Қамысты ауданының елді мекендерінде стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 мамырдағы № 54 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 7778 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 176 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 13.11.2020 № 176 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Iшкi сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығының 50-1-тармағына сәйкес, Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданының елді мекендерінде стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Қамысты ауданы кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етеді:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Ғ. Бекмұхамедов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің
Қостанай облысы қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің Қамысты
аудандық қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________________ А. Байкенов
2018 жылғы "2" мамыр
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігі Қостанай облысының Ішкі
істер департаменті Қамысты ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________________________ Б. Иманов
2018 жылғы "2" мамыр
2018 жылғы "2" мамырдағы
№ 54 қаулыға
қосымша
Қамысты ауданының елді мекендерінде стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасу орны
1
Алтынсарин ауылы
Студенческая және Октябрьская көшелері арасында № 5 А үйге қарама-қарсы
2
Адай ауылы
Школьная көшесіндегі № 1 үйдің жаны
3
Аралкөл ауылы
Школьная көшесіндегі № 1 үйдің жаны
4
Арқа ауылы
Революционная көшесіндегі № 21 үйдің жаны
5
Бестөбе ауылы
Центральная көшесіндегі № 13 үйге қарама-қарсы
6
Дружба ауылы
Школьная көшесіндегі № 8 үйдің жаны
7
Жайылма ауылы
Советская көшесіндегі № 14 үйге қарама-қарсы
8
Қарабатыр ауылы
Комсомольская көшесіндегі № 18 үйге қарама-қарсы
9
Клочков ауылы
Комсомольская көшесіндегі № 12 үйге қарама-қарсы
10
Қамысты ауылы
Ержанов көшесіндегі алғашқы тың игерушілерге арналған саябақтың жаны
11
Ливанов ауылы
Школьная көшесіндегі № 166 үйдің жаны
12
Свободный ауылы
Клубная көшесіндегі № 4 үйдің жаны
13
Талдыкөл ауылы
Октябрьской көшесіндегі № 15 үйдің жаны
14
Орқаш ауылы
Центральная көшесіндегі № 3 үйге қарама-қарсы
15
Фрунзе ауылы
Комсомольская көшесіндегі № 3 үйдің жаны

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в населенных пунктах Камыстинского района
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 2 мая 2018 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 мая 2018 года № 7778. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 13 ноября 2020 года № 176
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Камыстинского района Костанайской области от 13.11.2020 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в населенных пунктах Камыстинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Камыстинского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Г. Бекмухамедов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Камыстинское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
________________________ А. Байкенов
"2" мая 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних дел
Камыстинского района Департамента
внутренних дел Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________________ Б. Иманов
"2" мая 2018 года
Приложение
к постановлению
от "2" мая 2018 года
№ 54
Места размещения нестационарных торговых объектов в населенных пунктах Камыстинского района
п/п
Наименование населенного пункта
Места размещения
1
село Алтынсарино
Между улицами Студенческая и Октябрьская напротив дома № 5 А
2
село Адаевка
По улице Школьная возле дома № 1
3
село Аралколь
По улице Школьная возле дома № 1
4
село Арка
По улице Революционная возле дома № 21
5
село Бестобе
По улице Центральная напротив дома № 13
6
село Дружба
По улице Школьная возле дома № 8
7
село Жайылма
По улице Советская напротив дома № 14
8
село Карабатыр
По улице Комсомольская напротив дома № 18
9
село Клочково
По улице Комсомольская напротив дома № 12
10
село Камысты
По улице Ержанова возле сквера первоцелинников
11
село Ливановка
По улице Школьная возле дома № 166
12
село Свободное
По улице Клубная возле дома № 4
13
село Талдыколь
По улице Октябрьской возле дома № 15
14
село Уркаш
По улице Центральная напротив дома № 3
15
село Фрунзе
По улице Комсомольская возле дома № 3