутьсодержащих ламп;";
"6) 14560 тысяч тенге - устройство тротуаров из брусчатки города Житикара;
7) 11718,9 тысяч тенге – средний ремонт внутриквартального проезда от магазина Байтерек в 6 микрорайоне города Житикара до средней школы № 12 (общая протяженность проезжей части 510 метров).";
пункт 5-1 дополнить подпунктами 9), 10) и 11) следующего содержания:
"9) 3500 тысяч тенге - текущий ремонт участка автомобильной дороги по улице Майлина (общая протяженность проезжей части 700 метров);
10) 3500 тысяч тенге - текущий ремонт участка автомобильной дороги по улице Зулхаирова (общая протяженность проезжей части 833 метра);