Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 51 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 сәуірдегі № 40 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 7732 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 14.04.2021 № 55 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына және 139-бабының 9-тармағына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 51 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6305 тіркелген, 2016 жылғы 27 мамырда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі, көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

О внесении изменений в постановление акимата Камыстинского района от 4 апреля 2016 года № 51 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 9 апреля 2018 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 апреля 2018 года № 7732. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 14 апреля 2021 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 14.04.2021 № 55 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 и пунктом 9) статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 4 апреля 2016 года № 51 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6305 опубликовано 27 мая 2016 года в газете "Қамысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің экономика мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Ғ. Бекмұхамедов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
__________ С. Кстаубаева
2018 жылғы 9 сәуір
Әкімдіктің
2018 жылғы 9 сәуірдегі
№ 40 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2016 жылғы 4 сәуірдегі
№ 51 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Әлеуметтік қамсыздандыру саласында:
1. аудандық халықты жұмыспен қамту орталығының басшысы;
2. жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы;
3. карттар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
4. психоневрологиялық аурулары бар жасы 18-ден асқан мүгедек балаларға және мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
5. арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
6. әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультант;
7. аудандық маңызы бар жұмыспен қамту оратылығы секторының басшысы;
Білім беру саласында:
8. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының басшысы;
9. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорны басшысының орынбасары;
10. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының бөлім басшысы;
11. мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарының барлық мамандықты мұғалімдері;
12. мұғалім-логопед, логопед;
13. бастапқы әсери даярлықты ұйымдастырушы оқытушы;
14. кітапхана басшысы (меңгерушісі);
15. кітапханашы;
16. әлеуметтік педагог;
17. мейірбике (мейіргер);
18. емдәмдік мейірбике;
19. педагог-психолог, психолог;
20. тәрбиелеуші;
21. тәлімгер;
22. музыкалық жетекші (негізгі қызметтердің);
23. әдіскер (негізгі қызметтердің);
24. қосымша білім беретін педагог;
25. дене тәрбиесі нұсқаушысы (негізгі қызметтердің);
Мәдениет саласында:
26. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының басшысы;
27. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны басшысының орынбасары;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Камыстинского района по экономическим вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Г. Бекмухамедов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
_____________ С. Кстаубаева
9 апреля 2018 года
Приложение
к постановлению
акимата от 9 апреля 2018 года
№ 40
Приложение
к постановлению
акимата от 4 апреля 2016 года
№ 51
Об определении перечня должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
В области социального обеспечения:
1. руководитель центра занятости населения районов;
2. специалист структурного подразделения центра (службы) занятости;
3. социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами;
4. социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
5. социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах;
6. консультант по социальной работе;
7. руководитель сектора Центра занятости районного значения.
В области образования:
8. руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
9. заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
10. руководитель отдела государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
11. учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, организаций образования;
12. учитель-логопед, логопед;
13. преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
14. руководитель (заведующий) библиотеки;
15. библиотекарь;
16. социальный педагог;
17. медицинская (ий) сестра (брат);
18. диетическая сестра;
19. педагог-психолог; психолог;
20. воспитатель;
21. вожатый;
22. музыкальный руководитель (основных служб);
23. методист (основных служб);
24. педагог дополнительного образования;
25. инструктор по физкультуре (основных служб);
В области культуры:
26. руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
27. заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;

28. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының көркемдік жетекшісі;
29. музыкалық жетекші;
30. аккомпаниатор;
31. хореограф;
32. барлық атаудағы әдістемеші (негізгі қызметтер);
33. қазақ, орыс, ағылшын тілдер мұғалімі;
34. кітапханашы;
35. библиограф;
36. барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер);
37. мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер);
38. режиссер; дыбыс режиссері;
Спорт саласында:
39. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі, аудандық маңызы бар қазыналық кәсіпорынының басшысы;
40. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны басшысының орынбасары;
41. (мамандандарылған) медициналық бике/аға;
42. аудандық маңызы бар аға жаттықтырушы;
43. жаттықтырушы;
Ветеринария саласында:
44. ветеринариялық дәрігер;
45. ветеринариялық фельдшер.
Денсаулық сақтау саласында:
46. аудандық аурухананың, емханының басшысы;
47. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны басшысының орынбасары;
48. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазынашылық кәсіпорынның клиникалық және параклиникалық бөлімшелерінің (зертханалардың) меңгерушілері, бөлім басшылары;
49. аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесі және мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны дәріханасының (дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету бөлімінің) меңгерушісі;
50. барлық мамандықтағы дәрігерлер;
51. акушер;
52. диеталық мейіргер;
53. мейіргер;
54. қоғамдық денсаулық сақтау маманы (статистик);
55. зертханашы (медициналық);
56. провизор (фармацевт);
57. психолог маман;
58. рентген зертханашысы;
59. әлеуметтік қызметкер;
60. фельдшер;
61. медициналық тіркеуші;

28. художественный руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
29. музыкальный руководитель;
30. аккомпаниатор;
31. хореограф;
32. методист всех наименований (основных служб);
33. учителя казахского, русского, английского языков;
34. библиотекарь;
35. библиограф;
36. художники всех наименований (основных служб);
37. культорганизатор (основных служб);
38. режиссер; звукорежиссҰр.
В области спорта:
39. руководитель государственного учреждения и государственного казенного коммунального предприятия; казенного предприятия районного значения;
40. заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
41. медицинская(ий) сестра/брат (специализированная(ый));
42. старший тренер районного значения;
43. тренер.
В области ветеринарии:
44. ветеринарный врач;
45. ветеринарный фельдшер.
В области здравоохранения:
46. руководитель районной больницы
47. заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
48. руководители отделения, заведующие клиническими и параклиническим (лабораторией) подразделениями государственного учреждения и государственного казенного предприятия;
49. заведующий аптекой (отделом лекарственного обеспечения) государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
50. врачи всех специальностей;
51. акушер(ка);
52. диетическая сестра;
53. медицинская(ий) сестра (брат);
54. специалист общественного здравоохранения (статистик);
55. лаборант(медицинский);
56. провизор (фармацевт);
57. специалист психолог;
58. рентгенолаборант;
59. социальный работник;
60. фельдшер;
61. медицинский регистратор;