Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 "Қамысты ауданы Свердлов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 164 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 7774 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "Қостанай облысы Қамысты ауданының Свердлов ауылдық округін Қамысты ауылдық округі деп қайта атау туралы" бірлескен Қостанай облыстық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 244 шешімінің және Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 2 наурыздағы № 4 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7628 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) негізінде Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 141 "Қамысты ауданы Свердлов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7449 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "Свердлов" сөзі тиісінше "Қамысты" сөзіне ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларындағы тақырыптарында "Свердлов" сөзі тиісінше "Қамысты" сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Алиев
Қамысты аудандық мәслихатының хатшысы С. Кстаубаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Қамысты ауданы
Қамысты ауылдық
округінің әкімі
___________ Д. Россман
2018 жылғы 27 сәуір

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 141 "О бюджете Свердловского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 апреля 2018 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2018 года № 7774. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании совместного решения Костанайского областного маслихата от 2 марта 2018 года № 244 и постановления акимата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 4 "О переименовании Свердловского сельского округа Камыстинского района Костанайской области в Камыстинский сельский округ" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7628, опубликовано 6 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 141 "О бюджете Свердловского сельского округа Камыстинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7449, опубликовано от 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в заголовке к указанному решения и по всему тексту слово "Свердловского" заменить соответственно на слово "Камыстинского";
в заголовках приложений 1, 2, и 3 к указанному решению слово "Свердловского" заменить соответственно на слово "Камыстинского".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Алиев
Секретарь Камыстинского районного маслихата С. Кстаубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Камыстинского
сельского округа
Камыстинского района
___________ Д. Россман
27 апреля 2018 года